Sade ve Zarif: Demet Özdemir Gelinlikleri ve Benzer Modeller

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:15 dakika

29.12.2022

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, düğününde 3 farklı gelinlik giydi. Bizim favorimiz -eminiz senin de öyle- ikinci giydiği, sade ve modern gelinliği oldu. Ünlü oyuncunun gelinlik modellerini inceledik ve en çok beğenilen gelinliğinin, firmalardaki benzer modellerini senin için listeledik!

demet özdemir gelinlik

Şarkıcı ve oyuncu sevgilisi Oğuzhan Koç ile eğlenceli bir düğünle evlenen ünlü oyuncu Demet Özdemir, düğünde biri after party elbisesi olmak üzere üç farklı tasarım tercih etti. Özdemir giydiği gelinlik modelleriyle çok konuşuldu. Ünlü ismin tercihlerinden ilham almak isteyen gelinler için hemen bu gelinliklere dair detayları paylaşalım:

Özdemir, nikah sırasında Eda Güngör Museum of Fine Clothing tasarımı straplez, balık kesim bir gelinlik tercih etti. Straplez yakalı, arkası kuyruklu modelin fotoğrafı sosyal medyaya ilk düştüğü andan itibaren çok konuşuldu. Beğenenler kadar beğenmeyenler olsa da biz ünlü çiftin bu karesinin ilk bakışta dergi kapağını andırmasını çok beğendik!

demet özdemir gelinlik

Özdemir, after party için ise Alexander McQueen defilesinin özel parçası olan bir elbiseyi Londra'dan sipariş ederek kendisine özel tasarlattı.

demet özdemir after party elbisesi

Favorimiz: Demet Özdemir’in İkinci Gelinlik Modeli

En beğendiğimizi de sona sakladık! Demet Özdemir gelinlik markası Nikah Peker olan A kesim, straplez yakalı tasarımla kalpleri fethetti diyebiliriz. Ünlü oyuncu son yılların en trend modellerinden sade gelinliklerin en şık örneklerinden biri olan bu tasarımın içinde oldukça zarif görünüyordu.

demet özdemir gelinlik

Demet Özdemir Gelinlik Modeline Benzer Tasarımlar

Demet Özdemir’in ikinci gelinliği tasarımcı Nikah Peker tarafından özel olarak tasarlandı. Ancak siz ünlü oyuncunun bu gelinliğiyle benzer özellikler taşıyan bir model giymek isterseniz, sizin için koleksiyonları arasında benzer modelleri bulduğumuz firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Kimisi kumaşı kimisi yakası kimisi ise tarzıyla Özdemir’in gelinliğine yakın bu tasarımlara ve firmalarına yakından bakalım:

Studio Bride

Demet Özdemir’in tercih ettiği ikinci gelinliğinde hiçbir işlemenin kullanılmamış olması fikri hoşuna gittiyse, beğendiğin modeller arasına Studio Bride’ın bu tasarımını da ekleyebilirsin. Korseli gövdedeki büzgüler ve belindeki fiyonk detayıyla hareket kazanan bu gelinliği, armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz.

demet özdemir gelinlik

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Glamour Bridal

İşlemesiz ve ışıltılı kumaştan gelinlikleri beğenen gelinlere şıklığı ve konforu bir arada sunan bir model var sırada. Straplez gelinlikle düğün sırasında rahat edemeyeceğini düşünüyorsan, Özdemir’in gelinliğine benzeyen, ancak askı ve yaka detayıyla farklılık kazanan Glamour Bridal’ın bu şık ve zarif tasarımını düşünebilirsin.

demet özdemir gelinlik

Kaudupul Bridal

Demet Özdemir’in gelinliğine benzer bir model arayan elma vücut tipine sahip gelinlere Kaudupul Bridal’ın bu hoş tasarımını öneriyoruz. Düşük omuzlu, sade bu gelinlikle kadın gövdeni ince gösterirken geniş omuzlarını da vurgulayabilirsin. Böylece gelinliğin A etek kesimiyle denge kurarak fit bir görünüm yakalayabilirsin.

demet özdemir gelinlik

Pınar Bent

“Demet Özdemir’in gelinliği çok zarif ama çok sade” diyenler için de iddialı tasarımlarıyla dikkat çeken Pınar Bent’in bir modeli var sırada. İşlemesiz kumaşı, A etek kesimi ve yaka tipi ünlü oyuncunun gelinliğine benzeyen bu model, gelinliğin kol, yaka ve bel bölgesindeki ufak detaylarla hareketlendirilmiş. Eğer hem canlı hem de romantik bir görünüm yakalamak istersen, markanın bu hoş tasarımını düşünebilirsin.

demet özdemir gelinlik

Pınar Bent

Pınar Bent

Firmayı İncele

Defne Moda Tasarım

Göğüsleri küçük gelin adayları, düz straplez yerine M ya da kalp straplez yakalara yöneliyor. Eğer senin de göğüslerin küçükse, ünlü oyuncunun tercih ettiği yaka tipi sana uymayabilir. Bu nedenle Defne Moda Tasarım’ın, M yaka tasarımına sahip bu gelinliğini tercih edebilirsin. Böylece ufak bir dokunuşla, göğüslerini olduğundan büyük gösterebilirsin!

demet özdemir gelinlik

Gül Lady Moda by Fatoş Akyıldız

Hadi Demet Özdemir’in gelinliğini biraz da nostaljik hale getirelim ki vintage zevkleri olan gelinler, beğendiği modeller arasına bir yenisini daha eklesin! Kalp yakası, korseli gövdesi ve balon kollarıyla vintage detaylara sahip bu gelinlik modeli hoşuna gittiyse Gül Lady Moda by Fatoş Akyıldız ekibiyle iletişime geçebilirsin.

demet özdemir gelinlik


Demer Özdemir’in gelinliklerine ilişkin detaylara yer verdik, benzer modelleri sıraladık. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Düğün.com’da inceleyebileceğin binlerce gelinlik var. Her tarza ve bütçeye hitap eden gelinlik modellerini sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçerek bilgi ve randevu alabilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Ünlülerin Düğün Davetiyelerini Görmeden Davetiyeni Seçme!

En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

Ünlülerin Nişan Elbiselerini Görmeden Nişanlığını Alma!

Bu Modeller Sana İlham Verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum