Beyoğlu Düğün Salonları

Kahveni yudumlarken veya iş yerinde vakit bulduğun anlarda düğün salonunu seçmeye ne dersin! Mekan bulmak için yorulmana ve vakit kaybetmene gerek yok, Beyoğlu düğün salonlarını senin için listeledik. Tek yapacağın aradığın kriterlere göre filtreleyip incelemeye başlamak.

6 firma

Premium Labella / Şişli

Şişli

Premium Labella / Şişli

Premium La Bella Beşiktaş Konuklar girişte bekleyen hosteslerimiz tarafından, salonlarımıza yönlendirilmektedir. Girişte keman eşliğinde karşılama yapılmaktadır. Anı defteri ve hoş geldin posteri...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000 kişi

Kapasite

%15 15 13
İncele
Lemar Düğün Salonu

Beyoğlu

Lemar Düğün Salonu

2000 yılında Beyoğlu bölgesinde hizmete açtığı Lemar Düğün Salonu ile sektöre giriş yapan LemarGrup , düğün salonu ağına 2005 yılında Tekirdağ/Çerkezköy’de iki adet salon daha ekleyerek hizmetine...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

500-750 kişi

Kapasite

%15 43 1 17
İncele
Nirvana Davet

Şişli

Nirvana Davet

Birlikteliğinizi resmileştirip herkese ilan ettiğiniz düğün tarihinizde yanınızda olup, bütün hazırlık sürecinizde size destek olalım istiyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde uzun zamandır..

34 yorum

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000 kişi

Kapasite

%20 34 34
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Bir düğün salonunda düğününü yapmaya karar verdiysen hangisini seçeceğine dair nelere dikkat etmen gerektiğini düşünmeye sıra geldi demektir. Örneğin; kolonsuz mekan özelliği davetli masaları arasında kesintisiz bir görüntü yakalamanı sağlar. Veya istediğin havuz başı düğünü ise bu tarz alternatifleri olan salonları filtreleyebilirsin. Açık kapalı mekanlardan, manzarasına kadar tam olarak hayal ettiğin gibi olması için filtreleri kullanıp listeni oluştur ve mekanları incele. Düğün günü ise bir aksilik yaşamamak için tüm hizmet detaylarını tek tek anlatıp, sözleşmene ekletmeyi unutma.