Boy Wedding Park
5,0
(12 Yorum)
8. yıl
Gaziosmanpaşa
Telafisi olmayan bu gecelerin sorumluluğunu almak için tüm detayları hesaplayan ve unutulmaz bir gece yaşatmak için profesyonel şekilde çalışan bir işletmeyle tanıştırmak istiyoruz sizleri. Boy...
300 - 1000 Kişi
40.000 - 50.000 TL
Avrupa Gold 1-2 Düğün Davet Salonları
5,0
(11 Yorum)
2. yıl
Gaziosmanpaşa
2 farklı davet alanına sahip Avrupa Gold Düğün Salonu Gaziosmanpaşa İstanbul’daki adresinde sizleri bekliyor! Gold 1 salonumuz 1000 kişilik davetli listenizi ağırlayabilirken, Gold 2 salonumuz...
200 - 850 Kişi
38.000 30.000 TL

Diğer Firmalar

200 - 875 Kişi
50.000 - 75.000 TL
100 - 625 Kişi
40.000 - 50.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Küçükköy Düğün Salonları

İstanbul Gaziosmanpaşa’nın yoğun nüfuslu semtlerinden biri Küçükköy! Bölgede her sene çok sayıda evlilik gerçekleşiyor. Tabii bu evliliklere aynı oranla bölgede çok sayıda düğün salonu bulunuyor. İstanbul’un daha iç kısımlarında kalmasına rağmen Küçükköy’e toplu taşıma araçlarıyla direkt ulaşabiliyorsunuz. Minibüs ve otobüsle ulaşılabilen bölgeye, dileyen davetlileriniz özel araçlarıyla da kolaylıkla gelebilirler.

Küçükköy düğün salonlarına baktığımızda ilk olarak süslemelerinin şıklığı dikkatimizi çekiyor! Bölgedeki düğün salonlarının birçoğu, otel ihtişamını aratmayacak şıklıkta. Tiffany sandalyeler, kristal şamdanlar, canlı çiçeklerle süslenen gelin yolları ve birbirinden gösterişli gelin-damat masaları! Bir düğün salonundan beklediğiniz konsept neyse, onu Küçükköy’deki mekanlarda rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Küçükköy düğün salonlarında 750-1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Tabii tüm mekanların kapasitesi bu şekilde değil. Az kişinin davet edileceği organizasyonlar için de birçok alternatif bulunuyor. Zaten bazı mekanların birden fazla salonu oluyor ve bu salonları küçük ve büyük organizasyonlara göre sınıflandırıyorlar.

Buradaki düğün salonlarında her mevsim organizasyon düzenlenebiliyor. Yaz-kış demeden dilediğiniz gibi düğününüzü yapabiliyorsunuz. Salonlarda bulunan havalandırma ve klima sistemleri sayesinde, davetlileriniz hiçbir hava koşulundan etkilenmiyor.

Küçükköy düğün salonlarını incelerken, sayfalarında yer alan çift yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Daha önce o mekanda düğün yapmış gerçek çiftler tarafından yapılan yorumlar, kişilerin tecrübelerinden faydalanabilmeniz açısından çok işe yarayacaktır.

Küçükköy Düğün Salonlarının Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Küçükköy düğün salonlarında, yemekli veya kokteylli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Kokteyl tarzındaki organizasyonlarda davetlilere kuru pasta, cips gibi atıştırmalıklar sunuluyor. Tabii bu en temel kokteyl menüsü. Kanepelerden ve küçük hamburgerlerden oluşan atıştırmalıklar da sunabilirsiniz. Yemekli organizasyonlarda ise başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan menüler sunuluyor. Davetlilerinizin arasında fazla sayıda çocuk varsa onlara özel menüler de hazırlatabiliyorsunuz. Aslında mekan yetkilileri tarafından önce sizin sonrasında davetlilerinizin memnuniyeti kazanılmaya çalışılıyor.

Mekan yetkilileri demişken, organizasyondan da bahsedelim. Küçükköy düğün salonlarındaki yetkililerin birçoğu, uzun zamandır sektörde olan ve işinde uzman kişilerden oluşuyor. Durum böyle olunca, çiftlerin nasıl bir düğün yapmak istediğini kolayca anlıyor ve onlara kendilerini özel hissettirmek için çalışıyorlar. Düğün gününüzden önce anlaştığınız mekana gidiyorsunuz ve yetkililerle toplantı yapıyorsunuz. Bu toplantılarda düğün akışınız belirleniyor. Ayrıca kafanıza takılan konuları da anında sorabiliyorsunuz. Düğün günü geldiğinde de yine aynı ekip tarafından tüm yönlendirmeleriniz yapılıyor.

Küçükköy düğün salonlarında eğlence namına ne ararsanız var! Çiftlere sundukları düğün paketlerine DJ ve canlı müzik ekiplerini de dahil ediyorlar. Düğününüzde çalacak DJ ile önceden görüşüp salona giriş, pasta kesme gibi özel anlarda hangi şarkıları açmasını istediğinizi konuşabiliyorsunuz.

Servis personeli için de dışarıdan bir firmayla çalışmanıza gerek kalmıyor. Düğün salonlarının bünyelerinde hizmet veren servis personelleri, fiyat dahilinde çiftlere sunuluyor. Davetli sayınızın durumuna bakarak kaç kişinin serviste çalışacağını belirliyorlar.

Küçükköy Düğün Salonu Seçerken Dikkat Edilecekler

Gaziosmanpaşa Küçükköy Düğün Salonları Fiyatları

Küçükköy düğün salonlarında, toplam rakam üzerinden fiyatlandırma yapılıyor. Yani seçtiğiniz düğün paketine, içeriğindeki hizmetlere ve davetli sayınıza bakılarak toplam fiyat veriliyor. Anlaşma esnasında verilen toplam rakamın bir kısmını ödüyorsunuz. Geri kalan ödemeyi de düğün gününüze kadar taksitlendirerek yapabiliyorsunuz. Ayrıca mekanların birçoğu kredi kartıyla ödeme seçeneği de sunuyor. Bu da çiftlerin bütçelerini sarsmadan ilerleyebilmelerini sağlıyor.

Yemekli düğün yapmak isterseniz, fiyatlandırmada farklılıklar oluyor. Seçtiğiniz menüye göre size kişi başı fiyat veriyorlar. Davetli sayınızla kişi başı fiyatı çarparak ödemeniz gereken toplam tutara ulaşabiliyorsunuz. Menünün yanında alkollü içecek servisi yapılmasını isterseniz, kişi başı fiyatların üzerine ekstra tutar ekleniyor.

Düğün tarihiniz de fiyatları etkileyen faktörlerin başında geliyor. Çiftlerin yoğun talep göstermediği dönemlerde, mekanlar kampanyalar düzenliyor. Kış ve hafta içi düğünlerini böylece uygun fiyatlara yapabiliyorsunuz.

Gaziosmanpaşa Küçükköy düğün salonlarının hepsini tek sayfada listeleyebilirsiniz! Fotoğraflarını, hizmetlerini ve çift yorumlarını beğendiğiniz mekanlardan fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Sonrasında bütçenize en uygun mekanı seçmek sandığınızdan daha kolay olacak!