Uğur Gelinlik

E-posta Gönder

 • Polatlı, Ankara.

Uğur Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Uğur Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Uğur Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Uğur Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Uğur Gelinlik Hakkında

Rüya gibi bir gelin olmak için doğru gelinliği bulmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Profesyonel ekibimizle birlikte her şeyin sorunsuz ilerlediği keyifli bir tercih süreci yaşamanızı istiyoruz. Uğur Gelinlik ailesi olarak size en uygun modeli tasarlıyor ve düğününüz için hazırlıyoruz.

Uzun zamandır gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Yılların bize kazadırdığı tecrübeler doğrultusunda sizin için en doğru gelinliği bulmanıza yardımcı oluyoruz. Mağazamız içerisinde sadece gelinlik değil kına gecesi kaftanları, nişanlar ve diğer özel günler için abiye modellerimiz de bulunuyor. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin sorunsuz ilerlediği keyifli bir süreç yaşamanızı arzuluyoruz.

Gelinlik tercihi için mağazamıza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Hayalini kurduğunuz gelinlik modelinin detaylarına dair uzun uzun konuşuyoruz. Mağazamız içerisinde bulunan hazır modellerimizi size sunarak vücudunuza uygun olanları denemenizi istiyoruz. Hazır modeller içerisinde yer alan ürünlerimizde kendinizi iyi hissettiğiniz bir tarz yakalayamazsanız da özel dikimlerimizle size yardımcı oluyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak hemen kalıbınızı çıkarıyoruz. Ortalama 1 ile 3 prova içerisinde de size gelinliğinizi hazır halde teslim ediyoruz.

Tüm gelinliklerimizde kaliteli kumaşlar kullanıyoruz. Taş işlemeler, dantel gipürler, düğmeler, kurdele detayları ve simlerle her zevke hitap edecek modellerimiz bulunuyor. Gelinliklerimizin tarlatanlarının kabarıklıklarını da sizin isteğinize göre kolayca ayarlıyoruz. İsterseniz aşırı kabarık bal kabağı görünümü ya da çok az kabarıklık seviyesine sahip elbise model bir gelinliğe sahip olabilirsiniz.

Siz de Ankara modaevleri içerisinde yer alan mağazamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” formuna tıklamayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.