Onurum Davet Altın Salon
5,0
(10 Yorum)
2. yıl
Beylikdüzü
4 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıEtkili havalandırmaDJAlkol servisi yok

400 - 500 Kişi
110.000
80.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Silivri Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri

100 - 450 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Silivri Bizbize Cafe & Restaurant

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Silivri Garden Silivri

200 - 1500 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Silivri'deki Düğün Salonları

Silivri, Marmara Denizi’nde uzun bir sahil şehidi bulunan bir ilçe. Bu sebeple Silivri, özellikle yaz aylarında İstanbul’dan ve ülkenin çeşitli yerlerinden bolca ziyaretçi alıyor. Ayrıca Silivri’de bulunan tarihi yapılar da ilçenin popülerliğine etki ediyor. İlçedeki salonlar, İstanbul’un merkezine olan uzaklıkları ile şehrin gürültüsünden uzak düğünler yapmanıza olanak sağlıyor.

Silivri’deki düğün salonlarına ulaşım, kara ve denizyolu ile sağlanabiliyor. İETT’nin sağladığı otobüsler ile ucuz bir ulaşım mümkün oluyor. Aynı zamanda otobüs hatları, şehrin gelişmiş toplu taşıma sistemi sayesinde metrobüs seferlerine de bağlanabiliyor. Silivri’de düğün salonları genelde 00:00’a kadar hizmet veriyor. Organizasyon mekanları için geniş alanlar bulunduğundan ilçede görkemli düğünler yapılabiliyor.

Düğün salonları Silivri’de en yoğun şekilde Yeni Mahallesi’nde karşınıza çıkıyor. Bu semtte bulunan salonlar hizmet vermeye 400 kişilik kapasiteler ile başlıyor. Kalabalık düğünleriniz için ise 2000 kişiye kadar çıkabilen kapasite seçenekleri bulunuyor. Yeni Mahallesi’nde bulunan salonlar, çim alanlar sunarak davetlilerinin yaz sıcağında çıkıp hava almasına olanak sağlıyor. Salonların terasları da bulunabiliyor.

Balaban, Ortaköy ve Yeni gibi mahallelerdeki düğün salonları, Silivri’nin doğal konumu sayesinde davetlilerinize birbirinden güzel deniz manzaralarını sunuyor. Ortapark Mahallesi, ağaçlar arasında bulunan salonları ile orman görüntülerini düğününüze taşıyor. Balaban’daki düğün salonları ise yemyeşil kır manzaraları ile deniz görüntülerini bir araya getiriyor. Balaban Mahallesi’ndeki salonlar toplu taşıma duraklarına yakınlıkları ile ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Silivri Düğün Mekanlarının Size Özel Hizmetleri

İstanbul Silivri düğün salonlarında profesyonel organizasyon sorumluları görev yapıyor. Düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlayan bu kişiler, organizasyon sırasında da yanınızda olarak çıkabilecek pürüzleri gidiyor. Dekorasyona karar verme adımında da aklınızdaki konseptleri oluşturmanıza yardımcı oluyorlar. Dilerseniz Silivri’deki çoğu davet alanında önceden görüştüğünüz bir firmayla da düğününüzü planlayabilirsiniz.

İstanbul düğün salonlarının neredeyse hepsinde son hazırlıklarınızı yapabileceğiniz özel gelin ve damat odaları bulunuyor. Silivri’deki düğün salonları da bu odaları sizin için hazırlıyor. Genelde yaz aylarında tercih edilen salonlar, hazırlık odalarından iklimlendirme ve klima sistemlerini eksik etmiyor. Dilerseniz saç ve makyajınızı da bu odalara çağrılabilen kuaförlere yaptırabilirsiniz.

Kaliteli bir ses sistemi, eğlenceli düğünler için salonların olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Bu yüzden salonların çoğunda büyük hoparlörler düğününüzden önce kuruluyor ve kontrolleri yapılıyor. Kurulan büyük sahnelerde ise genelde salonların anlaşmalı oldukları orkestraların performansları yer alıyor. İsterseniz düğününüz için başarılı solistler ile de anlaşabilir, akıllarda kalacak bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Silivri’deki düğün salonlarının profesyonel kadrolarında fotoğraf ve video çekim ekipleri de yer alıyor. Dinamik çalışmalar ile en mutlu anlarınız kalıcılaştırılıyor. Aynı zamanda son kalite kameralar ile de düğünün başından sonuna kadar kaydediliyor. Salonların bazılarında düğün yayınınızı veya dış çekiminizi gösterebilmeniz adına barkovizyon hizmetleri de paketlere dahil ediliyor.

Silivri Düğün Salonları Fiyatları Uygun Mu?

Silivri’deki düğün salonları hizmet vermeye İstanbul davet alanlarının sunduğu ortalama rakamlar ile başlıyor. Böylece Silivri’de her cebe uygun bir düğün yapmak mümkün oluyor. Bununla birlikte bu fiyatlar bazı özelliklere bağlı olarak yükselebiliyor. Örneğin; açık hava alanı olarak bahçe bulunduran salonlar daha yüksek fiyatlardan hizmet veriyor. Havuz başı düğünler isterseniz de fiyatlar artıyor.

Silivri’de bulunan davet alanları, konumlarına göre farklı fiyatlarla hizmet verebiliyor. İlçede en uygun rakamlarla düğün yapabileceğiniz salonlar Balaban Mahallesi’nde bulunuyor. Balaban salonları 3000 kişiye kadar çıkan kapasiteleri ile davetli sayınız ne kadar yüksek olursa olsun yanınızda oluyor. Doğayla iç içe salonları ve manzara seçenekleri ile Ortaköy, ilçedeki en yüksek bütçeleri gerektiren yerleri sunuyor.

Yeni Mahallesi, düğün salonları açısından popülerliği sayesinde her bütçeye göre bir salon bulunduruyor. Mahallede bulunan düşük kapasiteli salonlar daha uygun rakamlardan hizmet verirken, kapasiteler arttıkça genel maliyetin de arttığını görüyoruz. Ayrıca Silivri’de en çok tercih edilen zamanlarını yaz aylarında yaşayan salonlar, bu sezonlarda karşınıza ortalama fiyatlar çıkarıyor.

Düğünler için hafta sonu günleri daha çok tercih ediliyor. Bu yüzden bu günlerde salonların sunduğu fiyatlar hafta içine göre artabiliyor. Hafta içi günlerinden birini tercih ettiğiniz takdirde büyük indirimler sizi bekliyor. Aynı zamanda Silivri’deki bazı salonlarda erken rezervasyon indirimlerinden yararlanarak daha uygun bütçeli düğünler yapabilirsiniz. Ana yemekli menüler yerine kokteyl alternatiflerine yönelerek de hesaplı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

En Uygun Silivri Düğün Salonu Nasıl Seçilir?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları