Sarıyer Düğün Salonları

Sarıyer düğün salonları listesini, dilediğin kriterlere göre filtreleyerek inceleyebilirsin. Düğün salonlarının en merak ettiğin özelliklerini, görsel ve videolarını, daha önce düğününü bu mekanlarda yapmış çiftlerin yorumları ile kararını rahatça verebilirsin.

Salon Armoni
34
Salon Armoni

41 yorum

Sarıyer

 • 5. yıl
 • İstanbul, Sarıyer’de kapılarını açan Salon Armoni’ye hoş geldiniz! Düğün salonumuzda tercihinize göre yemekli bir organizasyon düzenleyebilir veya yemeksiz düğün paketimizi tercih edebilirsiniz....

  Başlangıç Fiyatı
  30.000 - 40.000 TL
  Kapasite
  100-800 Kişi
  İrem Balo ve Davet Salonu
  87
  3
  İrem Balo ve Davet Salonu

  78 yorum

  Sarıyer

 • 5. yıl
 • İrem Balo ve Davet Salonu Sarıyer İstanbul’da kapılarını açıyor. 15 yıldır her türlü düğün ve davetinize ev sahipliği yapıyoruz. Vintage şıklığıyla göz kamaştıran salonumuzda size profesyonel bir...

  Başlangıç Fiyatı
  30.000 - 40.000 TL
  Kapasite
  100-800 Kişi
  Roof Garden
  Üyelere
  Özel Fiyat
  23
  5
  Roof Garden

  4 yorum

  Sarıyer

  Aşk hikayeniz İstanbul’da yazılıyorsa en romantik dakikalarınıza hep Boğaz eşlik eder. İşte bu yüzden Roof Garden, ilişkinize yeni bir boyut kazandıran düğün törenleri için muhteşem Boğaz...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

  30.000 TL Fiyat Al

  İstinye Wedding House
  13
  İstinye Wedding House

  30 yorum

  Şişli

 • 4. yıl
 • Uzun zamandır düğün ve davet salonu olarak hizmet veren işletmemiz sağladığı farklı, yenilikçi, kaliteli imkanlarıyla çiftlerimizin tercihleri arasında yer almayı başarıyor. İstinye Wedding House...

  Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 50.000 TL
  Kapasite
  250-700 Kişi

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Sarıyer’deki Düğün Salonları

  İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Sarıyer ilçesi, boğaza karşı olan konumu ile lüks davetlere ev sahipliği yapan mekanları ile ünlü. Sarıyer düğün mekanları arasında uygun fiyatlara organizasyon yapabileceğiniz salonları dahi bulabiliyorsunuz. Sarıyer düğün mekanı seçeneklerine baktığımızda; İstinye, Tarabya ve Maslak semtlerinde çok sayıda alternatifin yer aldığını görüyoruz.

  Sarıyer açık hava düğün mekanları için de elverişli bir konumda yer alıyor. Haliyle Sarıyer düğün salonu alternatifleri arasında açık davet alanları ile birlikte hizmet veren yerlerle karşılaşabiliyoruz. Mayıs ve eylül ayları arasında, balkon veya terasa sahip salonları tercih edebilirsiniz. Kış aylarında düğün yapacaksanız, konuklarınız bu alanları hava almak için kullanabilirler.

  Düğün mekanları Sarıyer’de manzaraları ile çiftlerin yoğun ilgisini görüyor. Örneğin; Sarıyer’deki Bahçeköy düğün mekanları, orman manzarası sunuyor. İstanbul Boğazı’nı gören salonları da es geçmeyelim. Özellikle de salonların teraslarında masmavi denizin de eşlik edeceği bir düğüne imza atabilirsiniz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıdaki salon seçenekleri sayesinde de konforlu bir organizasyon geçirebilirsiniz.

  Sarıyer düğün yerlerinde 1.000 kişilik organizasyonlar yapılabiliyor. Yüksek katılımlı etkinliklere uygun olan salonlarda geniş dans pistleri hazırlanıyor. Oturma düzeni davetli sayınıza göre oluşturuluyor. Dilerseniz, 300 kişiden 750 kişiye kadar konuk ağırlayabilen kapalı salonlarda, ortalama katılımlı organizasyonlarınızı düzenleyebiliyorsunuz. 100-200 kişilik düğün törenleri için imkan sağlayan mekanlar da mevcut.

  Sarıyer Düğün Salonlarının Sundukları İmkanlar

  İstanbul Sarıyer düğün mekanları arasında yer alan kapalı salonların organizasyon paketleri zengin içeriğe sahip oluyor! Yemekli, kokteylli ya da yemeksiz bir düğün planlayabiliyorsunuz. Seçtiğiniz paket ikram türünü belirlerken, sunulan olanakların sayısı ve çeşidinde de değişiklik olabiliyor. Örneğin; yemeksiz paketler daha çok temel hizmetlerin bulunduğu seçenekler arasında yer alıyor. Sarıyer düğün salonlarında yararlanabileceğiniz imkanlar ise şöyle:

  Sarıyer’de Düğün Salonu Fiyatları

  Konum ve manzara avantajına sahip olan Sarıyer’de düğün mekanları, ortalamada seyreden başlangıç fiyatları sunuyor. Bu seçenekler arasında saray mimarisini andıran görkemli davet alanlarını dahi bulabiliyorsunuz. Makul başlangıç fiyatları için Maden ve Reşitpaşa mahallelerine bakabilirsiniz. Sarıyer’in Maslak ve İstinye gibi popüler semtlerinde ise bir tık daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

  Sarıyer özelinde, mekana bağlı olarak yemeksiz başlangıç paket fiyatları artıp azabiliyor. Paket üzerinden anlaştığınızda, düğününüze dair tüm standart hizmetleri toplam fiyat olarak alıyorsunuz. Bu da daha ekonomik organizasyonlara imkan tanıyor. Geniş menülü bir davet planladığınızda ise ana yemek için yapacağınız seçim ile konuk sayınız önemli oluyor.

  Beyaz veya kırmızı etli menüler ile kişi sayısı çarpılarak toplam tutar belirleniyor. Kişi sayısı arttıkça menü fiyatlarında indirim yapabiliyorlar. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak istediğinizde kış düğünü yapmayı düşünebilirsiniz. Mekanlara talep azaldığı için özel fiyatlar sunuluyor. Yaz mevsiminde ise makul rakamlara hafta içi organizasyonu yapabilirsiniz. Tabii erken rezervasyon fırsatlarını takip etmenizi de tavsiye ediyoruz.

  İstanbul düğün salonları için talep edilen fiyatları en çok da deniz manzarası etkiliyor. Bir kıyı ilçesi olan Sarıyer’deki masmavi denizin eşlik ettiği salonlar, ortalamanın bir tık üstünde fiyatlara sahip olabilir. Kıyıya uzak konumlanan mekanlarda ise daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Modern yapıdaki görkemli döşenen salonlar için de yüksek bir bütçe gerekebilir.

  Sarıyer Düğün Salonlarının Avantajları

  Sarıyer düğün salonları; göz alıcı tarzları, sundukları imkanları ve ücretlendirme politikalarıyla çiftlerin ilgi odağı olmayı başarıyor! Siz de Sarıyer ilçesinde evlenmeyi planlıyor ve o doğru mekanı bulmaya çalışıyorsanız, sayfadaki seçenekleri inceleyebilirsiniz. Mekanların fotoğraflarına göz atabilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, form aracılığıyla salonların yetkililerine ulaşmak!

  Sarıyer Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları

  Diğer Düğün Salonları