Svadba Maçka
Beşiktaş
Svadba, Maçka'nın kalbinde konumlanmış bir düğün mekanı olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ideal bir seçenektir. Doğanın içindeki bu özel mekan, şıklık arayan çiftlere kapalı ve açık...
75-400 Kişi
75.000 68.000 TL
Lemar Davet & Balo Salonu
5,0
(18 Yorum)
6. yıl
Beyoğlu
İşini çok seven, işini iyi yapar. Biz işimizi çok seviyoruz ve mutluluğunuza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Lemar Düğün Salonu olarak 2000 yılından beri İstanbul’lu çiftlerimizin yeni...
100-625 Kişi
40.000 - 50.000 TL
Gönül Davet 4 Levent
5,0
(1 Yorum)
Beşiktaş
Gönül Davet Beşiktaş’ta 1972 yılından beri en özel günlerinizde ve davetlerinizde misafirlerimize ev sahipliği yapıyoruz. İstanbul’daki 12 şubemiz ile deneyim ve kalitemizi tüm hizmetlerimizde...
100-1000 Kişi
30.000 - 40.000 TL
İstinye Wedding House
4,9
(35 Yorum)
5. yıl
Sarıyer
Uzun zamandır düğün ve davet salonu olarak hizmet veren işletmemiz sağladığı farklı, yenilikçi, kaliteli imkanlarıyla çiftlerimizin tercihleri arasında yer almayı başarıyor. İstinye Wedding House...
250-700 Kişi
40.000 - 50.000 TL

Diğer Firmalar

100-625 Kişi
20.000 - 30.000 TL
100-625 Kişi
10.000 - 20.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beşiktaş’taki Düğün Salonları

Beşiktaş’ta düğün salonu arayan çiftler genellikle kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan mekanlarla karşılaşıyor. Çoğu zaman deniz ve doğa manzarasının da eşlik ettiği düğün organizasyonları oldukça şık atmosferde gerçekleşiyor! Tarzınızı yansıtan ve bütçenize uygun olan pek çok alternatifi Beşiktaş’ta bulabilirsiniz. Bu salonlar; otel, sosyal tesis veya tarihi mekanlar içerisinde de yer alabiliyor.

Beşiktaş’ta düğün mekanlarının daha çok Levent tarafında yoğunlaştığını görüyoruz. Özellikle de Büyükdere Caddesi civarında çeşitli salonlar mevcut. Sanayi ve Levent metro duraklarının yakın mesafede olması sebebiyle kolay ulaşım imkanından da yararlanabilirsiniz. Deniz manzarasının tadını çıkarabileceğiniz davet alanlarına toplu taşıma ile ulaşmak için Yıldız Metro’yu veya Beşiktaş Meydanı’na giden otobüs ve dolmuşları tercih edebilirsiniz.

İstanbul düğün salonları arasında lüks organizasyonlara imza atan yerlerden biri olan Beşiktaş’taki mekanlar, 400 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Butik ve geniş katılımlı düğünlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tabii 500-750 kişilik salon sayısının daha çok olduğunu söyleyebiliriz. Bazı salonlarda hem açık hem de kapalı alan bulunuyor. Mevsim şartları doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz.

Beşiktaş Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Yemekli, yemeksiz ve kokteylli paketler arasında fiyat farkları bulunsa da Beşiktaş’ta düğün salonu fiyatları başlangıç olarak ortalamada seyrediyor diyebiliriz. Özellikle de yemeksiz organizasyonlar için uygun rakamlardan söz etmek mümkün. Ayrıca ilçe özelinde baktığımıza da Levent gibi deniz kıyısından uzak olan mahallelerde başlangıç fiyatlarının biraz daha makul olduğunu görüyoruz.

Arnavutköy, Nişantaşı ve Bebek taraflarında manzara ve lüks organizasyon fırsatı sunan salonlar için bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmak gerekiyor. Fakat salonların davet alanı özelliklerinden organizasyon tarihinize kadar pek çok faktörün ödeyeceğiniz toplam tutarı etkileyeceğini de bilmelisiniz. Örneğin; mekanlara talebin gittikçe azaldığı kış aylarında salonların sunduğu özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Düğün sezonu olarak adlandırılan yaz mevsiminde Beşiktaş’ta düğün fiyatları ortalamanın üzerine çıkıyor. Bunun için kampanyaları takip ederek en az 6 ay öncesinden uygun fiyatlara rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğer yemekli bir düğün planlıyorsanız, kırmızı etli menüler için beyaz etlilere göre daha yüksek rakamların talep edildiğini belirtelim. Alkollü içecek servisi tercihiniz de toplam tutarı arttırıyor.

Beşiktaş’ta düğün salonu fiyatları, her mekanın kendi ücretlendirme politikasına göre şekilleniyor. Sundukları hizmetlerin kalitesinden kullandıkları göz alıcı aksesuarlara kadar çeşitli belirleyiciler söz konusu oluyor. Seçtiğiniz paket haricinde özel bir imkandan yararlanmak istediğinizde fiyatlandırma yeniden yapılacağı için çoğunlukla ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. Anlaşma sağlamadan önce mekan yetkilileri ile ödeme kolaylıkları hakkında konuşmanızı öneriyoruz.

İstanbul Beşiktaş Düğün Salonlarının Sundukları Paketlerde Neler Var?

Beşiktaş düğün mekanlarının hemen hemen hepsi düğün paketleriyle birlikte organizasyon hizmeti de sağlıyor. Bu hizmet; geniş personel ekibi, profesyonel davet sorumlusu, yemek/ikram servisi ve teknik desteği kapsıyor. Ayrıca düğününüzün planlanma aşamasında davet sorumlusuna beklentilerinizi ve isteklerinizi iletebiliyorsunuz. Hayallerinizdeki düğünü gerçek kılmak için gerekli esneklikleri de sağlayabiliyorlar. Paket içerikleri genellikle şöyle:

Beşiktaş Düğün Salonlarının Avantajları

İstanbul’un popüler noktalarından olan Beşiktaş, sadece after party eğlenceleri ya da tarihi geziler için değil; düğünler için de sıklıkla tercih ediliyor. Modern davetlerden lüks organizasyonlara kadar çeşitli tarzlarda düğün gerçekleştirilebilecek alternatifler yer alıyor. Sayfadaki filtreleme araçlarını kullanarak Beşiktaş düğün salonları arasından kriterlerinize uygun mekanı bulabilirsiniz. Tek tıkla ücretsiz fiyat teklifinizi almayı da unutmayın!

Beşiktaş Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları