Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Ormanlık alan, nehir kenarı, deniz kenarı, stüdyomuzda yer alan çeşitli konseptlerde, mimari yapılarda. Çiftimizin talepleri doğrultusunda lokasyon değiştirilebilir.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Hakkında

Bolu düğün çekimleri hakkında bilgi almak, hayatınızın bu en keyifli gününü sonsuza kadar yaşayacak anılara dönüştürmek için doğru yerdesiniz. Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle Bolu’da mutluluğa evet diyecek çiftlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kurucumuz Cihad Eser ve ekibi, tecrübesi ve sıcakkanlı yaklaşımıyla sizi keyifli bir gün vadediyor.

Deneyim

Mesleğinde hatırı sayılır tecrübe sahibi olan kurucumuz Cihad Eser, işine aşık bir profesyonel düğün fotoğrafçısı. Yıllar içinde birçok çiftle çekim yaptıktan sonra, ‘mesleğimi bir adım öteye nasıl taşırım’ diye düşünürken; Kocaeli Gölcük’te bir ilk olan yeni bir konsepte imza attı. Rağbet gören kuaför ortağı Nuray Eser’le beraber 2020 yılında Eser Fotoğraf & Gelin tasarım Stüdyosu’nu kurdu.

Çekim Türleri / Mekanlar

Tüm özel günlerinizde size hizmet vermekten keyif alan ekibimiz Bolu profesyonel düğün fotoğrafçısı arayışınıza son verebilir. Düğün çekim türlerinin hepsinde oldukça iddialıyız. Düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi ve konsept çekimler uzmanlık alanımız. Dış mekan çekimleri de çiftlerimizle birlikte en keyifli vakit geçirdiğimiz zamanlar. Diğer yandan söz, nişan, kına çekimlerinizde hizmet verebiliyoruz.

Düğün davetiyenizi sıradanlıktan uzaklaştıracak Save The Date çekimleri yapabiliriz. Ya da siz taze çiftimize düğün sonrası keyifli ve kahkaha dolu bir anı oluşturacak Trash day çekimiyle çok eğlenebiliriz. İstediğiniz çekim türlerine göre bir tam gün veya belli sınırlı saatlerde birlikte zaman geçiriyoruz. İç veya dış mekan çekimlerinde sizin talep ettiğiniz kare sayısından çok daha fazlasını size sunuyoruz.

Ek Hizmetler

Yıllar içinde oluşan güzel mekan işbirliklerimiz ve dostluklarımız sayesinde çok sık seyahat gidiyoruz. Çevre illerde mekanları çok iyi tanıyoruz. Bu sayede günün sonunda keyifli ve başarılı kareler elde ediyoruz. Konsept ve hikaye çekimlerinde çiftlerimizle birlikte bir masal yazıyoruz. Düğün hikayesi çekimi yaptığımız sevgili çiftlerimizle de heyecanı anbean paylaştığımız güzel bir deneyim yaşıyoruz.

Bolu düğün fotoğrafçısı arayışında olan değerli çiftlerimiz için, işinin ehli bir ekiple, size huzur ve keyif verecek bir gün için çalışıyoruz. Hayal ettiğiniz karelere ve çok daha fazlasına bizimle kavuşabilirsiniz. Bu özel gününüzü paylaşacak sımsıcak bir ekiple, keyifli bir deneyim yaşamak için bize sayfada bulunan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Formu doldurarak ta size özel teklifimizi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.