Damatlık Aydın

Bülent Alcan

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den fazla

Bülent Alcan Özellikler

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla
Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Takım Elbise

Bülent Alcan Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Çorap

Bülent Alcan Hakkında

Bülent Alcan kişiye özel terzi ayrıcalığımızla en ünlü kumaşları şık aksesuarlarla birleştirerek özgün tasarımlar yaratıyoruz. Terzilik sanatını bir aile firması olarak İzmir’de 30 yıldır sürdürmekteyiz. Erkek giyim uzmanlık alanımız ve en mutlu günlerinizde size özel hazırlanan kalıplarla damatlıklar, smokinler ve gömlekler dikiyoruz. İşimiz, tüm aksesuarlarınızı en uyumlu şekilde seçerek damatlarımızı düğün davetinin en yakışıklı ve şık görünümlü erkeğine dönüştürmek!

Deneyim
30 yıldır hem İzmir’de hem de Türkiye’nin pek çok şehrinde kişiye özel terzilik hizmeti veren bir aile şirketiyiz. Nesilden nesile aktardığımız çizgimizi ve birikimimizi profesyonel anlamda devam ettiren Bülent Alcan, mesleğe ilkokulda amcasının yanında çıraklıkla başladı. Böylece amcalarının ve sektörün bilgi ve tecrübeleriyle yetişen Alcan, tasarımlarıyla kendini özel bir tarza ve dikim hizmetine adadı.

Bülent Arcan’da, deneyimli terzilerimizle damatlarımızın isteklerini dinliyor ve size özgü tavsiyelerde bulunuyoruz. Amacımız her zaman size kendinizi ayrıcalıklı hissettirmekle birlikte, kalıbı sadece size göre hazırlanmış damatlıklarla düğün davetinize şıklık kazandırmak. Zengin kumaş alternatiflerimizi vücut ölçülerinize ve mevsime göre seçerek tamamen el işçiliği tasarımların altına imzamızı bırakıyoruz. Hizmetlerimizi dilerseniz ofisinizde veya evinizde de verebiliriz.


Hizmetler
Hizmetlerimizi kitlesel ortalamaya yönelik dikilen bedenlere göre değil, damatlarımızın vücut anatomisine göre hazırlayarak gerçekleştiriyoruz. Deneyimli bir terziliğin izlerini taşıyan takımlarımız ve smokinlerimiz vücudunuzu tam sararken, damatlarımıza dimdik bir duruş ve tarz da katıyoruz. Özel dikim damatlıklarımızın ve smokinlerimizin düğün davetlerininin vazgeçilmezi olduğu söyleyebiliriz. Kumaş seçimleri, ölçü ve prova gibi aşamalar sonrasında smokinlerinizi düğün davetinizden 10 gün önce teslim ediyoruz.

Aydın damatlık mağazalarını gezerken, sadece el dikimi ve kişiye özel tasarımlar yapan bir firma arıyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Çünkü biz, el dikişindeki özenimizden asla ödün vermeyen firmaların başında geliyoruz. Sürekli yenilediğimiz modellerimiz aynı zamanda kumaşlarının farklı özellikleriyle de klasik örneklerinden ayrılıyor. Örneğin, Avustralya’dan gelen termal yalıtım özellikli kumaşlarımız beyleri sadece sıcağa değil, soğuk havalara karşı da koruyabiliyor.

Koleksiyonlarımızda dikim ve kesimde büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Tasarımlarımızda polyester ve sentetik karışımı kumaşlar kullanmayı tercih etmiyoruz. Çünkü düğün daveti gibi önemli tarihlerde bizim için şıklığınız kadar rahatlığınızı sağlamak da önemli. Bülent Alcan koleksiyonlarında önceliğimiz her zaman doğal materyaller. Kaliteli ipek, keten ve yün kumaşlarla damatlık, smokin ve özel dikim hizmetlerimizde daima en iyi ve göz alıcı tasarımlara hayat veriyoruz.

Ek Hizmetler
Damatlarımıza hazırladığımız birbirinden şık kreasyonlarımızı tamamen onlara özgü ürünlerle tamamlıyoruz. Kişiye özel aksesuar konseptini bir üst seviyeye taşıyan firmalardan biriyiz ve Bülent Alcan’da damatlığınızla uyum sağlayacak kol düğmesi, yelek, kravat ve çorap gibi aksesuarlar da hazırlıyoruz. Boyun yapınıza uygun papyonunuz ve diğer ürünlerimizle baştan ayağa şıklığınızla ilgilenip ihtiyaçlarınızı karşılamış oluyoruz. En trend kombinlerle zevklerinizi ve tarzınızı yansıtacağımızdan emin olabilirsiniz.

Damatlığınızın şıklığı gelin hanımın saf güzelliğiyle birleşince gecenin en ihtişamlı çifti elbette siz olacaksınız. Aydın’da kişiye özel terzi hizmetinin konforu yaşamak ve düğününüzde en moda damatlığı taşımak istiyorsanız, sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bülent Alcan fiyatlarımız hakkındaki sorularınız için yan tarafta bulunan fiyat Teklifi formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres::

    1434 Sokak No:2/B Alsancak-İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Bülent Alcan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.