Silivri Düğün Salonları

Silivri’de düğünün için aradığın mekanı kolayca bulabilmen için düğün salonlarını listeledik. Üstelik her mekanın tüm detaylı özelliklerini ve daha önce düğün yapmış çiftlerin yorumlarını da ekledik. Düğün salonunu seçtiğinde aklın diğerlerinde kalmasın diye!

6 firma

İbiza Garden Düğün Davet

Büyükçekmece

İbiza Garden Düğün Davet

İbiza Garden Balo Davet

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

300-400 kişi

Kapasite

%45 7
İncele
Duvak Balo Salonu

Silivri

Duvak Balo Salonu

Duvak Düğün Salonları*Salon Yakut*Salon PırlantaRüya gibi bir günü, rüya gibi bir mekanda yaşamak ister misiniz? Duvak Davet lüks salonları 750 ve 500 kişilik kapasitesiyle size...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750 kişi

Kapasite

%25 26 1 3
İncele
Villa Rose

Beylikdüzü

Villa Rose

Villa Rose olarak 15 yıldır Büyükçekmece - Beylikdüzü belediye sınırlarının kesiştiği sahil noktasında deniz ve doğayla içi içe birbirinden bağımsız üç ayrı salonumuzla siz misafirlerimize hizmet...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

500-750 kişi

Kapasite

40 1 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Değişen çehreleri ile düğün salonları en ideal düğün mekanları olmaya aday! Tek tip süsleme ve masa düzenleri terk edip, çiftlerin isteyebileceği birçok alternatifi sunan salonlar manzara seçeneklerinden havuz başı alternatifine birçok yenilik ile hizmet veriyor. Tüm bu imkanları; uygun fiyatlar ve geniş kapasite ile sunan salonların ayrıca yüzlerce düğün tecrübesi olduğunu ve çıkabilecek aksiliklere karşı deneyimleri ile düğün günü hiçbir aksilik yaşamana izin vermeyeceklerini de unutma!