Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
5,0
(16 Yorum)
6. yıl
Başakşehir
4 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunİhtişamlı süslemelerYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 450 Kişi
100.000 - 150.000 TL
İncele
Deniz Davet
5,0
(10 Yorum)
2. yıl
Arnavutköy

Gün ışığı alanYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

50 - 650 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Elegance Davet Sarayları
5,0
(17 Yorum)
5. yıl
Başakşehir
10 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSaray konseptiModern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıAlkol servisi yokGeniş otopark

300 - 875 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

Arnavutköy Yunus 4 Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Arnavutköy Haraççı Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Arnavutköy Duyal Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Arnavutköy Söz Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Arnavutköy Salon Şafak 1 & 2 Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Arnavutköy Emir Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Arnavutköy Valide Sultan Davet Salonu

100 - 250 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Arnavutköy Arnavutköy Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Arnavutköy Karaca Palace

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Arnavutköy Teras Düğün Salonu

200 - 875 Kişi

Arnavutköy Çakır Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Arnavutköy'deki Düğün Salonları

İstanbul’da yer alan Arnavutköy; tarihi dokusu, boğaza yakınlığı ve doğal güzellikleriyle tanınıyor. Bu ilçede birçok düğün salonu bulunuyor. Arnavutköy düğün salonlarının birçoğu manzaralı bir konumlarda yer alıyor. İstanbul Boğazı manzarasına sahip olan salonlar, çiftlerin ve konukların unutulmaz düğün deneyimi yaşamasına olanak tanıyor. Mekanlar genellikle şehir merkezine yakın konumlanıyor. Böylece misafirleriniz kolayca ulaşım sağlayabiliyor.

Arnavutköy düğün salonları genellikle modern mimariye sahip ve geniş yapı özelliği gösteriyor. Salonlar genellikle yüksek tavanlı ve şık dekore ediliyor. Kapalı davet alanları ortalama 650 kişilik kapasite imkanı sunuyor. Fakat her kapasite için uygun salonu bulabilirsiniz. Yaz aylarında açık hava düğünü gerçekleştirmek isterseniz, açık-kapalı alanlarıyla hizmet veren Arnavutköy’deki salonlar güzel bir seçim olabilir.

Ayrıca Arnavutköy düğün yerleri, çiftlerin istekleri doğrultusunda çeşitli hizmetler sunuyor. Bunlar arasında; catering, fotoğrafçılık, çiçek aranjmanları, müzik ve eğlence organizasyonları gibi hizmetler bulunuyor. Salonlar, çocukların eğlenmesi ve keyifli vakit geçirmesi için oyun alanları da sunabiliyorlar. Özel otopark alanlarında misafirlerinizi vale ile ağırlayabilir, girişte karşılama hosteslerinin eşlik etmesini talep edebilirsiniz.

Arnavutköy’deki salonlar hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için esneklik sağlıyor. İster deniz manzaralı bir düğün isterseniz de yalnızca kapalı alan tercih edin. Salonlar, her atmosfere uygun farklı konseptlerle hizmet verebiliyor. İsteğinize göre masalarda şamdanlar, çiçek aranjmanları, şık masa örtüleri gibi dekorasyon unsurları kullanıyorlar. Aynı zamanda düğün temalarına uygun olarak özel menü seçenekleri de sunuyorlar.

Arnavutköy Düğün Salonları Fiyatları

Düğün salonlarının fiyatları genellikle kişi başı üzerinden belirleniyor. Bu fiyata; düğün menüsü, içecekler ve genel hizmetler dahil oluyor. Düğün salonları, farklı kişi sayılarına uygun paketler sunarak fiyatları da esnek hale getiriyor. Arnavutköy Merkez’deki bazı düğün salonları ise birinci sınıf menü seçenekleri, lüks dekorasyonlar ve özel hizmetler sunarak daha yüksek fiyatlar talep ediyor.

Arnavutköy düğün salonu fiyatları düğününüzün gerçekleşeceği tarih ve saate göre farklılık gösteriyor. Organizasyonunuzu hafta sonu gerçekleştirmeyi istiyorsanız, hafta içine göre daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Kış aylarında kampanyalarla birlikte uygun fiyatlarda mekanları kiralayabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyonlarla da indirimlerden yararlanabilirsiniz. Taşoluk Mahallesi’nde uygun fiyatlar ve avantajlarla hizmet veren mekanları rahatlıkla bulabilirsiniz.

İstanbul düğün salonları sunulan hizmetin kalitesine göre fiyatlarda değişiklik yapıyor. Salonların fiyatları aldıkları talep ve bulundukları bölgeye göre değişiyor. Eğer salonlar yoğun talep gören yerler ise, bu mekanlar genellikle yüksek fiyattan hizmet veriyor. Şehir merkezinde olan mekanlar ulaşımın da kolay olması sebebiyle yüksek fiyatlı oluyor. Boğazköy’de bulunan mekanlar genellikle ortalama fiyatlarda hizmet veriyor.

Arnavutköy Düğün Mekanları Hizmetleri

Arnavutköy düğün salonu seçenekleri, çiftlerin özel günlerini unutulmaz kılmak için bir dizi hizmet sunuyor. Bu salonlar, istekleriniz doğrultusunda düğün organizasyonunuzu planlayıp koordine ediyor. Organizasyon hizmeti ise; farklı temalarda dekorasyon, çiçekler, masa düzeni, aydınlatma, ses sistemleri ve fotoğrafçılık hizmetleri gibi farklı imkanları içeriyor. Mekanların anlaşmalı olduğu organizasyon ekipleri düğününüzün bütün detaylarıyla ilgileniyor.

Arnavutköy’deki salonlar çiftlerin nikah törenlerini de gerçekleştiriyor. Nikah memurunuzu bu salonlara çağırabilirsiniz. Konseptinize uygun süslemelerle size özel bir nikah köşesi dekore ediliyor. Farklı nikah masası seçenekleri de sunabiliyorlar. Düğün salonları Arnavutköy’de genellikle geniş bir dans pisti de sunuyor. Bu pist, çiftlerin ve misafirlerinin rahatlıkla dans edip eğlenmelerine imkan sağlıyor.

İstanbul Arnavutköy düğün salonları profesyonel ses, ışık ve sahne hizmeti veriyor. Mekanların anlaşmalı olduğu müzisyen veya DJ’ler konseptinize uygun müzik listeleri hazırlıyor. Dilerseniz, Türk pop müziği ile dilerseniz de yabancı müziklerle eğlenebiliyorsunuz. Bazı mekanların sunduğu after party hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca dışarıdan başka bir müzisyen ile de anlaşabilirsiniz.

Düğün salonları, çiftlerin ve misafirlerinin damak zevklerine uygun yemekler/ikramlar sunuyorlar. Genellikle Türk mutfağı, dünya mutfağı ve özel menü seçenekleriyle hizmet veriyorlar. Alkollü ve alkolsüz içecekler de menülerde yer alıyor. Dilediğiniz lezzetler, mekanların bünyesindeki aşçılar tarafından hazırlanıyor. Yemekli ve yemeksiz menü tercihinize göre farklı listeler oluşturuluyor. Bütçenize ve konseptinize uygun menülerden tercih edebiliyorsunuz.

Arnavutköy’de Düğün Salonlarının Avantajları Neler?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları