Yıldız Gelinlik & Modaevi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Yıldız Gelinlik & Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Yıldız Gelinlik & Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Yıldız Gelinlik & Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Yıldız Gelinlik & Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Yıldız Gelinlik & Modaevi Hakkında

Modaya merakım genç yaşlarda başladı. Kısa zamanda tasarım yeteneklerimi keşfetmemi sağlayan eğitimlere başlayarak amatör olarak sektörde yer almaya karar verdim. Zaman içerisinde hızlı bir öğrenme ve eğitim sürecinin içerisinde buldum kendimi. Profesyonel anlamda ortaya çıkardığım tasarımlarımı daha fazla kadına ulaştırmak için Yıldız Gelinlik & Modaevi markasını yaratmaya karar verdim. 2017 yılında alanında uzman ekibimle birlikte bu maceraya atıldım ve hem güzel gelinlerimizin hem de bizim hayallerimizi markamızın çatısı altında gerçekleştirmeye başladık! Kısa zamanda çok işler başardık. Artık her yıl yenilenen kreasyonlar ve sezona uygun konseptlerle farklı kesimlerde gelinlikler tasarlıyoruz.

Yıldız Modaevi’nde güzel gelinlerimizle buluştuğumuzda, bu heyecanlı sürecin bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yüzden hak ettiğiniz ilgi ve özeni gösterebileceğimiz randevu sistemiyle çalışıyoruz. Değerli vaktinizi en değerli şekilde kullanıyor, hazır modellerimizi inceliyor ve hayallerinizi de dinliyoruz. Hayal ettiğiniz modeli hazır modellerimiz arasında bulursanız, kiralama veya satın alma seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Prenses, A kesim, balık, Helen, modern kesim gibi pek çok alternatifle özel dikim bir gelinlik de tercih edebilirsiniz. Özel dikim gelinlikler için kumaş, güpür, dantel, taş, pul ve boncuk gibi malzemeleri inceleyebilir, el işlemesi detaylarına birlikte karar verebiliriz. Gelinliğinizin dikişinden işlemesine, kumaş seçiminden aksesuarlarına her adımda kalitenin ön planda olduğunu söylemeden geçmeyelim. Şıklığınızı tamamlayan modelin; kesimi, konsepti, yaka kesimi, duvak veya türbanı da sizin isteğinizle tamamlanırken vücut ölçüleriniz alınarak tam size göre bir gelinlik tasarlıyoruz. Kına kıyafeti, kaftan ve nişanlıklarınızı alırken de uğramanız gereken modaevini artık biliyorsunuz!

Siz de Yıldız Gelinlik Bursa’da tarzınızı yansıtan tasarım modellerimizi incelemek isterseniz; kampanyalarımızı ve sunduğumuz fiyat avantajlarımızı da öğrenmek için bu sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.