• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

VP Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

VP Wedding Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

VP Wedding Sıkça Sorulan Sorular

VP Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

VP Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

VP Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

VP Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

VP Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, VP Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

VP Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

VP Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.

VP Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

VP Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

VP Wedding Hakkında

En unutulmaz gününüzde, tüm hislerinizi içtenlikle kucaklayarak yanınızda oluyoruz. Doğal ve samimi karelerle, hayallerinizin ötesinde çekimlerle her anınıza tanıklık ediyoruz. Bolu düğün fotoğrafçısı araştıran çiftlerimiz VP Wedding’in deneyimli ekibiyle en özel anlarını unutulmayacak bir çekimle tamamlayabilirsiniz. Mutluluğunuzu paylaşmak için yenilikçi, öncü, her daim gelişimi hedefleyen VP Wedding ailesiyle sizi bekliyoruz.

Deneyim

Tecrübemiz, her çiftin hayallerini gerçekleştirme konusundaki başarılarımızı kanıtlıyor. Yalnızca profesyonel ekipmanlarımızı değil, aynı zamanda anlayışla donanmış, detaylara hakim ekibimizi de önemsiyoruz. Özel günlerde doğal ve samimi anları özenle yakalayarak çiftlerin hikayelerini en iyi şekilde ifade eden bir ekibiz. Uzun yılların bize kazandırdığı deneyimle, unutulmaz karelerle düğün fotoğraflarını ölümsüzleştirirken çiftlerimizin heyecanına ortak oluyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Havadan drone çekimiyle, manzaraları ölümsüzleştiriyoruz ve davetinizin sihirli atmosferini yakalıyoruz. Düğün belgeseliyle günün her anını özenle kaydederek, gerçek bir hikaye haline getiriyoruz. VP Wedding Bolu dış çekim fotoğrafçısı ekibimiz ile buluşan çiftimizi, doğanın güzelliklerinde sizinle en güzel karelerde yakalıyoruz. Stüdyo çekimlerimizde taleplere göre dekorlar yaratabiliyoruz. Şehir dışında düğün yapmak isteyen çiftler için de, istediğiniz mekanda size eşlik ediyor, çiftimizi hayaline bir adım daha yaklaştırıyoruz.

Baskı Hizmetleri

VP Wedding, düğün fotoğrafçılığında özel ve özgün hizmetler sunuyor. Fotoğraf, video ve dış çekim çalışmalarınızı sadece 6 haftada teslim ediyoruz. Randevu için en geç 4 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli. Kaliteli malzemelerle özel albümler ve duvar baskıları sunarak anılarınızı şık bir şekilde sergiliyoruz. Dijital çağda bile, duygusal değeri olan fiziksel kopyalar sağlıyoruz. Özel gününüzü ölümsüzleştirmek için buradayız.

Ek Hizmetler

VP Wedding olarak, deneyimli ve profesyonel ekibimizle hayatınızdaki en özel anları ölümsüzleştirmek için buradayız. Müşterilerimize sunduğumuz özel hizmetler arasında söz ve nişan çekimleri, konsept ve katalog çekimleri, kına çekimi, save the date ve trashday gibi çekimler yer alıyor. Özel anlarınıza en özel kareleri yakalamak ve duygularınızı en güzel şekilde yansıtmak için en kaliteli ekipmanlarımızla çalışıyoruz.

Her daim gelişime odaklanmış ekibimiz deneyim ve teknoloji ile de birleşerek, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü anlara imza atıyor. Yenilikçi yaklaşımımız ve kaliteli ekipmanlarımız Bolu Abant dış çekim yerlerinin özgür atmosferiyle buluşarak ruhunuza uygun ölümsüz karelere imza atıyor. VP Wedding’in usta ellerinden çıkan düğün fotoğrafları için iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp, “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak butona tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bolu/Abant

  • Haritadaki Konumu

    VP Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.