Salon Afrodit

E-posta Gönder

Salon Afrodit

Kapasite Bilgileri

Salon Afrodit
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Salon Afrodit Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Salon Afrodit Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Salon Afrodit Sıkça Sorulan Sorular

Salon Afrodit düğün fiyatları ne kadar?

Salon Afrodit düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Afrodit düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Salon Afrodit kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Afrodit 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Salon Afrodit düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Afrodit düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kına, baby shower, doğum günü, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Salon Afrodit Hakkında

Uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteren firmamız Salon Afrodit Çağlayan’da bulunuyor. Yenilikçi yapımızla kaliteli hizmetlerimizi bir araya getirdik. İlk günkü heyecanımızı kaybetmeden çiftlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız bünyesinde 2 ayrı salonumuz bulunuyor. Bunlardan biri Salon Afrodit bir diğeri ise Salon Anatoliadır. İkisi de tasarımsal olarak birbirinden farklıdır. Daha şık davetler için Afrodit salonumuz doğru tercih olacaktır.

Üstelik salonlarımızda yalnızda düğün değil; kına, nişan, söz gibi pek çok davet düzenliyoruz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her yerdeyiz, her gündeyiz!

Her detayını özenle çalıştığımız salonumuzun tasarımından bahsetmek isteriz biraz da. Adını aşkın ve güzelliğin tanrıçası Afrodit’ten alan salonumuzda çoğunlukla beyaz ve altın renkleri kullandık. Antik bir hava oluşturan kabartmalı duvarlarımız, altın tabak ve şamdanlarımızla şık ve gösterişli bir ambiyans yarattık. 8 kişilik yuvarlak masalarımızla zarif bir atmosfer oluşturduk. Hem zarif hem de şık…

Yeni hayatınızın attığınız ilk adımların güzel olmasını istiyoruz. Bu nedenle çiftimizin salona girişinde özel volkan gösterimiz oluyor. Gösterişli bir girişle unutulmaz düğün törenini başlatıyoruz. Bunu takiben ilk dans şarkısı başlıyor… Ardından gece boyu eğlence hız kesmeden devam ediyor. Takı töreni, pasta merasimi gibi aşamalarda ufak aralar versek de müzik daima sizinle oluyor. Eğlenceniz için orkestramız yanınızda! Aynı zamanda tüm süreçlerde misafirlerimize yönlendirmelerde de bulunuyorlar. Bu mutlu anları kaydetmesi için fotoğrafçımız ve kameramanımız da mevcut. Her iki formatta da bu keyifli saatleri kayıt altına alıyoruz. Hem bu güzel anları hem de bizi hatırlatacak anılar bırakıyoruz çiftlerimize… Düğün sonu gülümseyerek vedalaşıyor; bir organizasyonu daha hakkıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz; formumuz üzerinden Salon Afrodit ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Form üzerinden aklınıza takılan soruları sorabilir, İstanbul’da düğün salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çağlayan Mahallesi, Park Sok. No:31, 34403 Kağıthane/Istanbul

 • Nasıl gelinir?

  Çağlayan Adliyenin karşısındaki karakolun sokağında.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Afrodit Yol Haritası

Salon Afrodit Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Zi̇ya

Düğün Tarihi: 01.05.2015


Mekanın işletmesi, garsonları gayet iyi hizmet vermekteydi. Organizasyon konusunda tecrübeli olmalarından dolayı düğünümüz sorunsuz olarak gerçekleşti. Orkestrası ve ses sanatçısı başarılıydı. Birde düğünümüzde davul şov oldu. Garsonların misafirlere ilgili ve saygılı davranışlarıda güzeldi.... devamı 

Ayşe

Düğün Tarihi: 14.12.2014


mekanın her seyınden memnun kaldım sorunsuz dugun organızasyonumuzu gerçekleştirdik ye yeni çiftlerede tavsiye edecegım bir mekan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.