Murat Kaynak Orkestrası

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Murat Kaynak Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Murat Kaynak Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Solo Enstrüman

Murat Kaynak Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Murat Kaynak Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Murat Kaynak Orkestrası Hakkında

1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen ve daha genç yaşlarında müziği meslek olarak seçen kurucumuz Murat Kaynak tarafından oluşturulan orkestramız ile özel davetlerinizde size kusursuz müzik dinletisi sunuyoruz. Henüz lise yıllarında iken yerel bir gazete tarafından düzenlenen müzik yarışmasında birinciliğe hak kazanan Murat Kaynak, lise mezuniyetinden sonra üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda devam etmiş ve burada önemli sanatçılardan eğitimler almıştır. Üniversite eğitimi sonrasında artık profesyonel hayata geçiş yapan kurucumuz birçok önemli müzisyeni bünyesinde barındıran Enbe Orkestrası’ndaki üç buçuk yıllık vokallik ve gitaristlik geçmişinden sonra sahnedeki güçlü duruşundan ötürü pek çok tebrik almış ve epey talep gören bir sanatçı haline gelmiştir.

Şimdi ise her biri alanında profesyonel sanatçı ekibi ile kurduğu orkestrası ile en özel günlerinizi unutulmaz kılmak için sizinle buluşuyoruz. Özel bir büyüsü olduğuna inandığımız düğün davetleriniz için de sizinle buluşma mutluluğunu yaşıyor ve hayatınızın en önemli davetinin misafiri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türk ve yabancı pop, klasikleşmiş nostaljik şarkılar, Türk sanat müziği, a-la turca, caz, tango, latin ve vals şarkıları ile rock&roll tarzlarına ait şarkıların yer aldığı epey geniş repertuvarımız ile size keyifli bir gece vadediyoruz.

Düğün ve diğer kutlamaya değer gördüğünüz özel gün ve davetleriniz için oluşturacağımız repertuvara birlikte karar veriyoruz. Davetinizin konseptine uygun olarak oluşturduğumuz repertuvar ile geceye müzikler ile renk katıyor, davetlilerinize ve size oldukça keyifli bir gün yaşatıyoruz. Aynı zamanda kadromuzda yer alan profesyonel ekibimiz ile özel sahne gösterileri ve şovlar da hazırlayabiliyoruz.

Her türlü müzikal hizmet için bizimle sayfada yer alan form üzerinden iletişime geçebilir ve Murat Kaynak Orkestrası fiyat bilgisi ve diğer merak ettiğiniz pek çok sorunun cevabının alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.