İzdivaç Düğün Salonu
5,0
(5 Yorum)
8. yıl
Eyüp
8 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 750 Kişi
30.000
27.000 TL
İncele
Eftelya Teras 1-2-3 Davet Salonu
5,0
(9 Yorum)
2. yıl
Eyüp

İhtişamlı süslemelerGün ışığı alanYüksek tavanGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 1200 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 625 Kişi
80.000 - 100.000 TL
200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yeşilpınar Düğün Salonları

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri Eyüp. Yeşilpınar semtinin nüfusu da azımsanmayacak seviyede. Durum böyle olunca her sene çok sayıda çift evleniyor ve düğün salonu araştırmasına başlıyor. Yeşilpınar düğün salonları, Eyüp bölgesindeki çiftlerin dışında Gaziosmanpaşa’dakilerden de ilgi görüyor.

Yeşilpınar’da birbirinden şık birçok düğün salonu bulunuyor. İlk olarak mekanların şıklıklarına değinmek istiyoruz. Çünkü gerçekten otel ihtişamını uygun fiyatlara sunan mekanlarla karşılaşıyorsunuz. Altın sarısına bürünmüş salonlardan beyazın asaletini yansıtan mekanlara kadar her çiftin tarzına hitap eden alternatifler var.

Yeşilpınar düğün salonlarının kapasiteleri 200 kişiden başlıyor ve bu rakam 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Akrabalarınızın ve arkadaşlarınızın sayısı ister az ister çok olsun. Yeşilpınar’da size uygun genişlikte bir düğün salonu bulmanız oldukça kolay.

Mekanların birçoğu, organizasyonlar için sadece kapalı alana sahip. Bazıları ise hem açık hem de kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Açık alanları olan mekanlar; Yeşilpınar’ın ismine yansımış olan doğal güzelliklerinin ortasında, bahçelerinde keyifli organizasyonlar yapabiliyorlar. Tabii kır alanları sadece yaz ve bahar döneminde kullanılabiliyor. Kapalı salonlar ise her mevsim hizmet verebiliyor.

Yeşilpınar’daki bazı düğün salonlarında son teknoloji açılır kapanır tavan sistemi kullanılıyor. Bu sayede, düğün yapacağınız alanın tavanını hava koşullarına bağlı olarak açıp kapatabiliyorsunuz. Diyelim ki bahar aylarında düğün yapıyorsunuz ve tavan kapalı değil. Herhangi bir yağmur yağması durumunda, tavanı çok kısa süre içerisinde kapatıyorlar. Böylece eğlenceniz yarıda kesilmemiş oluyor.

Yeşilpınar Düğün Salonlarının İmkanları

Yeşilpınar’da Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

Düğün salonu araştırmasına başlamadan önce netleştirmeniz gereken iki önemli detay var: Davetli sayısı ve düğün bütçesi! Davetli sayınızı belirlemeniz gerekiyor ki ona uygun kapasitesi olan düğün salonlarıyla iletişime geçmeye başlayın. Bütçe de yine mekanları elemenizde size yardımcı olacak. Bütçenizin yetmediği ancak her detayı konuştuğunuz bir mekanla vakit kaybetmeyi istemezsiniz.

Yeşilpınar düğün salonlarıyla konuşurken, düğün paketlerinin hizmet içeriğini tüm detaylarıyla öğrenin. Aynı zamanda fiyatı size uygun olan tüm düğün paketlerini incelemeyi unutmayın. Sonradan ‘Keşke diğer paketi seçseydim’ dememeniz için bu önemli.

Yemekli düğün yapacaksanız, mekanın menü tadımı yaptırıp yaptırmadığını öğrenmelisiniz. Davetlilerinize sunacağınız lezzetleri tatmak ve beğenmediğiniz detaylar varsa önceden değiştirmek herkes açısından faydalı olacaktır.

Davetlilerinizin çoğu özel aracıyla mı gelecek? O zaman park yeri ararken düğününüze geç kalmalarını istemezsiniz diye düşünüyoruz. Yeşilpınar’daki düğün salonlarını incelerken otoparkı olanları listenizde bir tık üste alabilirsiniz. Dilerseniz mekanlardan vale talebinde de bulunabilirsiniz.

Mekan yetkilileriyle olan iletişiminiz de çok önemli. Görüşmeye gittiğiniz zaman düğün salonu yetkilisinin sizinle nasıl iletişim kurduğunu, güler yüzlü olup olmadığını, çözüm sunabilme yeteneğini gözlemlemenizi öneriyoruz. Düğün sürecinde taleplerinizi iyi şekilde anlamaları sayesinde üstünüzden büyük bir yük alacaklar. Tabii düğün günü sunacakları desteklerini de göz ardı etmemek lazım.

İstanbul Yeşilpınar Düğün Salonları Fiyatları

Yeşilpınar’daki düğün salonlarının fiyatları süslemelerine, hizmetlerine ve genişliklerine göre farklılaşabiliyor. 5.000 TL’ye de 10.000 TL’ye de kiralayabileceğiniz birçok düğün salonu bulabiliyorsunuz. Önemli olan sizin hangi hizmetleri istediğiniz. Ama Yeşilpınar’da uygun fiyatlı Avrupa Yakası düğün salonlarını bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

Düğün salonlarındaki yemeksiz organizasyonlar için çiftlere toplam fiyat veriliyor. Seçtiğiniz düğün paketindeki içerikler doğrultusunda fiyat alıyorsunuz. Yemekli organizasyonlar içinse seçtiğiniz menüye göre kişi başı fiyat alıyorsunuz. Sonrasında verilen bu fiyat ile davetli sayınızı çarparak toplam tutara ulaşabiliyorsunuz.

Yeşilpınar düğün salonları, çiftlere ödemede kolaylıklar sağlıyor. Sözleşme esnasında kaparo alıyor ve geri kalan ödemeyi düğün gününe kadar kapatılacak şekilde taksitlendirebiliyorlar. Ayrıca kredi kartıyla ödeme imkanı da bulabiliyorsunuz. Bu tarz kolaylıklar sayesinde çiftler zorlanmadan düğün yapabiliyor.

Mekanlar, belirli dönemlerde çiftlere özel kampanyalar düzenleyebiliyor. Yeşilpınar düğün salonlarının sayfalarını düzenli takip ederseniz bu fırsatlardan yararlanma oranınız da artıyor. Düğününüz için net rakamlar almak isterseniz sizin için derlediğimiz firma sayfalarından form doldurabilirsiniz. Dilediğiniz kadar mekandan fiyat teklifi alabilir ve bu teklifler doğrultusunda bütçenize en uygun mekanı seçebilirsiniz.