Şehrinizdeki Damatlık Fiyatları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:14 DK

12.01.2015

Gelin adaylarının gelinlik seçimi kadar coşkulu ve karmaşık olmasa da kabul edelim ki damatlık da bir piyasa araştırmasını hak ediyor! Alışverişe genellikle düğünden bir hafta önce çıkan beylerin, damatlık fiyatları hakkında fikir edinmek isteyeceklerini düşündük!

İstanbul

Her damat takım elbise konusunda bir araştırma yapmasa da gelinleri onların yerine yapacaktır. Çiftlerin işlerini kolaylaştırmak, düğün bütçelerinin ne kadarını damatlık için ayırmaları gerektiği konusunda kafalarında bir fikir oluşması için araştırdık! İstanbul damatlık firmalarından alışveriş yapacak damat adaylarının damatlık maliyeti minimum 750 TL, ortalama ise 1.500 TL civarında tutacaktır.

damatlik - şehrinizdeki damatlık fiyatları

İzmir

Damatlık fiyatları 2013 yılında İzmir için minimum 500 TL, ortalama ise 1.500 TL olarak karşımıza çıkıyordu. 2014 yılında da damatlıklar bu fiyatlardan çok fazla uzaklaşmayacak gibi görünüyor. Siz yine de elinizi çabuk tutun, damatlık modelleri seçeneklerinizi inceleyin ve indirimlerden faydalanın!

Adana

Adana damatlık firmaları içerisinde damatlık modelleri fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız minimum 500 TL, ortalama 750 TL maliyet ile karşılaşmanız olası. Bu fiyatların elbette bir üst sınırı yok. Damatlık için seçtiğiniz kumaş, tasarım, marka, fiyatı belirleyecek ve bunları da sizin talepleriniz belirleyecektir. Adana'nın ünlü damatlık firması Altınyıldız damatlık fiyatları konusunda fiyat teklifi istemenizi bekliyor!

Antalya

Damatlık elbise fiyatları Antalya damatlık firmaları piyasasında minimum 600 TL, ortalama ise 1000 TL'ye karşınıza çıkacak! Damatlığınızı satın mı alacaksınız yoksa üzerinize göre mi diktirecekseniz buna karar vermek için öncelikle biraz modelleri araştırmanız, piyasadaki kalıpların size yakışıp yakışmadığını tespit etmeniz gerekecek.

Bursa

Damatlığını Bursa'dan alacak beyler araştırmaya başladıklarında kumaş, marka ve tasarımsal unsurlara bağlı olarak minimum özellikteki bir takımı 300 TL'ye, ortalama özelliklere sahip bir takımı ise 1000 TL'ye bulabilecektir. Elbette üst limiti damat adaylarının talepleri ve seçimleri belirleyecektir. Damatlık bütçenizin içerisine ayakkabı ve kullanacaksanız kol düğmesi, kravat iğnesi gibi detayları da dahil etmeyi unutmayın!

Şehrindeki En İyi Damatlık Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DAMATLIK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Damatlık kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Damatlık Firmaları

Damatlık kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (1)

YA

Yasin Aktaş

20/10/2014

indirim zamanları kışın mıdır sizce damatlık için?