Kip

Kip

Damatlık

Kategori

Ahırlı, Konya

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Damat
7 1

Ahırlı

Damat

ORPA Şirket ProfiliErkeğin vazgeçilmez moda markası D'S Damat, kendi stilin...

Hatemoğlu
17

Ahırlı

Hatemoğlu

Hatemoğlu markası Ahırlı Konya’da müşterilerine damatlık ve takım elbise hi...

Ahırlı

Network

Boyner Holding Grup şirketlerinden AY Marka Mağazacılık A.Ş. çatısı altında...

Hakkında

Ülkemizde bulunan klasik erkek giyimlerinin için başlarda bulunan Kip mağazaları Konya’da klasik giyimi tercih eden beyler tarafından aranan bir marka olmuştur. Takım elbise kumaşlarındaki zarafet ve şıklık sayesinde tercih sebebi olmayı başarmış bir markadır. 1978 yılında kurulmuş olan firma, her geçen gün gücüne güç kadar günümüzde son teknoloji ürünler ile tekstil piyasasında isim yapmıştır. Özel günlerde, davetlerde, nişan ve düğün organizasyonlarında bir bayanın yanında çok şık bir görünüme sahip olmak isteyen, bakımına özen gösteren beylerin tercih ettiği bir firmadır. Sürekli kendini geliştirerek günümüz koşullarına ayak uydurabilmiş olan çok az firma bulunmaktadır. Bu firma bu özelliği sayesinde ayakta kalabilmiş, kişilerin istek ve taleplerine olumlu sonuçlarla geri dönmeyi başarmıştır.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Kulesite Avm:eritpaşa Mah. Kule Cad. No:8 Selçuklu , Kip Konya : Inönü Cad. Müze Meydanı No:54Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.