Damatlık Gaziantep

Ramsey

  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Ramsey Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Smokin Hazır Model Haftasonu Hizmet

Ramsey Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Ramsey Hakkında

Ramsey, Gürmen Grup’un tekstil sektöründeki 35 yıllık deneyiminden, uluslararası pazarlarda kazanılan rekabet gücünden ve yetenekli moda-tasarım ekibinin yaratıcı fikirlerinden doğdu.

Hikâyemiz 1972 yılında Londra’da başladı. 1985'te Londra’daki ilk hazır giyim fabrikamızda üretim ve İngiltere’deki çalışmalar devam ederken Türkiye piyasasına da merhaba dedik.

Bu yıllarda üretimi Londra’dan İstanbul’a, daha sonra da Karabük ve Safranbolu’ya taşıyarak üretimini büyük şehirlerin dışına taşıyan ilk marka olduk.

Ramsey’i geliştirenlerin kaliteye olan tutkusu, mükemmeliyete ulaşma arzuları, işçiliğe duydukları saygı ve detaylara gösterdikleri özen, Ramsey’i erkek giyiminin zirvesinde yer alacak, yenilikçi ve güçlü bir marka olarak şekillendirdi.

2000’lere gelindiğinde moda daha bütünsel oldu. Bağımsız modellerden koleksiyon mantığına geçişin başladığı bir döneme girildi. 2000’li yılların başında bizi uzun yıllar taşıyacak olan ve kökümüzden, yani Londra doğumlu olmamızdan ilham alınarak yaratılan İngiliz Centilmeni konseptinin başladığı yıllardı.

2001 yılında Londra’daki ilk mağazamızı Regent St.‘te açtık. Londra’nın kuzeyinde açtığımız 2. mağazamızdan sonra, Rusya’da açılan mağazalarımız ile yurt dışındaki büyümemiz devam ediyordu.

Temelleri 1970’li yıllarda atılan, Londra’da açılan mağazalarla kendisini Türkiye’den önce uluslararası tüketiciye kabul ettiren, son dönemde yurt içindeki mağazalaşma faaliyetlerine de hız veren Ramsey her geçen gün kendini yenilemeye devam etti.

2005 Mağazacılığın hız kazandığı yıl oldu. Bayi mağazacılığından marka mağazacılığına geçiş yapılarak 15 Ekim 2005 Cevahir Avm’de ilk mağazamız açıldı.

2006’ya gelindiğinde mağazacılığımız gelişmeye devam ederken yeni ve yaratıcı uygulamalar yapılıyordu. Gelişimin devam ettiği 2007 yılında “koleksiyon odaklı dönem” başlamış oldu. Ramsey London büyümesini sürdürürken SARTORIA ve MTM koleksiyonlarımız da gelişti.

2007 Yılının yazı, yenilenme zamanıydı ve aynı yılın yazında İngiliz Centilmeni ana yolumuzun bize kattığı güç ve kalite algısının rüzgârını arkamıza alarak markamızı tüketicimize bir adım daha yaklaştırdık.“Daha tanıdık”,“daha içimizden” bir marka duygusu ile yenilendik.

2008'de koleksiyonlar kendi içlerinde zenginleşirken yeni koleksiyon ihtiyaçları da doğdu. Modanın gelişimi, tüketici talepleri ve değişen yaşam tarzı koşulları gün içinde erkek giyimini takım elbise mecburiyetinden çıkardı ve rahatlattı. Bu değişimi yakalamak, aktif hayata katılmak adına Ramsey SPORT yaratıldı. Var olan linelarımız büyümeye devam ederken, aramıza heyecan verici genç bir line daha katıldı. RamseyONYX.

Ramsey çatı marka olarak en tepede tüm linelerı kucaklıyordu. Markamız bir erkeğin tüm ihtiyaçlarını kapsayacak sürecin 2009 senesi itibariyle tamamladı. Aynı sene dünyanın lider trend analiz servisi WGSN tarafından İstanbul’da yapılan araştırmada, erkek giyim kategorisinde en beğenilen Türk markası unvanına Ramsey layık görüldü.

Bugün modanın ruhunu kavrayan ve yansıtan koleksiyonlarıyla erkeğin dünyasına enerjiyi, dinamizmi ve estetiği armağan eden Ramsey; spor giyimden kişiye özel takım elbise dikimine kadar, erkeğin tüm giyim ihtiyacını aynı Ramsey kalitesiyle müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Tasarım ile kullanım kolaylığının, güncel olanla klasik beğeninin iç içe geçtiği güvenilir, sağlam, ama aynı zamanda enerjik ve yaratıcı koleksiyonlarıyla erkek modasına yepyeni bir soluk getiren Ramsey ürünlerini yetenekli tasarımcılar geliştiriyor.

Modanın en rafine çizgisini yansıtan, kumaşından telasına, düğmesinden ipliğine kadar her üründe üst düzeyde malzeme kalitesi taşıyan Ramsey ürünleri, Gürmen Grubu’nun tekstil sektöründeki tecrübesi ve üretim gücüyle tüketicilere sunuluyor. Gürmen Grubu’nun Kastamonu, Araç ve Safranbolu’daki fabrikalarında dikilen Ramsey ürünleri, yurtiçinde ve yurtdışında 200’ün üzerinde satış noktasında tüketiciyle buluşuyor.

Bugün çeyrek asırdır moda işinde olan Ramsey erkek giyiminde yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada tanınan ve tercih edilen bir marka olma vizyonu ile hareket etmeye devam ediyor. Günde 2000 parça üretim yaparak, 60.000 m2 ve 20.000 m2 kapalı alan tesislerimizde 1.750 kişilik dev bir kadro ile % 100 kapasite ile çalışıyor, % 73’ü ihracat ,% 27 si iç piyasa dağılımıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında büyüyoruz. Türkiye’de 23 konsept mağaza, 21 grup mağaza, 26 coner ve 76 bayi ile faaliyet gösterirken, yurtdışında ise 19 ülkede, 51 mağaza ve 11 corner ile yer alıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Adres 1:Gazi Muhtar Paşa Bulvarı No:25 , Adres 2 :YKM Sankopark

  • Haritadaki Konumu

    Ramsey Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.