Svadba Maçka
Beşiktaş
8 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik

75 - 400 Kişi
100.000 - 150.000 TL
İncele
Palmiye Wedding
5,0
(6 Yorum)
Kağıthane

Modern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

300 - 1100 Kişi
70.000
56.000 TL
İncele
Nirvana Davet
4,9
(39 Yorum)
8. yıl
Şişli
3 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanAsma katlı salonMenü tadımıGeniş dans pistiDJSahne ışık sistemiGeniş otopark

99 - 750 Kişi
60.625
48.500 TL
İncele
Salon Akvaryum
5,0
(20 Yorum)
2. yıl
Kağıthane
1 saatte cevap verir

Modern ve sadeMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

30 - 700 Kişi
63.000
50.000 TL
İncele
İstinye Wedding House
4,9
(42 Yorum)
5. yıl
Sarıyer
14 saatte cevap verir

Saray konseptiKır düğünü ışıklarıYüksek tavanCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

250 - 700 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele
Salon Gonca Teras
4,9
(12 Yorum)
5. yıl
Kağıthane
5 saatte cevap verir

Cam salonYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

50 - 1500 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Şişli Çınar Düğün Salonu Mecidiyeköy

100 - 450 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Şişli Altınsaray Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Şişli Star Düğün Salonu Şişli

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Şişli Elitnaz Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Şişli Salon Jasmine

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Şişli'deki Düğün Salonları

Şişli, İstanbul'un en merkezi konumlarından biri ve ulaşım açısından oldukça avantajlı. Burada bulunan düğün salonları, konuklarınızı kolaylıkla ağırlamanıza yardımcı oluyor. İstanbul Şişli'deki düğün salonları, çeşitli konseptlerde düğünler için uygun alanlar sunuyor. Mekanlar, çoğunlukla kendi otopark alanlarına sahip. Bu durum, konuklarınızın konforlu bir şekilde düğün organizasyonunuza katılmasına yardımcı oluyor.

Şişli düğün salonu seçenekleri, ortalama 750 kişilik kapasite imkanı sunuyor. Çeşitli büyüklükteki düğünler için farklı kapasitelere sahip mekanlar da bulunuyor. Salonlar genellikle yüksek tavanlı alanlarıyla ferah bir ortam yaratıyor. Açık alana sahip mekanlar ise geniş bahçeleriyle her türlü etkinliğe hizmet verebiliyor. Olumsuz hava koşullarına karşı önlemler alınıyor. Bu sayede her mevsim düğününüzü gerçekleştirebiliyorsunuz.

Şişli’nin farklı semtlerinde bulunan mekanlar çeşitli manzaralar ve konseptlerle hizmet veriyor. Tarzınıza ve bütçenize en yakışan mekanı kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Duatepe Mahallesi, genellikle modern tasarımları ve yeterli kapasiteleriyle tercih ediliyorlar. Şişli'nin en yoğun semtlerinden biri olan Okmeydanı düğün salonlarında ise kapalı alanların yanı sıra açık hava seçenekleri de mevcut.

Düğün salonları, davetli sayısına özel masa ve sandalye düzeniyle de konuklarınızın rahatını düşünüyor. Böylece tüm konuklar sahneyi rahatlıkla görebiliyor. Misafirlerinizi karşılama hostesi ile karşılayabiliyorsunuz. Ayrıca mekanlarda düğün öncesi hazırlığınızı yapabileceğiniz gelin-damat odası gibi özel alanlar da bulunuyor. Bazı mekanlar saç ve makyaj hizmeti sunarak organizasyonunuzu daha kolay hale getiriyor.

Şişli Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

İstanbul düğün salonlarının fiyatları, mekanların lokasyonuna bağlı olarak değişiyor. Şişli’deki düğün alanları her bütçeye hizmet verebilecek fiyatlar sunuyor. Bazı semtler diğerlerinden daha yüksek fiyatlarla hizmet verebiliyor. En lüks semtlerden biri olan Feriköy, gösterişli düğünler için ideal bir seçenek olabiliyor. Farklı büyüklüklerdeki düğün salonları arasında seçim yapabilirsiniz. Küçük ve sade mekanlar uygun fiyatlı oluyor.

Mekanların hizmetleri ve kalite standartları da Şişli düğün fiyatlarını etkiliyor. Bazı mekanlar farklı bütçelere hitap eden paketler oluşturarak hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyor. Mekanların büyüklüğü, dekorasyonu ve sundukları ek hizmetler de fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Lüks dekorasyon ve özel hizmetler sunan mekanlar, fiyatlarını diğerlerine göre daha yüksek tutabiliyorlar.

Düğün mekanları, sezonluk farklılıklar ve talep düzeyleri nedeniyle de fiyatlarında dalgalanmalar yaşayabiliyorlar. Yaz aylarında daha fazla düğün olduğu için bu dönemlerde Şişli düğün salonu fiyatlarında artış gözlemlenebiliyor. Fakat erken rezervasyon hizmeti ile mekanları daha makul fiyatlara kiralayabiliyorsunuz. Bazı salonlar da kampanyalar yaparak her bütçeye uygun hizmet sunmaya çalışıyor.

Mekanların kapasiteleri de fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında. Salonlar kişi başı fiyatlandırma yaptıkları için kapasite arttıkça fiyatlar da yükseliyor. Eskişehir Mahallesi, Şişli'nin diğer semtlerine göre uygun fiyatlı düğün salonlarına sahip. Küçük düğünler için ideal mekanlar, şık ve modern tasarımlarıyla öne çıkıyor. Nişantaşı’nda salonlar genellikle lüks ve gösterişli olmakla birlikte, yüksek fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Şişli Düğün Mekanlarının Avantajlı Hizmetleri

Aradığınız ister romantik bir açık hava ister şık bir balo salonu organizasyonu olsun, İstanbul Şişli düğün salonlarında herkese göre uygun hizmetler ve mekanlar bulunuyor. Mekanlar açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Ayrıca mekanlar, dilediğiniz konseptte organizasyon gerçekleştirme imkanı sunuyor. Geleneksel, modern, bohem veya vintage konseptiyle ister kapalı ister açık alanda düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Şişli düğün salonu seçenekleri, bünyelerindeki yetenekli aşçılarla çalışıyor. Mekanlar genellikle düğün menülerini kendi aşçılarıyla hazırlıyor. Yemekli veya yemeksiz menü imkanlarıyla davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca düğün pastası, ikramlar ve kokteyller gibi detaylar da mekanların hizmetleri arasında yer alabiliyor. Yemeksiz düğünler genellikle aperatif menü şeklinde veya kokteyl tarzında gerçekleşiyor. Dilerseniz dışarıdan catering firması ile de anlaşabiliyorsunuz.

Şişli düğün salonları listesine baktığımızda, mekanların genellikle profesyonel organizasyon ekibiyle çalıştığını söyleyebiliriz. Düğününüzün başından sonuna kadar bütün detaylarını planlıyorlar. Mekanların sunduğu geniş renk ve süsleme seçenekleri arasından konseptinize uygun olanlar seçilerek alan dekorasyonu gerçekleştiriliyor. Düğününüzde gerçekleşecek seremoniler için farklı süslemeler ve düzenlemeler planlanıyor. Ayrıca gelin yolu için ayrı süsleme hizmeti de sunulabiliyor.

İstanbul Şişli düğün salonları; son teknoloji ekipmanlarla ses, sahne ve ışık hizmeti sunuyor. Profesyonel orkestra veya DJ ile doyasıya eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Mekanların anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ve kameraman sayesinde anılarınızı saklayabiliyorsunuz. Ayrıca bazı mekanlar düğün öncesi prova yapma imkanı da tanıyor. Böylece organizasyonunuzda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için hazırlıklarınızı daha iyi yapabilirsiniz.

Şişli’de Düğün Salonlarının Manzaraları

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları