Asrı Mekan Kavacık Balo Salonu
5,0
(17 Yorum)
6. yıl
Beykoz
4 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJJimmy-jibSahne ışık sistemi

100 - 1100 Kişi
150.000
75.000 TL
İncele
Asmina Davet Salonları
4,8
(142 Yorum)
6. yıl
Ümraniye
13 saatte cevap verir

Kapsamlı paketModern ve sadeMenü tadımıCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

250 - 1000 Kişi
65.000
50.000 TL
İncele
Svadba Çamlıca
5,0
(16 Yorum)
Üsküdar
12 saatte cevap verir

Boğaz manzaralıModern ve ihtişamlıGün ışığı alanÖzel nikah alanıMenü tadımıGeniş dans pistiGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
168.000
150.000 TL
İncele
Ivory Wedding Venue
5,0
(9 Yorum)
3. yıl
Beykoz
6 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

50 - 350 Kişi
70.000
52.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Beykoz Karya Teras

200 - 1500 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Beykoz Kavacık Beyaz Saray Davet Balo Salonları

100 - 450 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Beykoz Kavacık Beyaz Saray Suit Davet Salonu

200 - 875 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Beykoz Öz Paşabahçe Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
20.000 TL'den az

Beykoz Kavacık Beyaz Saray Hürrem Davet Salonu

100 - 350 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beykoz’daki Düğün Salonları

Beykoz İstanbul’daki en güzel düğün mekanlarına ev sahipliği yapan ilçelerin başlarında geliyor. İlçenin yemyeşil ormanları, boğaz ve Karadeniz’e olan kıyıları, gölleri ve nehirleri sayesinde enfes manzaraları bulunuyor. Özellikle bu manzaraları sayesinde pek çok çift ilçedeki mekanlarda organizasyon yapma hayali kuruyor. İlçede yapabileceğiniz organizasyonlar arasında nişanlar, düğünler, kına geceleri gibi her seçenek bulunuyor.

Beykoz’a İstanbul’un pek çok noktasından da ulaşım sağlanabiliyor. Beykoz düğün mekanları arasında; kır bahçeleri, oteller, tarihi mekanlar, balo salonları, tekneler, sosyal tesisler, restoranlar gibi pek çok seçenek bulunuyor. İlçede ayrıca düğün salonları, uygun fiyatları ve şık dekorasyonları nedeniyle çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İlçede hem kapalı hem de açık düğün salonları bulunuyor.

Beykoz’daki açık alanlı salonlarda çok şık bahçeler bulunuyor. İlçedeki salonların neredeyse hepsi kolonsuz ve yüksek tavanları ile geniş ve ferah bir alan sunuyorlar. Birkaç Beykoz düğün mekanı terasa sahip. İlçedeki mekanların kapasiteleri değişiklik gösteriyor. Salonların büyük kısmı 750-1.000 kişilik alana sahip. Ayrıca ilçede 300-400 kişilikten 500-750 kapasiteliye kadar daha küçük salonlar da bulunuyor.

Beykoz düğün salonları, ilçenin merkezi konumlarında yer alıyor çoğunlukla. İlçede orman içerisinde de mekanlar bulunabiliyor. Beykoz’da Kavacık düğün salonlarının en çok bulunduğu semt. Mekanların birbirinden güzel manzaraları mevcut. Bazı mekanlar panoramik manzaraya sahip. Birçok mekandan ise orman, kır, bahçe ve doğa manzaraları görülebiliyor. Çoğu Beykoz düğün salonu ise şehir manzarasına sahip.

Düğün Salonları Beykoz’da Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

İlçedeki mekanlarda düğün yapacaksanız, ihtiyacınız olacak hizmetler paketlerde bulunuyor. Her mekan farklı hizmetler içeren paketlere sahip. Düğün paketlerinde organizasyon hizmeti bulunuyor. Beykoz’daki düğün mekanlarında oldukça profesyonel organizasyon sorumluları bulunuyor. Bu organizasyon sorumluları tarafından düğününüzün her bir ayrıntısı sizin için hazırlanıyor. Ayrıca sizin isteklerinize uygun bir konsept seçilerek buna uygun süslemeler yapılıyor.

İlçedeki bazı düğün salonları dışarıdan organizasyon firmalarına da izin veriyor. Beykoz’daki düğün mekanlarında slayt ve barkovizyon gösterimleri de yapılıyor. Mekanlar volkan ve konfeti şovları da yapabiliyor. Bütün düğün salonlarında gelin ve damat için hazırlık odaları bulunuyor. İlçedeki çoğu mekanda konuklarınıza vale hizmeti veriliyor. Her mekanda ise otopark bulunuyor.

İstanbul Beykoz düğün salonları ayrıca müzik hizmetini de sağlıyor. İlçedeki tüm mekanlar isteğinize göre canlı müzik performansı sunacak sanatçılar veya DJ’ler getirebiliyor. Işık, ses ve sahne cihazlarını da mekanlar kuruyor. Beykoz düğün yerlerinde çoğunlukla fotoğraf ve kamera ekibi de bulunuyor. Bazı mekanlar jimmy jib kameralar kullanıyor. İsterseniz dışarıdan fotoğrafçılar ile anlaşmanıza izin veriliyor.

İlçede bulunan düğün salonlarında yemekli ve kokteylli düğünler gerçekleştirilebiliyor. Mekanlarda bulunan kokteyl menülerinin içeriğinde düğün pastası, kuru pasta ve meşrubat gibi pek çok aperatif bulunabiliyor. Düğün salonlarında farklı yemek paketleri mevcut. Yemek menülerinde çoğunlukla kırmızı veya beyaz etli ana yemeğin yanında meze tabakları, garnitürler ve ara sıcaklar servis ediliyor.

Bazı Beykoz düğün mekanlarında sadece ordövr tabaklı menüler de bulunabiliyor. Bu menülerde ise farklı ara sıcak, börek, garnitür, meze, salata ve zeytinyağlılar ile tabaklar hazırlanıyor. Menüler salonların usta şefleri tarafından hazırlanıyor. Mekanlar menü tadımı ve menüde değişiklik yapmanıza da izin veriyorlar. İsterseniz çoğu düğün salonuna dışarıdan catering firması da getirebiliyorsunuz.

Beykoz Düğün Salonu Fiyatları Hangi Aralıkta?

Beykoz’daki düğün salonları, her çifte hitap edecek fiyatlara sahip. İstanbul düğün salonları arayışındaki her çift; ilçede yüksek veya uygun fiyatlı, kendine uygun bir mekan bulabiliyor. Beykoz düğün salonlarında fiyatlar, kokteylli düğünler için paket fiyatı üzerinden belirleniyor. Yemekli düğünlerde ise kişi başı fiyat üzerinden davetli sayına göre ödeyeceğiniz tutar belirleniyor.

İlçede Gümüşsuyu Mahallesi’nde bütçe dostu düğün salonları yer alıyor. Şehir merkezinden uzakta ve orman içinde bulunan mekanlarda fiyatlar yüksek olabiliyor. Mekanın dekorasyonunun şıklığı da fiyatına oldukça etki ediyor. Daha şık ve kaliteli aksesuarlara sahip mekanlarda fiyatlar daha yüksek olabiliyor. Ayrıca daha kaliteli ve kapsayıcı hizmetler sunan mekanlar da daha yüksek ücret isteyebiliyor.

Seçeceğiniz düğün paketi ise fiyatı etkileyen başka bir faktör. Beykoz düğün salonlarında yemekli düğün paketleri kokteylli paketlerden daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Ordövr tabaklı menüler ise yemekli düğünlerden daha ekonomik fiyatlara sahip. Pakete dahil olmayan hizmetler de ekstra ücretlendirilebiliyor. İlçedeki mekanlar erken rezervasyon indirimleri ve fırsatlar sunuyor.

Beykoz’da Düğün Salonunu Nasıl Seçmelisiniz?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları