Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nişantaşı Düğün Salonları

Modanın kalbinin attığı, ünlülerin uğrak noktalarından biri olan Nişantaşı’nda düğün yapmak ayrı keyif! İstanbul’un popüler semtlerinden Nişantaşı’ndaki düğün salonları da aynı popülariteye sahip. Burası hem kolay ulaşılabilirliği hem de kendine hayran bırakan süslemeleri sayesinde çiftlerin yoğun ilgisini görüyor.

Nişantaşı’ndaki düğün salonlarında 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Aynı zamanda bölgede daha küçük, az kişinin katılacağı düğünler için butik mekanlar da bulunuyor. Salonlarda davetli sayısına göre yuvarlak veya dikdörtgen masalarla oturma düzeni oluşturuluyor. Kalabalık düğünler için kapasiteyi artıran dikdörtgen masalar kullanılabiliyor.

Nişantaşı düğün salonlarının çoğunda organizasyon için sadece kapalı alan bulunuyor. Ancak salonlarının ferah ve yüksek tavanlı olması nedeniyle davetlileriniz bu kapalı alanlarda bunalmadan vakit geçirebiliyor. Ayrıca davetlilerin sigara içme ve dinlenme alanı olarak kullanabilecekleri açık bölümleri de bulunuyor. Bu açık alanlar genelde teras ve bahçelerden oluşuyor. Bazı düğün salonlarının bahçelerinde kokteyl verip, sonrasında organizasyon için salona geçebiliyorsunuz.

Düğününüze özel aracıyla gelecek olan davetlileriniz için Nişantaşı’ndaki mekanların çoğunda otopark bulunuyor. Otopark hizmetini ücretsiz olarak veriyorlar. Bu sayede konuklarınız böylesine kalabalık bir bölgede parkı yeri ararken vakit kaybetmiyor. Dilerseniz düğün salonlarından vale talebinde de bulunabiliyorsunuz.

Nişantaşı Düğün Salonları Neler Sunuyor?

Bol Bol Eğlence: Bir düğünün olmazsa olmazı eğlence! Hem siz hem davetlileriniz gönlünce eğlenmeli ki ileride organizasyonunuz bol bol anılsın. İşte bu güzel anıları oluşturmak için Nişantaşı düğün salonları büyük emek sarf ediyor. Anlaşmalı oldukları DJ’ler ve canlı müzik ekiplerini çiftlerin müzik tarzı doğrultusunda yönlendiriyorlar. Yöresel şarkılarınızın çalınmasını istiyorsanız veya müstakbel eşinizle özel şarkılarınız varsa bunları önceden müzisyenlerle konuşma imkanı buluyorsunuz. Mekanlarda gece 00:00’a kadar müzik devam ediyor.

Lezzetli Yemekler: Nişantaşı düğün salonlarında yemekli organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz. Mekanlar ya kendi aşçılarına ya da catering firmalarına yaptırdıkları lezzetlerden size özel menüler oluşturuyorlar. Hazır menülerden birini seçebileceğiniz gibi seçtiğiniz yemeklerden de bir menü hazırlamalarını isteyebiliyorsunuz. Düğünden önce de anlaştığınız mekana giderek, seçtiğiniz menünün tadımını yapabiliyorsunuz.

Şık Süslemeler: Her gelin ve damat şıklığıyla kendinden bahsettiren bir mekanda düğün yapmak ister. İşte bu fırsatı Nişantaşı’ndaki düğün salonları çiftlere sunuyor. Bazıları sadece masa ve sandalye giydirmesi yaparken; büyük bir kısmı masa üstü aksesuarları, gelin yolları gibi detaylarla mekanı daha da renklendiriyor. Ayrıca çiftlere konsept için renk seçimi yapma imkanı da sunuyorlar.

Tarzınıza Uygun Nişantaşı Düğün Salonunu Nasıl Seçersiniz?

Tarzınızı yansıttığını düşündüğünüz bir düğün salonuyla çalışmak istersiniz; tabii aynı zamanda fahiş fiyatlar sunmamasını da! Nişantaşı’nda kendinize en uygun düğün salonunu seçmek için öncelikle mekanların düzenlediği organizasyonların fotoğraf ve videolarını incelemelisiniz. Daha önceki organizasyonlarında hoşunuza giden görüntülerin ortaya çıkmasını sağlamışlar mı? Cevabınız ‘Evet’ olursa mekanı kendinize yakın bulmuşsunuz demektir.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da müzik ekipleri. Anlaşacağınız düğün salonundaki müzisyenlerin öncelikle sizin eğlenebileceğiniz şarkıları çalması önemli. Eğlenceli her müzikten keyif alıyorsanız, bu sizin için gereken bir kıstas olmayabilir. Ancak belirli bir tarzdaki müzikleri dinliyorsanız, mekanla anlaşmadan önce DJ veya orkestrayla bunları konuşma talebinde bulunmalısınız.

Bazı insanlar mekanın süslemesinden çok çalışacağı kişilerin güler yüzlü ve samimi olmasına özen gösterirler. Aslında çok da haksız sayılmazlar. Çünkü düğün günü gelin ve damadın en büyük destekçilerinin başında kesinlikle mekanın yetkilileri geliyor. Siz de samimiyete önem veren çiftlerdenseniz görüşme esnasında yetkililerin hareketlerini iyice gözlemlemelisiniz. Sorularınıza rahat bir şekilde ve çözümler üreterek cevap vermeleri de çok önemli.

Nişantaşı Düğün Salonları Fiyatları

Nişantaşı düğün salonlarında çiftlere ilk önce yemekli mi yoksa yemeksiz bir düğün mü istedikleri soruluyor. Bu seçime göre de fiyatlandırma şekli belirleniyor. Yemeksiz düğünler için toplam fiyatlandırma yapılıyor. Seçeceğiniz düğün paketinin içeriğindeki hizmetlerin sayısına ve kalitesine, düğün tarihinize, davetli sayınıza ve ekstra taleplerinize göre bir fiyat çıkarıyorlar.

Yemekli düğün organizasyonları içinse kişi başı fiyatlandırma yapılıyor. Seçilen menüdeki ana yemek tercihine göre fiyatlar artıp azalabiliyor. Mesela beyaz etli menüler kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlara sunuluyor. Ayrıca mekanın hazır menülerinden birini tercih etmeyip, size özel menü hazırlamalarını isterseniz bu durumda da fiyatlar yükselebiliyor. Nişantaşı’ndaki düğün salonlarından aldığınız kişi başı fiyat ile davetli sayınızı çarparak ödemeniz gereken toplam tutara ulaşabiliyorsunuz.

Düğününüzde alkollü içecek mi yoksa meşrubat servisi mi yapılacak? Buna şimdiden karar vermelisiniz. Düğün salonlarıyla görüşmeye gittiğinde çiftlerin karşısına limitli ve limitsiz alkollü içecek seçenekleri çıkıyor. Bunlardan birini tercih ederseniz, aldığınız kişi başı yemek fiyatına bir de içecek ücreti ekleniyor. Meşrubat servisinde ise ekstra bir ödeme yapmanız gerekmiyor. O zaten menü dahilinde sunuluyor.

Mekanların hazır süslemelerini sevmezseniz ve tamamen sizin tarzınızı yansıtan süslemeler yapmalarını isterseniz, bunun ekstra ücretlendirileceğini bilmelisiniz. Masa üstlerinde kullanılmasını istediğiniz şamdanların türü bile çıkarılacak fiyatları etkileyecektir.

Nişantaşı düğün salonlarının sayfalarını takip ederseniz, çiftlere dönem dönem sundukları kampanyalardan faydalanma ihtimaliniz artabilir. Ayrıca kına gecesini de aynı mekanda yaptığınız takdirde indirimli fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Net bir rakam için de beğendiğiniz Nişantaşı düğün salonlarından fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin.