Damatlık Çanakkale

Dormen Giyim

  • Min. Fiyat
    4.000-5.000 TL

Dormen Giyim Özellikler

Minimum Fiyat
4.000-5.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Hazır Model Takım Elbise Frak

Dormen Giyim Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Dormen Giyim Hakkında

1990 yılında İzmir'de kuruluk. Dormen Erkek Giyim olarak, onlarca yıllık tecrübemizle yarattığımız başarılı tasarımlar sayesinde bugün sektörün en aranan firması olmayı başardık. Bu sayede, kısa zamanda hemen hemen Türkiye'nin her noktasına hizmet verebilir duruma geldik. Bugün bulunduğumuz başarılı noktaya, işimize olan bağlılığımız ve kullandığımız kumaşların kalitesi sayesinde ulaştık ve bu noktayı korumak için de var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

●Deneyim
Düğün, nişan ve diğer özel günlerde bizi tercih eden müşterilerimizi can kulağıyla dinliyor, onlardan nasıl bir tasarım istediklerini detaylıca öğreniyoruz. Yaklaşık 35 yıllık deneyimimizle sizi memnun etmek bizim için çok kolay. Size, hem özgün tasarımlarla, hem de çağın ötesinde ki tasarımlardan oluşturduğumuz koleksiyonlarla hizmet verebiliyoruz. Bu sayede, her zevke hitap edebiliyoruz.

●Hizmetler
Çanakkale erkek giyim firmaları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla adımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Sizin için hazırladığımız özel tasarım elbiseleri çok kısa bir sürede size teslim edebiliyoruz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve muhteşem bir düzende çalışan atölyelerimiz sayesinde hız bizim için küçük bir detay. Hazırladığımız her tasarımla detaylı bir şekilde provalar yapabiliyor, yine bunu da bu kısa süreçte gerçekleştirebiliyoruz.

●Ek Hizmetler
Bu özel günde şık görünmeniz için gerekli her detayı, size tek bir pencere altında sunabiliyoruz. Örneğin şık bir takım elbisenin tamamlayıcısı olan gömlekleri, papyonları ya da kol düğmelerini de hazır bulunduruyor, bu sayede bütünsel bir şıklığa ulaşmanız için var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizi size giydirmek, etkileyici görünümünüze biz de katkıda bulunmak istiyoruz.

Şık bir takım elbise, şık bir ayakkabı olmadan tamamlanamaz, öyle değil mi? İşte, Çanakkale damatlık firmaları arasında öne çıkmamızın bir diğer sebebi de, sizin için her detayı önceden düşünmüş olmamız. Her zevke, her ölçüye, her renge göre takım elbiseler tasarlıyor, bu tasarımları da ayakkabılarımızla tamamlıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz konforun keyfini çıkarsınlar istiyoruz.

Şıklık, kalite ve zarafet… Dormen Giyim ve Tekstil Ürünleri olarak, bu kelimelerin geçtiği her yerde biz de varız ve bununla gurur duyuyoruz. Siz de hemen sayfanın sağındaki “Fiyat Teklifi Al!” butonuna tıklayın ve sizin için hazırladığımız avantajlı fiyatlarla tanışın. Hayatınızın en özel gününde, çok daha özel hissetmek sizin de hakkınız. Biz, bunun için varız.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Dormen Giyim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.