Junto Davet & Wedding
4,8
(36 Yorum)
5. yıl
Maltepe
3 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunÇiçek bahçesi temasıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikAlkol servisi yok

100 - 350 Kişi
95.000
64.000 TL
İncele
Dream Wedding Venue
5,0
(11 Yorum)
Ümraniye
1 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiDJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 350 Kişi
600
400 TL
İncele
Asmina Davet Salonları
4,8
(142 Yorum)
7. yıl
Ümraniye
6 saatte cevap verir

Kapsamlı paketModern ve sadeMenü tadımıCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

250 - 1000 Kişi
65.000
50.000 TL
İncele
Bella Star Balo Davet Pendik
5,0
(35 Yorum)
5. yıl
Pendik
1 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

10 - 750 Kişi
75.000
58.000 TL
İncele
Svadba Çamlıca
5,0
(16 Yorum)
Üsküdar
11 saatte cevap verir

Boğaz manzaralıModern ve ihtişamlıGün ışığı alanÖzel nikah alanıMenü tadımıGeniş dans pistiGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
168.000
150.000 TL
İncele
Triya Davet Balo
5,0
(7 Yorum)
2. yıl
Kartal
9 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiJimmy-jibSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

450 - 450 Kişi
850
700 TL
İncele
Salon Zigana Vip
4,9
(9 Yorum)
6. yıl
Ümraniye

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJJimmy-jibSahne ışık sistemi

100 - 800 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele
Çamlı Davet
10 Yorum
Kartal
18 saatte cevap verir

Deniz manzaralıModern ve sadeGün ışığı alanGelin yolu süslemesiFotoğraf çekim alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik

10 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Şadırvan Davet & Balo
5,0
(1 Yorum)
Kartal

Modern ve ihtişamlıCam salonYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikBüyük gelin odasıKolay ulaşım

100 - 600 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Glory Wedding Venue Deluxe
Ataşehir
0 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıAlkol servisi yokKolay ulaşım

80.000 - 100.000 TL
İncele
Büyük Palace
5,0
(11 Yorum)
Kartal

Kapsamlı paketModern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemi

100 - 1000 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Kadıköy Yıldız Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
20.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kadıköy'deki Düğün Salonları

Kadıköy’de düğün salonları oldukça merkezi konumlarda bulunuyor. Şehrin göbeğinde yer alan ilçeye, Avrupa ve Anadolu yakalarından kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Konuklarınız düğün salonlarına; vapur, Marmaray, metro, minibüs ve otobüs hatlarıyla ulaşabilirler. Özel aracı ile gelmek isteyen konuklarınız için salonlar ücretsiz otopark hizmetleri de sunuyor. Otoparkların araç kapasiteleri salona göre değişiklik gösteriyor.

Her konsepte ve organizasyona ev sahipliği yapan düğün salonu Kadıköy’de rahatça bulabilirsiniz. Acıbadem, Dumlupınar, Fikirtepe, Bostancı, Caddebostan, Fenerbahçe, Feneryolu, Göztepe, Kozyatağı, Suadiye ve Moda semtlerinde isteklerinizi karşılayabilecek bir düğün salonunu organizasyonunuz için seçebilirsiniz. Alternatifiniz çok olsun isterseniz de Bostancı ve Fenerbahçe semtleri sizin için en uygun yerlerden olacaktır.

Konuk listenizi dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Kapasite yönünden düğün salonları Kadıköy’de geniş yelpazelerde hizmet veriyor. Butik bir düğün organizasyonu için 50-100 konuğu ağırlayabilen salonları seçebilirsiniz. Bostancı, Caddebostan, Fenerbahçe, Göztepe ve Suadiye semtleri butik organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. En fazla seçeneğiniz ise 200-300 konuğu ağırlayabilecek salonlarda bulunuyor. Her semtte bu kapasitede bir salon yer alıyor.

Hayatınız boyunca kalabalık bir düğün düşlediyseniz Kadıköy sizin için doğru bir seçim olacaktır. Fenerbahçe’de bulunan düğün salonları 1000 davetliyi profesyonel şekilde ağırlayabiliyor. Salonlardaki oturma düzenleri, sizin talepleriniz doğrultusunda hazırlanıyor. Kalabalık organizasyonunuz için salonda kapsamlı bir çalışma ekibi oluşturuyor. Personel ekibi, bütün davetlilere aynı anda hizmet verebiliyor.

Kadıköy düğün salonlarının her mevsime hitap eden alanları bulunuyor. Denize yakın olarak konumlanan salonların bahçelerinde açılır-kapanır şemsiyeler bulunabiliyor. Deniz ve ada manzarasına karşı davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Salonların kapalı alanları, her mevsime eşlik ediyor. Kapalı salonların yüksek tavanları, düğün atmosferinizin ferah olmasını sağlıyor. İklimlendirme sistemleri sayesinde alanların sıcaklığı her zaman uygun ayarda oluyor.

Kadıköy Düğün Mekanı Paketleri

Kadıköy’de düğün mekanları, dekorasyon konusunda oldukça özenli davranıyor. Mekanların şık dekorları düğün konseptine eşlik ediyor. İhtişamlı bir konsept isterseniz, görkemli avizeler dekorunuzun parçası olacaktır. Mumlarla çevrelenen gelin yolu, hayatınızın en mutlu günlerine adım atmanızı renklendiren bir ayrıntı oluyor. Şık şamdanlar ve suplalar ile masaların dekorasyonu için vazgeçilmez parçalardan oluyor.

Mekanlarda, masa ve sandalye giydirmeleri seçtiğiniz renk ve dekorlar doğrultusunda tasarlanıyor. Düğün eğlenceniz için oturma düzeni geniş bir pist alanı oluşturulacak şekilde tasarlanıyor. Müzisyen için özel olarak hazırlanan DJ kabini, led ekranlar ile donatılan sahnelerde yerini alıyor. Kapalı mekanların balkon ve bahçe gibi açık alanları da hizmetlere dahil oluyor.

Kadıköy düğün mekanları, lezzette harikalar yaratıyor. Mekanların set menü seçeneklerinde kırmızı ve beyaz et alternatifleri bulunuyor. Ana yemeğin yanında mezeler, ara sıcak, salata, meyve tabağı ve tatlı çeşitleri konuklarınıza ikram ediliyor. Özel beslenen konuklarınız için mekanların vegan ve vejetaryen menüleri, düğün yemeğinize dahil ediliyor. Kokteyl menülerinde kuruyemiş, börek, kanepe çeşitleri yer alıyor.

İstanbul Kadıköy Düğün Salonları Fiyatları

Kadıköy’deki mekanların fiyatları İstanbul düğün salonları arasında ortalama bir fiyatlandırmaya sahip. Her bütçeye hitap eden bir salonu dilediğiniz gibi bulabiliyorsunuz. Bütçe dostu bir düğün organizasyonu dilerseniz, Fikirtepe Mahallesi sizin için uygun olacaktır. Fikirtepe’de ana yemekli bir düğün organizasyonunu oldukça uygun maliyetlerde düzenleyebilirsiniz. Lüks detaylar ile organize edilecek bir düğün için Fenerbahçe’deki salonları değerlendirebilirsiniz.

İsteklerinizden yana salonların fiyatlandırmalarında değişiklik gözlemlenebiliyor. Kadıköy düğün salonu fiyatlarını seçeceğiniz paket belirliyor. Paketlerin fiyatları da kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Düğün paketlerine dilediğiniz ekstra hizmeti ekleyebiliyorsunuz. Hizmete göre düğün paketinin fiyatında artış olabiliyor. Örneğin; düğün paketinize after party hizmetini eklerseniz, fiyatlandırmalarda artış olacaktır. Ancak endişelenmeyin, ek ücretlendirmelerin fiyatları yüksek aralıklarda gerçekleşmiyor.

Kadıköy Düğün Salonu Organizasyon Ekipleri

İstanbul Kadıköy Düğün Salonları Eğlence Hizmetleri

Ünlü sanatçılar ile düğün eğlencenizi düzenleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Kadıköy’deki düğün salonları, düğün eğlenceniz için profesyonel orkestralar ile çalışıyor. Konseptinize uygun olarak DJ, canlı müzik, davul şovu, bando ekibi, dans ekibi eğlencenize eşlik ediyor. Müzik listesi tamamen sizin tarzınıza hitap edecek şekilde oluşturuluyor. Dilerseniz kendi anlaştığınız orkestrayı da salona getirebiliyorsunuz.

Salonlar son teknoloji ses ve ışık sistemleri ile donatılarak, kusursuz bir eğlencenin kapıları sizin için açılıyor. Düğün konseptinizi dilerseniz; nostaljik, Latin, Balkan, Grek, tango ve flamenko tarzlarında organize edebilirsiniz. Düğün salonlarında müzik saat 00:00 civarında sona eriyor. Çoğu salonun ise after party hizmetleri bulunuyor. Böylelikle düğün geceniz sabahlara kadar dilediğiniz çalma listeleriyle devam edebiliyor.

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları