Damatlık İstanbul

By new class

By new class Hakkında

Her büyük kuruluşun başarı öyküsünü eşsiz kılan bir ideal vardır. New Class bünyesindeki bizler için bu ideal tüm faaliyetlerimizde belirleyici yol göstericimiz olan, rekabetçi yapımızın ve yatırımlarımızın temelini oluşturan kalitedir. Bu misyona başlayışımız deneyim kişisel beceriler ve piyasa ile ürünler hakkındaki bilgilerimiz 1980’den günümüze dek New Class erkek giyim sektöründe dünya lideri haline getiren sırlarımızdır.

Klasik terzicilik göz önüne alındığında New Class’nın giysileri yaratıcılık ve araştırmacılığı birleştirerek başarı sağlayan günümüzün moda kavramının kusursuz birer ifadesidir. Endüstriyel üretim mantığı çerçevesinde grubumuz, önceleri sadece elit piyasa için belirleyici kaliteyi öne çıkarmayı başarmıştır.

Hammadde malzemeleri ile üretim süreci üzerinde uygulanan titiz kontrol, terziciliğe dayanan dizayn yöntemleri klasik ama aynı zamanda yenilikçi modeller ve detaylara verilen önem gibi öğeler New Class ürünlerini belirleyen hususlardır. Hedefimiz klasik giyimden aksesuarlarına kadar uzanan ürün yelpazemizi ancak her zaman ideallerimiz olan kalite ve özgünlüğü gözeterek genişletmektedir.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Büyük Reşitpaşa Caddesi. Kurultay Sokak. No:6-8/B Laleli / Fatih - İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    By new class Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.