• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sannora Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Sannora Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Sannora Foto Sıkça Sorulan Sorular

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Sannora Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sannora Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor.

Sannora Foto ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Deniz,göl kenarı Kayalıklar Hazır konsepli plato Müzeler. Beyaz,Sarı ve yeşilin yoğun olduğu tarlalar(buğday,mısır.çiçek...gibi) Ağaçların yoğun olduğu ormanlar Eski sokaklar Yıkık binalar. Not: Önelik müşteiyi tanımak.. Ne istediğini anlamak.."

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Sannora Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sannora Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"düğün belgeseli, katalog çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Sannora Foto Hakkında

Her heyecanlı çift gibi sizin de hevesle düğününüze hazırlık yaptığınızı biliyoruz. Özenle hazırlandığınız düğününüzü yaptığımız fotoğraf çekimleriyle unutulmaz kılmak istiyoruz. Bolu düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Sannora Foto ailesi olarak sizin de aşkınızı ölümsüzleştirecek karelerin altına imzamızı atmak istiyoruz.

Alanında uzman, profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır fotoğrafçılık alanında hizmet veriyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çiftin özel günlerini kayıt altına alarak tecrübe kazanmış bir ekibiz. Gerek aldığımız eğitimler gerek de yeteneklerimizle birbirinden farklı konseptlerde çekimler yapıyoruz. Her zaman çiftlerin memnuniyetlerini önemseyerek keyifli çalışmalar ortaya çıkarıyoruz.

Çekimlerden önce sizinle mutlaka bir araya geliyor ve istediğiniz çekim türü konusunda detaylı bilgi ediniyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi, save the date ya da albümler için dış çekimler yapabiliyoruz. İstediğiniz tür doğrultusunda konsept hazırlayarak çalışmalarımıza başlıyoruz. Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Bolu dış çekim mekanlarında ya da farklı illerde çekimlerinizi rahatlıkla yapıyoruz. Arka fon çok önemli olduğu için doğru bir seçim yapmanın gerekli olduğuna inanıyoruz.

Çekim yerini belirledikten sonra tarih ve saat konusunda da anlaşmaya varıyoruz. Çekim günü geldiğinde oldukça eğlenceli zaman geçirmek istiyoruz. Ekibimiz size eşlik ederek rahat bir ortam oluşturuyoruz. Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi temel fotoğrafçılık konularında size yol gösteriyoruz. Farklı açılardan çok sayıda görüntü çekerek elimizde fazla kare olmasını sağlıyoruz. Çekim bittiğinde en iyi görüntüleri ayırıyor, bilgisayar üzerinde düzenliyor ve albümünüzü kısa süre zarfında istediğiniz şekilde oluşturuyoruz.

Siz de evliliğinizi Sannora Foto’nun objektifiyle ölümsüzleştirmek isterseniz sağladığımız hizmet içeriklerimiz ve ayrıntılı fiyat tekliflerimiz için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu aracılığıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bolu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.