Hatemoğlu


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
BE berk Düğün Tarihi: 29/08/2015

Çalışanların ilgileri gayet iyiydi. Damatlık için 3-4 farklı seçeneği var. Kol ve paça ayarlandı. Kendi terzileri var zaten. Akşamına aldım hemen damatlığımı. Kesim olarak da rahat. Herhangi bir sıkıntısı yaşamadım düğün boyunca.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Hatemoğlu sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Fiyat 500 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Smokin, Takım Elbise, Haftasonu Hizmet, Kiralama, Hazır Model

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Ayakkabı, Papyon, Çorap, Yelek, Kol düğmesi, Kravat

Hakkında

495 TL'den başlayan damatlık fiyatlarıyla Hatemoğlu, dugun.com'da! Artık Türkiye'de de nedime ve sağdıçlı düğünler moda oluyor! Aynı yurtdışındaki düğünlerdeki gibi arkadaşlarıyla aynı renk ve kumaşta smokin giyme trendi Türkiye'ye de sıçradı. Modern düğünlerde damatlar, kendileriyle aynı renk ve modelde smokin giymiş arkadaşlarıyla fotoğraf çektirerek bu en mutlu günlerini ölümsüzleştirirken renkli ve şık görüntülere de sahne oluyorlar. Siz de bu trende ayak uydurmak isterseniz geniş smokin seçeneklerimizi denemeye sizi ve arkadaşlarınızı mağazalarımıza bekliyoruz. Türkiye'nin özel sektördeki ilk hazır giyim markası olan Hatemoğlu, 1924'te açılan ilk mağazasıyla birlikte Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren sektörün öncü firmalarından biri oldu. "Hatem Bey'in oğlu" Mustafa Bey'in Kayseri'de açtığı ilk Hatemoğlu mağazasının ürünleri arasında erkek paltoları ve kadın mantoları yer alıyordu. 1950'lerde hazır giyimde müşterilerin talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini sürekli artıran ve hazır giyime odaklanan Hatemoğlu, Ankara Radyosu'na reklam veren ilk Anadolu markası olarak kalite ve güvenin adresi oldu. 1962'de İstanbul'da ilk mağazasını açan Hatemoğlu, ilk ihracatını 1979'da İsviçre'ye gerçekleştirdi. 1987 yılındaki Uludağ defilesi ile sektörde yepyeni bir çığır açan ve dünya trendlerini takip ederek birikimini yenilikçiliği ile bütünleştiren Hatemoğlu, markaları ile sürdürülebilir başarısını taçlandırdı. Üçüncü kuşağın yönetiminde ana markası "Hatemoğlu 1924" ile birlikte 2003 yılında “@html”nin temellerini atan, 2005 yılında ise "Hatem Saykı"yı hayata geçiren Hatemoğlu, 2010 yılından itibaren "hteen" ile genç müşteri kitlesine de zengin bir koleksiyon sunmaya başladı. Hatemoğlu kumaş seçimlerindeki titizliği ve modern tasarımlarıyla, kendini özel hisseden erkekler için, Kongo'dan, Azerbaycan'a, Türkmenistan'dan Çin'e uzanan geniş bir yelpazede kendine özgü çizgisini ilk günkü gibi sürdürerek yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Busra Eroglu, Selçuk Sağlam Adres Maltepe Park Avm, Levent MetroCity Avm, Ataşehir Brandium Avm, Bayrampaşa Forum İstanbul Avm, Beylikdüzü Migros Avm, Başakşehir Mall of Istanbul ve Olimpa Avm, Avcılar PelicanMall Avm, Bağcılar 212 Power Outlet Avm, Pendik ViaPort, Pendorya Avm ve DumanKaya Outlet, Eyüp Vialand Avm, Zeytinburnu Olivium Avm, Güngören Kale Center Avm, Kartal M1 Merkez Avm, Küçükçekmece ArenaPark ve ArmoniPark Avm'de sizleri bekliyoruz.
Başakşehir,

YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
BE berk Düğün Tarihi: 29/08/2015

Çalışanların ilgileri gayet iyiydi. Damatlık için 3-4 farklı seçeneği var. Kol ve paça ayarlandı. Kendi terzileri var zaten. Akşamına aldım hemen damatlığımı. Kesim olarak da rahat. Herhangi bir sıkıntısı yaşamadım düğün boyunca.

sinan Düğün Tarihi: 29/08/2015

Çalışanların ilgisi iyiydi. Damatlık için çeşit fazlalığı vardı. Diğer markalardan ziyade damatlıklar klasik değildi Hatemoğlu'nda bu yüzden tercih ettim bu firmayı. Paça boyu vs üzerinde yapılan oynamaların ardından kısa sürede teslim aldım damatlığımı. Fiyat olarak uygun bir yer. Daha fazla kampanya yapılıyor. Benim beğendiğim damatlık modeli açık lacivertti. Damat adaylarına da öneririm tercihimi .

DE dennis Düğün Tarihi: 01/08/2015

Çalışanların ilgisi güzeldi. İsteklerimi karşıladılar, üç aşağı beş yukarı, hazır bir giyim tercih ettim.

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Hatemoğlu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Hatemoğlu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap