Damatlık İstanbul

Marcel Butik Nişantaşı

  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Marcel Butik Nişantaşı Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
3 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Hazır Model Haftasonu Hizmet

Marcel Butik Nişantaşı Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Marcel Butik Nişantaşı Hakkında

Ailemizin kumaşçı geleneği  tahmini 18. yy sonundan itibaren süregelmektedir. Kumaşla haşır neşir  olmak sizi mecburen güzel kumaşı seçmeye  itmektedir. Amacımız, butik konseptinin dahilinde  gereken erkek giyim servisi vermektir.

Bilginin esas olduğu  servisimizde yönlendirme karşılıklı sohbet ve ilişkilerle oluşmaktadır. Erkeklerin her türlü giyim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilecekleri MARCEL BUTİK'in sahibi Marcel Mevorah'ın 1989’da kumaş ağırlıklı olarak başlayan mağazacılık anlayışı 1998’den sonra hazır giyimin de eklenmesiyle gelişerek  geleneksel butik anlayışına uygun olarak devam ettirilmektedir. MARCEL BUTİK’in kişisel tarzınıza ve isteklerinize uygun çözümler getiren geniş koleksiyonu, kumaş ve ısmarlama, hazır giyim, gece giyim, ve aksesuar bölümlerinden oluşmaktadır. Düğün ve resepsiyonlarınız için seçkin damatlık ve aksesuarlarını butiğimizdeki uzman ekibimizden profesyonel yönlendirme hizmeti alıp , zahmetsiz bir şekilde  seçebilirsiniz. Damatlık ve Gece  giyimi  bölümümüz  sizlere  hazır giyim  ve kişiye özel ısmarlama giyim olarak  servis vermektedir.

Smoking - frack-mornning coat  - Beyaz Dinner ceketi - Bağlanabilir papyon - Ismarlama  smokin gömlekleri - Rugan ayakkabı - Kol düğmeleri.
Bunun haricinde , damatlık kıyafetleri  değişken olabilir . Özel  model kataloglarımızdan seçip dikim için sipariş verebilirsiniz.

Ismarlama  giyim  provalarımız iki adettir. Takribi teslimat süresi 15 - 20 gündür.  
Hazır giyimde sadece bir prova yapılmaktadır.

PS : Butiğimizde kiralık servisimiz yoktur.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Valikonagi Cd. Akkavak Sk. 17/D Nişantaşı

  • Haritadaki Konumu

    Marcel Butik Nişantaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.