Düğün Fotoğrafçıları Bolu

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Yetenekli ekibimiz çok sık seyahat ediyor. Gelişmiş ekipmanlarımızla ülkenin birçok yerinde muazzam çekimler gerçekleştiriyoruz. Bize yurtdışından da ulaşabilirsiniz. İnovatif ekibimiz çok yeni bir konsept olan balayı çekimleriniz içinde hazır. Aynı zamanda yetenekli bir videograph olan Türker Karkın, sizin için harika sosyal medya videoları da üretiyor. Tercihinize göre yüksek kalitede baskı ve albüm çeşitlerimizi beğeninize sunuyoruz."

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video şehir dışında hizmet veriyor.

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Hakkında

Büyük güne yaklaşırken; yapılacaklar listesinde en önemli kalemlerden olan fotoğrafçı seçimine geldiniz. Sizi hem profesyonel ve deneyimli hem de içten yaklaşımlarıyla çok sevilen Türker ve Arzu çiftiyle tanıştırmak isteriz. Bolu düğün fotoğrafçısı arayışınızda size en iyi hizmeti avantajlı fiyatlarla sunan; dürüst ve kaliteli hizmetten ödün vermeyen Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video olarak hizmetinizdeyiz.

Deneyim

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video; deneyimli ve yetenekli fotoğrafçılar Türker Karkın ve eşi Arzu Yılmaz tarafından kuruldu. Evlilik hayatları yanında iş hayatında da yola beraber çıkan çiftimiz; kendi deneyimleri ve mesleki tecrübelerinden dolayı yeni çiftlerle muhteşem bir iletişim kuruyorlar. Düğün çekimlerini yeni evlenecekler için anlamlı ve keyifli bir deneyim haline getirmeyi çok iyi biliyorlar.

Çekim Türleri / Mekanlar

Lezzetli bir kahve eşliğinde sohbete koyulup arzularınızı öğrenerek başlıyoruz. Seçeceğiniz çekim türüne göre birkaç saat ya da tam gün hizmet veriyoruz. Dilerseniz size bir değil iki kameranın muhteşem sinerjisiyle film tadında düğün hikaye/klibi, düğün belgeseli çekebiliriz. En orijinal Save the Date ve Trash Day çekimlerini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yaratıcılıkta sınır tanımayan konsept çekimler ve zarif katalog çekimleri de yapıyoruz.

Bolu’da dış çekim yerleri hakkında sorularınızı zevkle yanıtlıyoruz. Size sıradanlıktan uzak mekanlar önereceğimizden emin olabilirsiniz. Her mekanda ve her türlü hava koşulunda yüksek kalitede işler çıkaran ekibimizle oldukça iddialıyız. Su altında dahi çekim yapma kabiliyeti olan ekibimiz için sınırlar sizin hayal gücünüz. Eşsiz bir göl ve dağ manzarasından, uçsuz bucaksız bir kumsala kadar her yer bizim oyun alanımız.

Ek Hizmetler

Yetenekli ekibimiz çok sık seyahat ediyor. Gelişmiş ekipmanlarımızla ülkenin birçok yerinde muazzam çekimler gerçekleştiriyoruz. Bize yurtdışından da ulaşabilirsiniz. İnovatif ekibimiz çok yeni bir konsept olan balayı çekimleriniz içinde hazır. Aynı zamanda yetenekli bir videograph olan Türker Karkın, sizin için harika sosyal medya videoları da üretiyor. Tercihinize göre yüksek kalitede baskı ve albüm çeşitlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Her yeni tanıştığımız çiftimizle aynı heyecanı tekrar tekrar yaşıyoruz. Gözlerinizdeki ışıltıyı tam anlamıyla karelere sığdırmak zor olsa da, biz bu işte oldukça iyiyiz. Sizde yoğun düğün hazırlığı sürecinizde bir süreliğine de olsa başka bir diyara gitmek ve keyifli bir deneyim yaşamak isterseniz bize sayfada bulunan irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz. Bolu dış çekim fiyatları bilgisi için formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bolu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.