Damatlık

Çanakkale Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kilolu Erkekler Nasıl Damatlık Giymeli?

Kilo problemi olan bir damat adayıysanız öncelikle koyu renk damatlık modelleri arasından bir tercihte bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü koyu renk takımlar fazlalıklarınızı gizleyebilecek en etkili kumaşlardır. Özellikle siyahın bu konudaki gücü yadsınamaz bir gerçek. Takımınızla aynı renk olan kuşak kullanarak da karın bölgenizde bulunan kilolarınızı gizleyebileceğinizi bilmelisiniz. Damatlık seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli etken kareli kumaşlar tercih etmemenizdir. Bu tür kumaşlardan dikilen takımlar sizi olduğunuzdan daha geniş gösterebilirler.

Dikkatleri karın bölgenizden uzaklaştırıp göğsünüzde yoğunlaştırabilmek için mendil ya da damatlık yaka çiçeği kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Ayrıca beden ölçünüzle birebir orantılı bir takım giymeniz çok önemlidir. Dar ya da bol kesim damatlıklar kötü bir görünüm oluşturur. Özellikle slim fit damatlık modellerinin ince yapılı damat adayları için uygun olduğunu unutmayın.

Sıralı düğmeli ceket seçimi sizin için çok da uygun olmayabilir. Eğer böyle bir ceket giymeyi tercih ediyorsanız önünüzü iliklemeden kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Aksi halde ceketinizde potluklar ortaya çıkabilir. Size tavsiyemiz biraz daha geniş bir kesime sahip olan kruvaze takım elbise damatlık modellerini tercih etmeniz. Eğer takımınızı diktirmeye karar verdiyseniz, Çanakkale’de terzi arayışında bulunurken firmaları detaylıca inceleyerek seçmeniz gerektiğini unutmayın. Profesyonel bir ekiple çalışmanız iyi görünmeniz için gereklidir.

Çanakkale’de damatlık satın alabileceğiniz firmalara bu sayfada tek tıkla ulaşabilirsiniz. Firmalardan aynı kolaylıkla randevu talebinde bulunabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları