Nazmi Başar

E-posta Gönder

Nazmi Başar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nazmi Başar Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Nazmi Başar Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Nazmi Başar Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Nazmi Başar Hakkında

Birbirinden güzel gelinlik ve abiye modellerimizle Edirne’nin en güzel gelini olmaya hazır mısınız? Nazmi Başar Gelinlik firması bünyesinde aradığınız gelinliği bulacağınıza eminiz.

Keşan'da 1956 yılından beri tekstil perakendeciliği yapan bir firmayız. Üçüncü kuşak tarafından geleneksel mağazacılıktan modern mağazacılığa geçişi sağlayan bir köprü durumundayız. Perde sektöründeki atılımımızın hemen ardından Keşan'da üç farklı mağaza olarak faaliyet gösteriyoruz. Nazmi Başar Keşan gelinlikleri zaten biliniyor. Ek olarak bir de abiye ve damatlık tasarımları yaptığımız bir atölyemiz de var. Özel dekorasyonumuz ile düğünlerinde güzel görünmek isteyen müşteriler için hizmet veriyoruz. Mağazalarımızın her biri özenle tasarlandı. Rahat alışveriş imkanı sunarak bütçenizi de düşünüyoruz. Modanın son trendlerini bizimle deneyimleyebilirsiniz. Gelin ve damat adaylarının aradığı her şeyi bizim markamız bünyesinde bulacağına eminiz.

Tamamen kişiye özel bir şekilde çalışıyoruz. Bize ölçülü tasarım kıyafetler hazırlatabileceğiniz gibi dilerseniz bir modaevi gibi hazır hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Mağazalarımıza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl görünmek istediğinizi öğreniyoruz. Çalışma şeklimizden bahsediyoruz. Tarzınızı anladıktan sonra daha pratik olduğu için önce hazır modellerimizi size gösteriyoruz. İçlerinden istediğinizi deneyebilirsiniz. İçinize sinerse hemen satın alabiliyorsunuz. Model tadilat gerektirirse de hallediyoruz.

Özel dikim hizmet almak isterseniz önce nasıl görünmek istediğinizi bize anlatmanız gerekiyor. İstediğiniz gelinliğin görseli varsa bize onu da gösterebilirsiniz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir hizmet sunacağımıza emin olabilirsiniz. Kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanarak tam da talep ettiğiniz gibi bir gelinliği kısa sürede ortaya çıkarıyoruz.

Siz de Nazmi Başar abiye ve gelinlik modellerimizi yakından görmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve görüşme için randevu oluşturmak. Tabii ki bunun için sayfada yer alan irtibat kanallarını kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Abacılar Cad. No:5 Keşan

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nazmi Başar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.