Aydın Catering Firmaları

Düğününüzde herkesi memnun edecek Aydın catering firmaları Düğün.com'da. Hemen tıkla, firamaları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğünde Catering Fiyatları Neye Göre Değişir?

Düğününüzde hazır yemek hizmetini ister düğün mekanınızdan alın, ister bir catering firmasından, anlaşmanızı yapmadan önce fiyatı etkileyen faktörleri göz önünde bulundurmanızda yarar var. Öncelikle yemek menüleri hakkında fikir sahibi olmalısınız. Düğünlerde 4 çeşit menü seçeneği vardır: Kokteyl, kokteyl prolange, açık büfe ve set menü. Az sayıda konuk ağırlayacaksanız ve yemek için az bütçe ayıracaksanız, kokteyl davet sizin için uygun bir seçenek olabilir. Kokteyller, nikahtan sonra 1-2 saat süren, konukların ayakta, kokteyl masalarında ağırlandığı bir davet şeklidir. Kokteyl menüsünde genellikle, çerezler, cipsler, minik kanepe veya kurabiyeler, havuç ve salatalık dilimleri gibi atıştırmalıkların yanı sıra, alkollü ve alkolsüz içki ikram edilir. Maliyeti biraz daha düşürmek isterseniz, sınırsız ithal içki yerine, sınırlı yerli içki sunabilirsiniz.

Davetli sayınız fazlaysa ya da esnekse ancak yemekli bir düğün için yeteri kadar bütçe ayıramıyorsanız, açık büfe menü seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu menüde farklı mutfaklardan, farklı lezzetleri konuklarınıza sunabilirsiniz. Örneğin ızgaralar, kızartmalar, pizza ve hamburger gibi fast food gıdalar, salatalar, tatlılar büyük bir masada sunulabilir. Bu seçenekte konuklar kendi servislerini kendi yapar, böylece garsonların sunduğu servis hizmeti maliyetine katlanmanız gerekmez Aydın’da catering firmaları arasında fiyat araştırması yapıyorsanız, firmaların listeleyebildiğiniz bu sayfadan yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz firmanın profil sayfasına girerek detaylı bilgi edinebilir, isterseniz beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alarak, fiyat araştırmanızı zenginleştirebilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları