• Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Sonat Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Sonat Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Sonat Foto Sıkça Sorulan Sorular

Sonat Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sonat Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Sonat Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sonat Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Sonat Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sonat Foto şehir dışında hizmet veriyor.

Sonat Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sonat Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Sonat Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sonat Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Sonat Foto Hakkında

Fotoğrafçılığı bir sanat olarak gören ve yaptığı işe saygı ve sevgisini her çiftini buradan mutlu bir şekilde göndererek belli eden Sonat Foto Bolu’da çiftlerin en özel dakikalarını kaydederek hayatlarında güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyor! Sonat Foto’yu kısaca tanımak ister misiniz?

Bolu’nun en güzel yerlerini fotoğraflarınızla buluşturuyor, adeta bir kartpostal kadar güzel kareler ile bu anları ölümsüzleştiriyoruz. Gölcük, Abant, Yedigöller ve daha Bolu’nun eşsiz pek çok özel noktasında çekim yapabiliyoruz. İstediğiniz konsepti bize söylemeniz yeterli! İsterseniz panoramik manzaranın hâkim olduğu bir yerde, istiyorsanız da yemyeşil bir bahçe içinde aşk dolu fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Ekibimizin uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiklerini ve çocukluğundan beri kendini fotoğrafçılık sanatına adadıklarını söylemek istiyoruz. Bu da işlerini ne kadar aşk ve heves ile yaptıklarını açıklıyor. Çiftlerimize poz, duruş, bakış ve gülüş konusunda kısa bilgilendirmeler yaparak çok daha güzel ve etkili fotoğraflar ortaya çıkarıyorlar. Aynı zamanda güler yüzleri ve samimiyetleri sayesinde de çekimleri bir zahmet olmaktan kurtarıyorlar. Bu süreci hem eğlenceli hem de keyifli bir şekilde yaşayacak, yıllar sonra düğün albümünüzün kapağını açtığınızda mutluluğunuzu gizleyemeyeceksiniz.

Düğününüz ile ilgili birçok çekimi Sonat Foto’da bulabiliyorsunuz. İsterseniz düğün tarihinizi sevdiklerinize sosyal medyadan duyurmak için çektirdiğiniz fotoğraf ve videolara isterseniz birlikteliğinizin en mutlu anlarını paylaştığınız düğün kliplerine, isterseniz de düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığınızın kirlenmesini umursamadan gerçekleştireceğiniz trash day çekimlerini sorunsuz ve çiftlerimizin istekleri doğrultusunda tamamlayarak Bolu düğün fotoğrafçılarından farklılaşıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm bu çekimlerden sonra montaj, kurgu ve düzenlemeleri tamamlıyor ve orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Aynı zamanda dijital ortamda çalışacak formatta da teslim ederek çağın gerekliliklerine ayak uyduruyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Anılara açılan pencereniz olmaktan mutluluk duyacağız!

İletişim

  • Adres::

    Tabaklar Mah. Hattat Emin Barın Cad. No:11/A Yeni Nüfus Müdürlüğü Karşısı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.