Düğün Hazırlıklarında Etekleriniz Tutuşmasın!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:20 dakika

29.06.2020

Beklenen an geldi; sevgiliniz size evlilik teklifini yaptı. Şimdi sıra düğün hazırlıklarında. Yoksa siz hala plan yapmaya başlamadınız mı? Sizinle aynı günlerde evlenmeyi düşünen bazı gelin adayları çalışmalara çoktan başladı ve düğün mekanını buldu! Kendi masalınızın prensesi olacağınız o gün için her şeyin en güzelini istiyorsanız elinizi çabuk tutsanız iyi olur; çünkü aynı şeyi isteyen çalışkan rakipleriniz var!

düğün hazırlıklarında etekleriniz tutuşmasın!

Ne Zaman Seçmeli?

Düğün mekanı seçimini yapmak için sizce en uygun zaman nedir? Evet: Hemen! Evlenmeye karar verdiğiniz ilk iki hafta içinde düğün mekanınızı seçerek hızlı bir başlangıç yapmanızı öneriyoruz. Çünkü düğün mekanınız, düğününüz ile ilgili birçok kararın verilmesinde büyük rol oynar.Giyeceğiniz gelinlikten davetiye tasarımına kadar neredeyse her alanda seçim yaparken düğün mekanınızı mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Hafta Sonu Rekabeti

Özellikle bahar ve yaz aylarında şehrin en gözde düğün mekanlarının haftasonları çabucak dolar. İstediğiniz mekanın istediğiniz tarih için bir başka çifte reserve edildiğini görürseniz şaşırmayın ve düğün mekanınızı seçmek için acele edin! Siz düğün mekanınızı seçmek yerine hayallere dalıp pembe bulutlarda yolculuk yaparken başka bir gelin adayı sizin düğün gününüzü çoktan kaptı. Böyle bir durumun gerçekleşmemesi için zamanında harekete geçmelisiniz.

Arkadaşlar Ne İçindir?

Önünüzdeki bu heyecanlı süreçte sizi ve müstakbel eşinizi bekleyen bir çok sorumluluk olacak. Neyse ki bu süreçte yalnız değilsiniz. Düğün planlamadaki en büyük iş gücünü düğün çifti harcıyor olsa da, düğün organizasyonu kesinlikle bir ekip işidir. Evlilik kararı aldığınızı söylediğinizde arkadaşlarınız mutlaka size planlama sürecinde yardım etmek isteyecektir. Düğününüzde hangi arkadaşınız nasıl yardım edebilir? Teklifleri değerlendirip iyi bir iş bölümü yapmanın tam sırası! Eğer amatör yardımın yeterli olmayacağını düşünüyorsanız ya da sadece işi profesyonellere bırakan garantici çiftlerdenseniz düğün organizasyonu firmaları tam aradığınız şey olacaktır.

Aslında Her Şey Çok Kolay!

Çünkü siz de son bir yılda Düğün.com’u kullanarak düğününü planlayan 200.000 Düğün.com çiftinden birisiniz. Siz de diğer binlerce Düğün.com çifti gibi düğün hazırlıklarınızın her adımında nitelikli yazılarla, şehrinizdeki en iyi firmalarla, doğru zamanda verilmiş tavsiyelerle yanınızda olan Düğün.com sayesinde eksiksiz yapabilirsiniz. O zaman haydi atın ilk adımı, kurdeleyi kesin, fitili ateşleyin yani düğün mekanınızı seçin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

berna çakıl

Düğün Tarihi: 22.10.2014


haklısınız nur hanım insanlar aylar öncesinden rezervasyon yaptırıyor


nur m.

Düğün Tarihi: 09.10.2014


çok doğru bi yazı. acele etmek lazım