Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Serkan Erkan Düğün Fotoğrafçılığı Hakkında

Mutlu bir ömür için ‘’Evet!’’ diyeceğiniz o değerli günde çekilen fotoğraflar, aradan yıllar geçse bile aynı heyecanla hatırlayacağınız hatta belki ilerde çocuklarınıza göstereceğiniz çok özel anılardır. Hal böyle olunca bana çok fazla sorumluluk düşüyor. Bu nedenle titiz bir çalışma yürütüyor, her detayın içinize sinmesi için titiz bir çalışma yürütüyorum. Süreç sonunda ‘’İyi ki sizi tercih etmişim’’ demenizi sağlayacak hizmetlerimden bahsetmeden önce biraz kendimden bahsetmek istiyorum;

‘’Exclusıve’’ yani; özel, seçkin, ayrıcalıklı ve tek.… Fotoğrafçılığa başladığım ilk zamanlar ismimin önünde kullandığım terim. Bu terimden yola çıkarak yaptığım işleri, daha önce çalıştığım sevgili çiftlerimin birbirinden güzel fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum.

Bolu düğün fotoğrafçılarından biri olarak, en özel günlerinizi ölümsüzleştirmek bizler için muhteşem bir his! Bu yolda heyecanınızı paylaşmak, zaman zaman çok eğlenmek ve belki de en önemlisi bu mutluluğu sanatla buluşturmak asıl hedefimiz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz ve bugüne dek yaptığımız hiçbir işte maddiyat sanatın önüne geçmedi. Bundan sonra da geçmeyeceğini biliyoruz. Bu nedenle önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetiniz!

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda konsept çekimlerimizden, özel olarak hazırladığımız düğün paketlerimizden ve hayalini kurduğunuz çekim türlerinden bahsediyoruz. Bolu başta olmak üzere Türkiye’nin bütün illerinde hatta yurt dışında birçok çiftimizle birbirinden güzel ve eğlenceli çalışmalarımız oldu. Bu nedenle mekan seçimi konusunda sizi özgür bırakıyor, siz nereyi isterseniz profesyonel ekibimizle birlikte orada oluyoruz.

Fotoğraf çekiminin yanında video klip hizmeti de sunuyor, heyecanınıza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de bu süreçte size destek olmamızı istiyorsanız, Bolu düğün fotoğrafçısından biri olan Serkan Erkan hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.