Beyoğlu Düğün Salonları

Kahveni yudumlarken veya iş yerinde vakit bulduğun anlarda düğün salonunu seçmeye ne dersin! Mekan bulmak için yorulmana ve vakit kaybetmene gerek yok, Beyoğlu düğün salonlarını senin için listeledik. Tek yapacağın aradığın kriterlere göre filtreleyip incelemeye başlamak.

Nazar Düğün Salonu

Beyoğlu

Nazar Düğün Salonu

Sevdiğinizle mutluluğa yürüdüğünüz bu yolda sizlere destek olmak ve düğününüzü en iyi şekilde planlayarak unutamayacağınız bir organizasyona dönüştürmek istiyoruz. Nazar Düğün Salonu olarak...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

5 yorum

%50 indirim 22 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Diğer Düğün Salonları
Bir düğün salonunda düğününü yapmaya karar verdiysen hangisini seçeceğine dair nelere dikkat etmen gerektiğini düşünmeye sıra geldi demektir. Örneğin; kolonsuz mekan özelliği davetli masaları arasında kesintisiz bir görüntü yakalamanı sağlar. Veya istediğin havuz başı düğünü ise bu tarz alternatifleri olan salonları filtreleyebilirsin. Açık kapalı mekanlardan, manzarasına kadar tam olarak hayal ettiğin gibi olması için filtreleri kullanıp listeni oluştur ve mekanları incele. Düğün günü ise bir aksilik yaşamamak için tüm hizmet detaylarını tek tek anlatıp, sözleşmene ekletmeyi unutma.