Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Abant, Bolu.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli".


Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerimizin istekleri doğrultusunda mekan seçimini yapıyoruz."


Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık Hakkında

Aradan uzun yıllar geçse bile düğününüzü hatırlamak istediğinizde bakacağınız fotoğraflarınızı çektirecek bir fotoğrafçı arıyorsanız Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık tüm isteklerinizi en iyi şekilde karşılayabileceğiniz bir yer!

Yıllardan beri yaptığımız çalışmalar sonucunda Göktuğ Özcan Fotoğraf’ta düğün fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmış durumdayız. Bunca yıldır dürüst çalışma prensibinden asla vazgeçmedik ve bu duruşumuz sizler tarafından büyük beğeni kazandı. Bu beğeninin hakkını verebilmek için her gün daha fazla çalışarak kendimizi geliştiriyoruz. Son teknolojik gelişmelere uygun ekipmanlarımız ile en kaliteli fotoğraf ve videolarınızı çekiyoruz. Bu sayede torunlarınıza kadar miras kalabilecek en değerli anlarınızın görsellerini en kaliteli şekilde ortaya çıkarıyoruz.

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık olarak Türkiye’nin her yerinde fotoğraf çekimi yapmamızın en önemli getirilerinden biri de Bolu’da ve ülkemizde en güzel fotoğrafları nerede çekebileceğimizi biliyor olmamız. Deniz kenarında bir sahilde poz vermek istiyorsanız da ya da tarihi bir mekânın önünde güzel fotoğraflar çektirmek istiyorsanız sizi nereye götürmemiz gerektiğini biliyoruz. Gittiğimiz tüm dış mekân çekimlerinde ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Ekibimiz en yaratıcı ve eğlenceli pozları yakalamamız için sizi hem rahatlatıyor hem de isteklerinizde yardımcınız oluyor. Yaptığımız çekim türlerinden bahsetmemiz gerekirse bunlardan ilki save the date türünde yaptığımız çekimler. Dış mekânda gerçekleştirdiğimiz bu çekimlerde ortaya çıkan fotoğraflara düğün tarihinizi ekliyoruz. Bu fotoğraflar ile düğün tarihinizi sevdiklerinize ilân edebiliyorsunuz. Düğün klibi çekimlerimizde ise düğününüzde yaşanan en eğlenceli ve duygusal anları bir kısa film haline getiriyoruz. Bu kısa filmin arka fonuna da en sevdiğiniz şarkıyı ekliyoruz. Böylece romantik bir kısa filme sahip olmuş oluyorsunuz. Son olarak yaptığımız trash day çekimlerinde düğününüz sonrasında seçeceğiniz ortamda eğlenceli pozlar yakalıyoruz. Bu çekimler de evliliğiniz sonrasında mutlu birlikteliğinizin ne kadar güzel devam ettiğini gösteriyor.

En güzel pozlarınızı çekmemiz için Bolu düğün fotoğrafçıları arasından bizi seçiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.