Beyoğlu Düğün Salonları

Kahveni yudumlarken veya iş yerinde vakit bulduğun anlarda düğün salonunu seçmeye ne dersin! Mekan bulmak için yorulmana ve vakit kaybetmene gerek yok, Beyoğlu düğün salonlarını senin için listeledik. Tek yapacağın aradığın kriterlere göre filtreleyip incelemeye başlamak.

Premium Labella / Şişli

Şişli

Premium Labella / Şişli

Aradan yıllar geçse hafızalarda yerini koruyacak unutulmaz gecenizi nezih ve şık bir mekânda mı hayata geçirmek istiyorsunuz? Cevabınız ‘’Evet’’ ise sizi Premium Labella Şişli’ye bekliyoruz! İçeriye.

13 yorum

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

%15 indirim 15 13
İncele
Lemar Düğün Salonu

Beyoğlu

Lemar Düğün Salonu

İşini çok seven, işini iyi yapar. Biz işimizi çok seviyoruz ve mutluluğunuza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Lemar Düğün Salonu olarak 2000 yılından beri İstanbul’lu çiftlerimizin yeni...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

39 1 17 5
İncele
Nirvana Davet

Şişli

Nirvana Davet

Birlikteliğinizi resmileştirip herkese ilan ettiğiniz düğün tarihinizde yanınızda olup, bütün hazırlık sürecinizde size destek olalım istiyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde uzun zamandır..

36 yorum

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

%30 indirim 34 36 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Bir düğün salonunda düğününü yapmaya karar verdiysen hangisini seçeceğine dair nelere dikkat etmen gerektiğini düşünmeye sıra geldi demektir. Örneğin; kolonsuz mekan özelliği davetli masaları arasında kesintisiz bir görüntü yakalamanı sağlar. Veya istediğin havuz başı düğünü ise bu tarz alternatifleri olan salonları filtreleyebilirsin. Açık kapalı mekanlardan, manzarasına kadar tam olarak hayal ettiğin gibi olması için filtreleri kullanıp listeni oluştur ve mekanları incele. Düğün günü ise bir aksilik yaşamamak için tüm hizmet detaylarını tek tek anlatıp, sözleşmene ekletmeyi unutma.