Yıldırım Düğün Salonu*

Hayatınız boyunca belki de hayalini kurduğunuz o günü en özel anılarla yaşamak ve yıllar sonra da tekrar o anı yeniden yaşıyormuş gibi hatırlamak için Yıldırım Düğün Salonu her detayın özenle düşünüldüğü masal gibi bir düğün için sizleri bekliyor.

En özel gününüzü, sizin için unutulmaz bir masala dönüştüren şıklığıyıla bu masalı şahaneleştiren salonlarımızda bu en önemli gününüzün her dakikasının unutulmaz olması ve rüyalarınızın gerçeğe dönüşmesi için biz sizin için her şeyi düşünüyoruz. Düğününüzün kusursuz olması için profesyonel ekibimiz sizinle birlikte her şeyi planlıyor ve organizasyonunuzun en ince detaylarını düşünüyoruz...

*Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
KE kevser Düğün Tarihi: 18/10/2015

Konuklarımızın sayısı 1.000 - 1.500 kişi arasında olmasına rağmen salonda bir sıkışıklık yaşamadık gayet yeterliydi, sayımıza göre bunun dışında hizmet güzeldi. Garonsların ilgisi ikramlar gayet başarılıydı. Mekan genişliğinin yanında görsellik olarakta güzeldi. Ulaşım konusunda da oldukça merkezi bir konumdaydı tüm bunların yanında. Fakat hoşuma gitmeyen tek nokta biliyorsunuz gelin ve damat ilk defa salona girdğinde volkanlar süslemeler vs. bu şekilde girer bizimde böyle oldu tabiki ama biz önce konukların arasında salona gireceğimiz yere geçtik sonra süslü bir şekilde giriş yaptık. Bunun dışında çok güzel bir mekan.

ES Esra Düğün Tarihi: 06/06/2015

5 yıl önce abimin düğünü de burada gerçekleşmişti. Mekanı bildiğimiz için evlenirken burayı tercih ettik ve düğün organizasyonumdan çok memnun kaldım.

.
Yıldırım Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yıldırım Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap
23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.