Düğün Fotoğrafçıları Bolu

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Yıllar içinde oluşan güzel mekan işbirliklerimiz ve dostluklarımız sayesinde çok sık seyahat gidiyoruz. Çevre illerde mekanları çok iyi tanıyoruz. Bu sayede günün sonunda keyifli ve başarılı kareler elde ediyoruz. Konsept ve hikaye çekimlerinde çiftlerimizle birlikte bir masal yazıyoruz. Düğün hikayesi çekimi yaptığımız sevgili çiftlerimizle de heyecanı anbean paylaştığımız güzel bir deneyim yaşıyoruz."

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu şehir dışında hizmet veriyor.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Ormanlık alan, nehir kenarı, deniz kenarı, stüdyomuzda yer alan çeşitli konseptlerde, mimari yapılarda. Çiftimizin talepleri doğrultusunda lokasyon değiştirilebilir."

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Hakkında

Bolu düğün çekimleri hakkında bilgi almak, hayatınızın bu en keyifli gününü sonsuza kadar yaşayacak anılara dönüştürmek için doğru yerdesiniz. Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle Bolu’da mutluluğa evet diyecek çiftlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kurucumuz Cihad Eser ve ekibi, tecrübesi ve sıcakkanlı yaklaşımıyla sizi keyifli bir gün vadediyor.

Deneyim

Mesleğinde hatırı sayılır tecrübe sahibi olan kurucumuz Cihad Eser, işine aşık bir profesyonel düğün fotoğrafçısı. Yıllar içinde birçok çiftle çekim yaptıktan sonra, ‘mesleğimi bir adım öteye nasıl taşırım’ diye düşünürken; Kocaeli Gölcük’te bir ilk olan yeni bir konsepte imza attı. Rağbet gören kuaför ortağı Nuray Eser’le beraber 2020 yılında Eser Fotoğraf & Gelin tasarım Stüdyosu’nu kurdu.

Çekim Türleri / Mekanlar

Tüm özel günlerinizde size hizmet vermekten keyif alan ekibimiz Bolu profesyonel düğün fotoğrafçısı arayışınıza son verebilir. Düğün çekim türlerinin hepsinde oldukça iddialıyız. Düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi ve konsept çekimler uzmanlık alanımız. Dış mekan çekimleri de çiftlerimizle birlikte en keyifli vakit geçirdiğimiz zamanlar. Diğer yandan söz, nişan, kına çekimlerinizde hizmet verebiliyoruz.

Düğün davetiyenizi sıradanlıktan uzaklaştıracak Save The Date çekimleri yapabiliriz. Ya da siz taze çiftimize düğün sonrası keyifli ve kahkaha dolu bir anı oluşturacak Trash day çekimiyle çok eğlenebiliriz. İstediğiniz çekim türlerine göre bir tam gün veya belli sınırlı saatlerde birlikte zaman geçiriyoruz. İç veya dış mekan çekimlerinde sizin talep ettiğiniz kare sayısından çok daha fazlasını size sunuyoruz.

Ek Hizmetler

Yıllar içinde oluşan güzel mekan işbirliklerimiz ve dostluklarımız sayesinde çok sık seyahat gidiyoruz. Çevre illerde mekanları çok iyi tanıyoruz. Bu sayede günün sonunda keyifli ve başarılı kareler elde ediyoruz. Konsept ve hikaye çekimlerinde çiftlerimizle birlikte bir masal yazıyoruz. Düğün hikayesi çekimi yaptığımız sevgili çiftlerimizle de heyecanı anbean paylaştığımız güzel bir deneyim yaşıyoruz.

Bolu düğün fotoğrafçısı arayışında olan değerli çiftlerimiz için, işinin ehli bir ekiple, size huzur ve keyif verecek bir gün için çalışıyoruz. Hayal ettiğiniz karelere ve çok daha fazlasına bizimle kavuşabilirsiniz. Bu özel gününüzü paylaşacak sımsıcak bir ekiple, keyifli bir deneyim yaşamak için bize sayfada bulunan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Formu doldurarak ta size özel teklifimizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bolu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.