Svadba Maçka
Beşiktaş
9 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik

75 - 400 Kişi
236.000
215.000 TL
İncele
Palmiye Wedding
5,0
(6 Yorum)
Kağıthane
22 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

300 - 1100 Kişi
70.000
56.000 TL
İncele
Roof Garden
5,0
(9 Yorum)
2. yıl
Sarıyer
15 saatte cevap verir

Boğaz manzaralıButik düğüne uygunModern ve sadeYüksek tavanGeniş dans pistiDJAlkol servisi yok

50 - 400 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
İstinye Wedding House
4,9
(42 Yorum)
5. yıl
Sarıyer
9 saatte cevap verir

Saray konseptiKır düğünü ışıklarıYüksek tavanCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

250 - 700 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

Sarıyer İrem Balo ve Davet Salonu

100 - 800 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Sarıyer İlayda Davet ve Balo Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Sarıyer Salon Armoni

100 - 800 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Sarıyer Yeni Maslak

100 - 625 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Sarıyer Salon Maksim

200 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sarıyer’deki Düğün Salonları

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Sarıyer ilçesi, boğaza karşı olan konumu ile lüks davetlere ev sahipliği yapan mekanları ile ünlü. Sarıyer düğün mekanları arasında uygun fiyatlara organizasyon yapabileceğiniz salonları dahi bulabiliyorsunuz. Sarıyer düğün mekanı seçeneklerine baktığımızda; İstinye, Tarabya ve Maslak semtlerinde çok sayıda alternatifin yer aldığını görüyoruz.

Sarıyer açık hava düğün mekanları için de elverişli bir konumda yer alıyor. Haliyle Sarıyer düğün salonu alternatifleri arasında açık davet alanları ile birlikte hizmet veren yerlerle karşılaşabiliyoruz. Mayıs ve eylül ayları arasında, balkon veya terasa sahip salonları tercih edebilirsiniz. Kış aylarında düğün yapacaksanız, konuklarınız bu alanları hava almak için kullanabilirler.

Düğün mekanları Sarıyer’de manzaraları ile çiftlerin yoğun ilgisini görüyor. Örneğin; Sarıyer’deki Bahçeköy düğün mekanları, orman manzarası sunuyor. İstanbul Boğazı’nı gören salonları da es geçmeyelim. Özellikle de salonların teraslarında masmavi denizin de eşlik edeceği bir düğüne imza atabilirsiniz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıdaki salon seçenekleri sayesinde de konforlu bir organizasyon geçirebilirsiniz.

Sarıyer düğün yerlerinde 1.000 kişilik organizasyonlar yapılabiliyor. Yüksek katılımlı etkinliklere uygun olan salonlarda geniş dans pistleri hazırlanıyor. Oturma düzeni davetli sayınıza göre oluşturuluyor. Dilerseniz, 300 kişiden 750 kişiye kadar konuk ağırlayabilen kapalı salonlarda, ortalama katılımlı organizasyonlarınızı düzenleyebiliyorsunuz. 100-200 kişilik düğün törenleri için imkan sağlayan mekanlar da mevcut.

Sarıyer Düğün Salonlarının Sundukları İmkanlar

İstanbul Sarıyer düğün mekanları arasında yer alan kapalı salonların organizasyon paketleri zengin içeriğe sahip oluyor! Yemekli, kokteylli ya da yemeksiz bir düğün planlayabiliyorsunuz. Seçtiğiniz paket ikram türünü belirlerken, sunulan olanakların sayısı ve çeşidinde de değişiklik olabiliyor. Örneğin; yemeksiz paketler daha çok temel hizmetlerin bulunduğu seçenekler arasında yer alıyor. Sarıyer düğün salonlarında yararlanabileceğiniz imkanlar ise şöyle:

Sarıyer’de Düğün Salonu Fiyatları

Konum ve manzara avantajına sahip olan Sarıyer’de düğün mekanları, ortalamada seyreden başlangıç fiyatları sunuyor. Bu seçenekler arasında saray mimarisini andıran görkemli davet alanlarını dahi bulabiliyorsunuz. Makul başlangıç fiyatları için Maden ve Reşitpaşa mahallelerine bakabilirsiniz. Sarıyer’in Maslak ve İstinye gibi popüler semtlerinde ise bir tık daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Sarıyer özelinde, mekana bağlı olarak yemeksiz başlangıç paket fiyatları artıp azabiliyor. Paket üzerinden anlaştığınızda, düğününüze dair tüm standart hizmetleri toplam fiyat olarak alıyorsunuz. Bu da daha ekonomik organizasyonlara imkan tanıyor. Geniş menülü bir davet planladığınızda ise ana yemek için yapacağınız seçim ile konuk sayınız önemli oluyor.

Beyaz veya kırmızı etli menüler ile kişi sayısı çarpılarak toplam tutar belirleniyor. Kişi sayısı arttıkça menü fiyatlarında indirim yapabiliyorlar. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak istediğinizde kış düğünü yapmayı düşünebilirsiniz. Mekanlara talep azaldığı için özel fiyatlar sunuluyor. Yaz mevsiminde ise makul rakamlara hafta içi organizasyonu yapabilirsiniz. Tabii erken rezervasyon fırsatlarını takip etmenizi de tavsiye ediyoruz.

İstanbul düğün salonları için talep edilen fiyatları en çok da deniz manzarası etkiliyor. Bir kıyı ilçesi olan Sarıyer’deki masmavi denizin eşlik ettiği salonlar, ortalamanın bir tık üstünde fiyatlara sahip olabilir. Kıyıya uzak konumlanan mekanlarda ise daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Modern yapıdaki görkemli döşenen salonlar için de yüksek bir bütçe gerekebilir.

Sarıyer Düğün Salonlarının Avantajları

Sarıyer düğün salonları; göz alıcı tarzları, sundukları imkanları ve ücretlendirme politikalarıyla çiftlerin ilgi odağı olmayı başarıyor! Siz de Sarıyer ilçesinde evlenmeyi planlıyor ve o doğru mekanı bulmaya çalışıyorsanız, sayfadaki seçenekleri inceleyebilirsiniz. Mekanların fotoğraflarına göz atabilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, form aracılığıyla salonların yetkililerine ulaşmak!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları