Wedding Palace Teras Balo Salonu
5,0
(60 Yorum)
12. yıl
Bahçelievler
7 saatte cevap verir

Teras salonFarklı konseptlerAçılır-kapanır tavanGeniş dans pistiCanlı müzik / DJAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

500 - 850 Kişi
300
140 TL
İncele
Teras Salon
5,0
(26 Yorum)
10. yıl
Eyüp
23 saatte cevap verir

Teras salonModern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

300 - 1000 Kişi
120.000
85.000 TL
İncele
Gopark Event
5,0
(1 Yorum)
2. yıl
Gaziosmanpaşa

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 1200 Kişi
160.000
80.000 TL
İncele
Svadba Gölet
5,0
(20 Yorum)
Esenler
7 saatte cevap verir

Göl manzaralıModern ve ihtişamlıCam salonYüksek tavanGelin yolu süslemesiKolonsuzFotoğraf çekim alanıMenü tadımı

250 - 600 Kişi
150.000 TL'den fazla
İncele
Koç Düğün Salonu
5,0
(46 Yorum)
3. yıl
Avcılar
13 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanAsma katlı salonMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiKolay ulaşım

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi
5,0
(29 Yorum)
7. yıl
Eyüp

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemi

200 - 875 Kişi
140.000
70.000 TL
İncele
Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri
5,0
(30 Yorum)
8. yıl
Bahçelievler
3 saatte cevap verir

Havuz başındaFarklı konseptlerAçılır-kapanır tavanGeniş dans pistiCanlı müzik / DJAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
105.000
75.000 TL
İncele

Butik düğüne uygunSade süslemelerYüksek tavanAsma katlı salonMenü tadımıCanlı müzik / DJAlkol servisi yokGeniş otopark

50 - 400 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Gelin Damat Düğün Davet
5,0
(19 Yorum)
Bahçelievler
5 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

50 - 1000 Kişi
60.000
49.000 TL
İncele
Alvina Davet ve Balo Salonları
5,0
(17 Yorum)
3. yıl
Bayrampaşa
6 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

200 - 700 Kişi
100.000 - 150.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Zeytinburnu Saray Düğün Salonu / Zeytinburnu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Zeytinburnu Yiğitoğlu Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Zeytinburnu Kartallar Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Zeytinburnu Öz Mekan Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Zeytinburnu'ndaki Düğün Salonları

Unutulmaz bir düğün gerçekleştirmeniz için aradığınız mekan Zeytinburnu düğün salonlarından biri olabilir. Birbirinden güzel hem açık hem de kapalı alan seçenekleriyle 400’den 1000 kişiye kadar misafirinizi ağırlamaya olanak sağlıyorlar. Bunun yanında Telsiz Mahallesi’nde Yenidoğan, Sümer, Nuripaşa ve Seyitnizam semtlerine kıyasla daha çok misafirinizi ağırlayabileceğiniz düğün salonları bulmak mümkün.

Açık hava kadar ferah ve havadar olan bir alanda düğün yapmak isteyenler için bunu sağlayacak mekanlar bulunuyor. Açılır-kapanır tavan, teras ve balkona sahip mekanlar hava almak isteyen misafirleriniz için en ideal düğün alanları arasında yer alıyor. Ayrıca yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlar davet boyunca konuklarınıza ve size rahat bir hareket alanı sağlıyor.

Zeytinburnu açık hava düğün mekanları, yaz ve bahar aylarının en çok tercih edilen alanları arasında yer alıyor. Gerçek çim zemine sahip bahçeler doğayla iç içe olmak isteyen çiftler için oldukça ideal. Bunun yanında oldukça sade süslemelere sahip masalar ve beyaz sandalyeler ise ortamın konseptine uyum sağlayarak hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmenizi sağlayabilir.

Zeytinburnu düğün yerleri, farklı manzara seçenekleri de sunuyor. Mekanların birçoğunun ilçenin merkezinde yer alması sebebiyle daha çok panoramik şehir manzarasına sahip mekanlar bulmak mümkün. Bunun yanında sessizlik ve huzur arayanlar için de doğa, deniz ve park manzaralı mekanlar da bulunuyor. Dilerseniz ilçe merkezinde dilerseniz de sakin bir alanda düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli Hizmetleriyle Zeytinburnu Düğün Salonları

Çiftlere özel birbirinden kaliteli hizmetler sunan düğün salonları, Zeytinburnu ilçesinde bulunuyor. Konuklarınıza ve size en iyi şekilde hizmet edecek ve yemek dağıtımı yapacak olan servis ekibi, kusursuz bir davet geçirmenizi sağlıyor. Bunun yanında İstanbul düğün salonlarında da görebileceğiniz dışarıdan firma çağırma hizmetinden de yararlanabiliyorsunuz. Böylece dilediğiniz catering firmasıyla çalışabilirsiniz.

Dans ve müzik, düğünlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Farklı sanatçı seçenekleri sunan pek çok düğün salonu, Zeytinburnu ilçesinin en profesyonel müzisyenleriyle çalışıyor. DJ, orkestra ve ses sanatçıları gibi birçok opsiyondan dilediğinizi seçebilirsiniz. Müzik zevkinize ve eğlence tarzınıza en çok uyan hizmetten yararlanabilirsiniz. Dilerseniz özel sanatçı taleplerinizi mekana önceden iletebilirsiniz.

Zeytinburnu’ndaki pek çok mekan, alanında profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibiyle çalışıyor. Eğer düğün öncesinde fotoğrafçı arama telaşına girmek istemezseniz mekanların anlaşmalı olduğu kameramanlarla çalışabilirsiniz. Salona girişten pasta kesimine kadar pek çok anınız kayıt altına alınıyor. Düğünden kısa bir süre sonra ise çekilen video ve fotoğrafları teslim alabiliyorsunuz.

Yemekli ve yemeksiz davetleriniz için mekanlar size profesyonel şeflerin hazırlamış olduğu birbirinden güzel lezzetleri sunuyor. Bu leziz menülerin arasından tercihte bulunabilmek için menü tadımı yapabilir ve menü içeriğindeki lezzetleri damak zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Bunun dışında menülerin yanında sunulan standart ikramlara eklemeler yapabilir ve alkollü içecek talebinde bulunabilirsiniz.

Zeytinburnu Düğün Salonu Fiyatları Nasıl?

Zeytinburnu düğün salonları fiyatları her bütçeye uygun olduğu için en çok tercih edilen ilçeler arasında yer alıyor. Her semtte farklı fiyat skalasına sahip düğün salonlarıyla karşılaşmanız, bütçenize en uygun olanını seçmeyi kolaylaştırıyor. Yenidoğan, Sümer, Telsiz ve Seyitnizam semtinde Nuripaşa’daki mekanlara kıyasla daha uygun fiyatları düğün salonları bulabilmeniz mümkün.

Birçok Zeytinburnu düğün salonu, yemekli ve yemeksiz davetlere özel fiyatlandırma sistemi oluşturuyor. Yemekli davetlerde fiyat kişi başı üzerinden belirleniyor ve bu fiyatı davetli sayınız ile çarparak ödeyeceğiniz toplam tutarı bulabiliyorsunuz. Yemeksiz düğünlerde ise mekanlar size standart ikramlı paket fiyatı sunuyorlar. Bu nedenle yemeksiz davetlerin çok daha uygun fiyatlı bir davet türü olduğunu söyleyebiliriz.

İstanbul Zeytinburnu düğün salonlarının fiyatları, davetin gerçekleştiği zamana göre de değişiklik gösteriyor. Mekanların sunduğu fiyatlar talep yoğunluğuna göre değişiyor. Hafta içi gerçekleşen düğünlerin fiyatı hafta sonunda gerçekleşenlere kıyasla çok daha uygun fiyatlı olabiliyor. Bunun yanında sıcak mevsimlerde gerçekleştireceğiniz organizasyonların fiyatı da diğer aylara kıyasla daha yüksek olabiliyor. Bütçenize en uygun gün ve mevsimi seçmeniz önemli.

Zeytinburnu Düğün Mekanlarının Avantajları

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları