Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi
5,0
(29 Yorum)
7. yıl
Eyüp

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemi

200 - 875 Kişi
140.000
70.000 TL
İncele
Svadba Maçka
Beşiktaş
7 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik

75 - 400 Kişi
100.000 - 150.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Beyoğlu Nazar Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Beyoğlu Serena Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Beyoğlu Fidan Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beyoğlu'ndaki Düğün Salonları

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden olan Beyoğlu’nda hem konumuyla hem de konseptleriyle ilginizi çekecek pek çok mekan bulabilirsiniz. 400’den 1000 kişiye kadar konuk ağırlama imkanına sahipsiniz. Butik bir düğün düzenlemek istiyorsanız Kaptanpaşa Mahallesi’ndeki mekanlara göz atabilirsiniz. Eğer çok sayıda konuğunuz var ise Camiikebir Mahallesi’ndeki salonlar sizin için ideal olabilir.

Yaz ve bahar aylarının keyfini çıkaracağınız bir davet düzenlemek istiyorsanız Beyoğlu açık hava düğün salonlarına göz atabilirsiniz. Özellikle Taksim ve Karaköy semtlerinde birbirinden güzel mekanlar bulabilirsiniz. Açık hava düğün salonları, farklı manzara seçenekleriyle ve her kapasiteye uygun alanlarıyla dikkat çekiyor. Bunun yanında olumsuz hava koşullarına karşı önlemlerin olması da kesintisi bir eğlence sunuyor.

Dört mevsim boyunca davet düzenleyebileceğiniz bir alan arıyorsanız, Beyoğlu kapalı düğün salonlarını tercih edebilirsiniz. Kasımpaşa, Kaptanpaşa ve Camiikebir semtlerinde farklı düğün salonu seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz. Salonlarda bulunan gelişmiş havalandırma ve iklimlendirme sistemi sayesinde davet boyunca havadar bir alanda eğlencenize devam edebilirsiniz. Ayrıca kolonsuz ve yüksek tavanlı olan salonlar geniş bir davet alanı sağlıyor.

Beyoğlu düğün salonları, her tercihe uyacak mekan özelliklerine de sahip. Eğer kapalı bir salonda açık hava ferahlığı yaşamak istiyorsanız açılır-kapanır tavana sahip mekanlar bulunuyor. Hava almak isteyen misafirleriniz için de balkonu ve terası olan salonları da tercih edebilirsiniz. Bunun yanında mekanların çoğu şehir merkezinde yer aldığı için kolay ulaşılabilir olması sebebiyle tercih ediliyor.

Beyoğlu Düğün Salonları Fiyatları Uygun Mu?

Beyoğlu düğün salonları bütçe dostu fiyatlarıyla çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Cihangir, Gümüşsuyu ve Karaköy semtlerinde bulunan mekanlarda diğerlerine kıyasla çok daha uygun fiyatlı seçeneklerle karşınıza çıkabilir. Fiyatlar genel olarak her bütçeye uygun olsa da Taksim tarafında biraz daha yüksek fiyatlı mekanlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenize en uygun semti tercih edebilirsiniz.

Mekanlar yemekli ve yemeksiz düğünlere özel fiyatlandırma yapıyorlar. Yemeksiz düğünlerde mekanlar; menü tercihi, kişi sayısı ve alacağınız hizmetlere göre ortalama bir fiyat belirliyor. Eğer yemekli bir düğün gerçekleştirecekseniz organizasyonlar kişi başı üzerinden fiyatlandırılıyor. Davetli sayınız ile bu rakamı çarparak toplam tutara ulaşabilirsiniz. Kokteyl davetlerde uygun fiyatlara daha çok misafirinizi ağırlayabilirsiniz.

Menü seçimleri de fiyatı etkileyen diğer bir nokta. Yemekli bir davet düzenleyecekseniz seçeceğiniz ana yemeğin beyaz ya da kırmızı et olmasına göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Bunun yanında menülerin yanında standart olarak sunulan pasta ve meşrubat ikramı ödeyeceğiniz fiyatın dahilinde. Eğer alkollü bir menü tercih edecekseniz fiyat diğer menü seçeneklerine kıyasla daha yüksek oluyor.

Beyoğlu Düğün Yerlerinin Çiftlere Özel Hizmetleri

Beyoğlu’ndaki Düğün Salonlarının Avantajları

İstanbul Beyoğlu düğün salonları, yemekli ve yemeksiz davetlere özel hizmetleriyle dikkat çekiyor. Sunacağınız lezzetler için her konuğunuzun damak tadına uygun bir yemek bulabilirsiniz. Vegan, vejetaryen ve diyabet yemek seçenekleri sayesinde özel beslenen misafirlerinize göre bir menü de hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında düğünden önce tadımı yaparak menü içeriğinde düzenleme yapabilirsiniz.

Beyoğlu düğün salonları farklı mekan özellikleriyle de dikkat çekiyor. Geniş ve ferah salonlar konuklarınızın ve sizin rahatça hareket edebileceğiniz bir alan sağlıyor. Bunun yanında mekanların merkezi konumda olması, misafirlerinizin otobüs ve metro gibi toplu taşıma seçenekleriyle ulaşabilmesini sağlıyor. Şehrin merkezinde olan düğün salonları park ve panoramik şehir manzaralarıyla da dikkat çekiyor.

Dekorasyon, düğünün ambiyansını belirleyen en önemli noktalar arasında yer alıyor. Pek çok Beyoğlu düğün salonunda en popüler ve trend aksesuar seçeneklerini bulabilirsiniz. Salonu size sunulan renklere göre süsleyebilir ve hayallerinizdeki konsepti yaratabilirsiniz. Bunun yanında mekanların anlaşmalı olduğu profesyonel organizatörler sayesinde kusursuz bir düğün organize etme avantajına da sahipsiniz.

Profesyonel ve güler yüzlü ekibe sahip düğün salonları Beyoğlu’nda bulunuyor. Diğer İstanbul düğün salonlarında da karşınıza çıkacak olan tecrübeli servis ekipleriyle çalışmak kusursuz bir davet geçirmenizi sağlayabilir. Daha önce pek çok düğün organize etmiş olan bu mekanlar hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürüyor. Ayrıca pek çok mekan kendi dilediğiniz firmayla çalışmanıza da imkan tanıyor.

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları