Düğün Fotoğrafçıları Bolu

By Kadraj Harun

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

By Kadraj Harun Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

By Kadraj Harun Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

By Kadraj Harun Sıkça Sorulan Sorular

By Kadraj Harun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

By Kadraj Harun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

By Kadraj Harun ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

By Kadraj Harun ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

By Kadraj Harun şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, By Kadraj Harun şehir dışında hizmet veriyor.

By Kadraj Harun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

By Kadraj Harun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

By Kadraj Harun hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

By Kadraj Harun aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

By Kadraj Harun Hakkında

Hayatınızda bazı anların tekrarı yoktur. Düğün gününüz ise, tekrarı olmayan bugünlerin belki de en önemlisidir. Bu yüzden ömrünüzün sonuna kadar bu anları en iyi şekilde hatırlamak için fotoğraflara ihtiyacınız olacak. Fotoğraflarınız için ise bana! By Kadraj Harun Kaya olarak hayal ettiğiniz fotoğraflar için titizlikle çalışıyor ve memnuniyetinizi her detayda sağlamayı amaçlıyorum.

İstenilen fotoğrafların sağlanabilmesi için hem fotoğrafçının hem de çiftlerin birbirini tanıması gerektiğini düşünüyorum. Fotoğrafçı çiftlerin isteklerini, düşüncelerini, zevk ve tarzlarını bilirse, çiftler de fotoğrafçının imkân ve avantajlarını bilirse bu hizmet çok daha verimli geçer. Bu yüzden kendimi kısaca tanıtmak istiyorum.

1984 yılında İstanbul’da doğdum. Küçük yaşta babamı kaybettikten sonra memleketim olan Zonguldak’a yerleştim. Liseye kadar burada okurken fotoğrafçılık yavaş yavaş içimde bir arzuya dönüşmeye başladı. Lise yıllarımda fotoğrafçılığa giriş yapmaya başladık. Liseyi bitirdikten sonra fotoğraf laboratuvarlarında hem stüdyo hem de karanlık oda baskılarını öğrendim. 2000 yılından beri fotoğrafçılık sektörünün içinde aktif olarak çalışıyorum. 2017 yılıyla birlikte ise kendi stüdyomu açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanmaya ve çiftlerime yüksek çözünürlüklü, kaliteli fotoğraflar sunmaya devam ediyorum. İyi şeyler yapmayı tem amacım olarak belirledim. Bu amaç doğrultusunda da mutluluğunuzu ölümsüzleştiriyorum.

Bolu’nun en güzel yerlerinde çiftlerimin her anını kaydedebiliyor, düşledikleri fotoğraflara sahip olmalarını sağlayabiliyorum. Bolu’daki düğün fotoğrafçılarından farklılaşmak için teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor, hizmet anlayışımı sürekli geliştirmeye çalışıyorum. Mesela drone ile çekimler gerçekleştiriyor, sizlere sıra dışı pozlar, farklı fotoğraf kareleri ve benzersiz bir albüm sunuyorum.

Eğer siz de çiftlerim için sağladığım bu imkânlardan yararlanmak ve birbirinden güzel fotoğrafların oluşturduğu bir düğün albümüne sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Merkez/ Bolu

  • Haritadaki Konumu

    By Kadraj Harun Yol Haritası

By Kadraj Harun Yorumları (2)

Hanife & Sezgin

Düğün Tarihi: 13.10.2019

Elinize emeğinize sağlık güzel abim mutlu günümüzü böyle güzellikle yaptığınız için herşey için teşekkürler💙❤️ başarının en güzel çekimin adresi kral adam 👑

Yasemin & Eray

Düğün Tarihi: 04.09.2019

Aslında en güzel anları fotoğraflamaktan ziyade o anı yaşamayı sevenlerdenim. Ama Harun abi fotoğraf çekerken bize “o anı” yaşamayı öğretti. O yüzdendir ki yer zaman ve mekan hiç önemli değildi onunla. Orada Eray ve ben vardık. Sanki sadece aşk vardı. Yolda giderken karda eğlenirken bile o anı... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.