Bella Star Balo Davet Pendik
5,0
(35 Yorum)
5. yıl
Pendik
1 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

10 - 750 Kişi
75.000
58.000 TL
İncele
Svadba Tuzla Marina
Tuzla
2 saatte cevap verir
250 - 500 Kişi
120.000
105.000 TL
İncele
Asia Davet ve Balo Salonu
4,9
(55 Yorum)
6. yıl
Pendik
11 saatte cevap verir

Modern ve sadeMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

20 - 750 Kişi
45.000
30.000 TL
İncele
Centrium Davet Balo
5 Yorum
Pendik
19 saatte cevap verir

Sade süslemelerGün ışığı alanYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

250 - 800 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Salon Semazen Pendik
5,0
(2 Yorum)
2. yıl
Pendik
1 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

50 - 650 Kişi
80.000
70.000 TL
İncele
Margaret Davet & Wedding House
5,0
(4 Yorum)
2. yıl
Tuzla
5 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunÇiçek bahçesi temasıGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzFotoğraf çekim alanıMenü tadımıCanlı müzik / DJ

100 - 250 Kişi
55.000
40.000 TL
İncele
Ada Davet ve Balo Salonu
5 Yorum
3. yıl
Pendik

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 700 Kişi
100.000 - 150.000 TL
İncele
Sultan Sarayı
5,0
(16 Yorum)
6. yıl
Pendik
9 saatte cevap verir

Gün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

50 - 400 Kişi
30.000
25.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Tuzla Rönesans Mercan

100 - 625 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Tuzla Rimex Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Tuzla Akbaba Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tuzla’daki Düğün Salonları

İstanbul düğün salonları oldukça geniş bir mekan yelpazesi sunuyor. Her iki yakada da alternatifler mevcut. Anadolu Yakası’nda oturan çiftler için ise Tuzla’daki düğün yerleri manzaralı davet alanlarıyla hizmet veriyor! Özellikle de Postane Mahallesi’nde yer alan salonlar, düğününüze Adalar manzarasının da eşlik etmesini sağlıyor. Ek olarak; İçmeler, Evliya Çelebi ve Şifa mahallelerine de göz atabilirsiniz.

Tuzla düğün salonları genellikle kapalı davet alanları ile karşımıza çıksa da yaz mevsiminde tercih edebileceğiniz açık hava alanlarına sahip salonları da bulabiliyorsunuz. Deniz kenarında bir mekan arıyorsanız, Cafer Bey Sokağı’ndaki seçeneklere bakabilirsiniz. Balkon, açılır-kapanır tavan, teras ve bahçe gibi farklı fiziki özelliklere sahip salonlar sayesinde davetlilerinizin düğününüz esnasında hava alma imkanı da bulunuyor.

Düğün salonları Tuzla’da organizasyon düzenlemek isteyen çiftler için farklı davetli kapasitelerine sahip alanlar sağlıyor. 200 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar ev sahipliği yapabiliyorlar. Birçok salon 500-750 kişilik geniş katılımlı davetlerin altından başarıyla kalkabiliyor. Ayrıca davet alanlarındaki masa düzeni ayarlamaları ile daha az ya da daha yüksek sayıda konuk ağırlanabiliyor.

İstanbul Tuzla düğün salonları, Anadolu Yakası’nda ikamet eden çiftler ve misafirleri için konum olarak da büyük bir avantaj sağlıyor. Toplu taşıma araçlarının geçtiği duraklar mekanlara yürüme mesafesinde yer alıyor. Özel aracıyla gelecek konuklarınız için de otopark bulunuyor. Tuzla düğün mekanlarını sadece düğününüz için değil; kına, söz ve nişan organizasyonlarında da kiralayabilirsiniz.

Tuzla Düğün Salonlarında Çiftlere Neler Sunuluyor?

Tuzla’da düğün salonları organizasyon konusunda desteklerini esirgemiyor. Düğününüze dair düşündüğünüz her şeyi alanında uzman davet sorumlusu ile konuşabiliyorsunuz. Size en uygun olan hizmet paketinin hangisi olacağına da birlikte karar verebilirsiniz. Örneğin; yemekli bir organizasyon yapmak istiyorsanız, ana yemeğinizin beyaz etli mi yoksa kırmızı etli mi olacağı doğrultusunda seçimde bulunabilirsiniz.

Seçtiğiniz lezzetleri düğününüzden önce deneyimleyebilmeniz için sizi menü tadımına çağırıyorlar. Böylece değişiklik talep etme imkanınız oluyor. Paketler arasında yer alan yemeksiz davet seçeneğinde ise misafirlerinize yaş-kuru pasta, çerez ve meşrubat servisi yapıyorlar. Tuzla’da düğün mekanları yemekli organizasyonlara bir alternatif olarak kokteylli menüler de hazırlayabiliyor. Pasta seremonisi için 5 ve 7 katlı maket pasta sunuyorlar.

Tuzla’daki düğün salonları halihazırda ses ve ışık sistemlerine sahip olduğundan başka bir firmayla anlaşma yapmanıza gerek kalmıyor. Hatta düğün paketleri içerisinde DJ ve orkestraya da yer veriyorlar. Benzer şekilde salonların çözüm ortakları arasında bulunan çekim ekipleri sayesinde organizasyonunuz boyunca fotoğraflarınız çekiliyor, geceniz video kaydına alınıyor.

Çiftlerin en önem verdiği konulardan biri de dekorasyon diyebiliriz. Tuzla’daki salonlarla anlaştığınızda standart davet alanı süslemesi yapıyorlar. Fakat farklı aksesuar seçeneklerine sahip mekanlarla da görüşebiliyorsunuz. Organizasyon saatinden önce sizi gelin odasında ağırlıyorlar. Çalacak şarkıların ve organizasyon akışının üstünden tekrar geçebiliyorsunuz. Ayrıca farklı hizmetlerden yararlanmak isterseniz, dışarıdan iş birliklerine imkan tanıyan salonları da Tuzla’da bulabilirsiniz.

Tuzla Düğün Salonları Fiyatları

Tuzla’da düğün fiyatları genellikle seçtiğiniz pakete göre belirleniyor. Çünkü düğün salonları çoğunlukla yemeksiz başlangıç paketleri sunuyor ve bu paketler için toplam fiyat talep ediyor. Böylelikle her bir masraf kalemi için ayrıca ödeme yapmanız gerekmiyor. Tuzla düğün salonlarının fiyatlarına baktığımızda ise ortalamada seyreden bir yelpaze ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz.

Yemekli ya da kokteylli bir düğün organizasyonu planlıyorsanız, menü fiyatları kişi sayısı ile çarpılarak toplam tutar elde ediliyor. Beyaz etli menü tercih ettiğinizde kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlar ödeyebiliyorsunuz. Her ne kadar kişi sayısı arttıkça toplam rakamda artış yaşansa da bazı salonlar geniş katılımlı davetler için menü fiyatlarında indirim yapabiliyorlar.

Makul başlangıç fiyatlarına sahip salonları İçmeler Mahallesi’nde bulabilirsiniz. Tabii kıyı ilçesi olan Tuzla’da açık hava düğün mekanlarının sayısı da epey fazla. Özellikle de deniz manzarasıyla birlikte açık davet alanı sunan düğün salonlarında bir tık daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Organizasyon tarihiniz de ödeyeceğiniz rakam konusunda önemli oluyor. Kış aylarında daha ekonomik bir düğün yapabilirsiniz.

Tuzla’da Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

Tuzla’da yapacağınız düğününüz için salon seçeneklerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Davetli sayınıza, tarzınıza ve bütçenize uygun yeri bulabilmeniz için filtreleme araçlarını kullanabilirsiniz. Aradığınız özelliklere göre listelediğiniz mekanların profil sayfalarında yer alan galerilerde daha önce düzenledikleri organizasyonlara göz atma şansınız bulunuyor. Tuzla düğün salonları arasından beğendikleriniz olursa, kısa bir form doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları