Damatlık Aydın

Dormen Giyim

  • Min. Fiyat
    4.000-5.000 TL

Dormen Giyim Özellikler

Minimum Fiyat
4.000-5.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Hazır Model Takım Elbise Frak

Dormen Giyim Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Dormen Giyim Hakkında

Dormen Erkek Giyim olarak 1990 yılında, İzmir’de kurulduk. Ürün gamımızda bulunan klasik ve modern takım elbise, smokin, damatlık ve birbirinden şık ayakkabılar sayesinde kısa zamanda sektörün aranan ismi olmayı başardık. Kumaşlarda her zaman en iyisini kullandık ve bu sayede bizi tercih eden damatlarımızda da göz alıcı bir şıklık yakalamayı hedefledik.

●Deneyim
Yaklaşık 35 yıldır bu sektörde hizmet veriyoruz. Dormen Giyim olarak, düğün nişan ve diğer özel günlerinde bizi seçen damatlarımızı memnun etmeden asla bırakmıyoruz. Dünyada yükselişe geçen trendleri de yakından takip ediyor, modayı kendi çizgimizle harmanlayarak ortaya hoş bir görüntü çıkarıyoruz. Size, en kaliteli kumaşlar eşliğinde göz alıcı bir şıklık vadediyoruz.

●Hizmetler
Verdiğimiz kaliteli hizmetler sayesinde, Aydın damatlık firmaları arasında hep bir adım önde olmayı başardık. Dilediğiniz kesimdeki ve ölçüdeki tasarımları, en güzel kumaşlardan dikiyoruz. Bu tasarımları provalar eşliğinde size sunuyor, fikirlerinizi çok önemsiyoruz. Bu özel günde şıklığınızı tamamlayacak her detayı ince ince düşünüyor, aksesuar konusunda da size muhteşem seçenekler hazırlıyoruz.

●Ek Hizmetler
Her zevke ve her stile hitap edebiliyor, bununla da gurur duyuyoruz. Size, üzerinde uzun uzun düşünüp 1. kalite kumaşlardan tasarladığımız kreasyonları titizlikle sunuyoruz. Dilerseniz de, tamamen sizin zevkinizin hakim olduğu kıyafetler de hazırlayabiliyoruz. Bu özel gecede şıklığınızı mimarı olmak, herkes sizden bahsederken bununla biz de gurur duymak istiyoruz. Kalitemizin size eşlik etmesini hayal ediyoruz.

İddialı olduğumuz bir diğer konuysa, teslim süremiz. Ölçülerinizi alıp hayallerinizdeki kıyafetin detaylarını öğrendikten çok kısa bir süre sonra, takım elbisenizi size teslim edebiliyoruz. Yüzlerce ürünün bulunduğu koleksiyonumuz sayesinde zamanın ötesinde bir şıklık yakalamak isteyen damatlarımıza da birçok seçenek sunuyoruz. Kendimize, kullandığımız kumaşların kalitesine ve modern, şık tasarım anlayışımıza çok güveniyoruz.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve düğün gününüzü hayal edin. Böylesine unutulmaz bir günde, kendinizi muhteşem hissedeceğiniz, sizin için özenle dikilmiş o takım elbiseyi Dormen Giyim ve Tekstil Ürünleri olarak size sunmak için sabırsızlanıyoruz. Hemen sayfanın sağındaki formu doldurun ve bizimle iletişime geçin. Böylece sizin için hazırladığımız avantajlı kampanyalar ve ayrıcalıklı fiyatlarla bir an önce tanışın.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Dormen Giyim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.