Tarık Sezer Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarık Sezer Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Tarık Sezer Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Tarık Sezer Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tarık Sezer Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tarık Sezer Orkestrası Hakkında

Evlilik yolunda adımlarını atmış ve neredeyse sonuna varmış bir çiftseniz o halde belli başlı şeyleri halletmiş olmalısınız. Peki, düğünde sizi ve konuklarınızı eğlendirecek iyi bir grup ya da müzisyen buldunuz mu? Eğer Bursa düğün orkestraları arasında aradığınızı bulamadıysanız o halde size yepyeni bir seçenek olarak kendimizi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Türkiye çapında gerek müzikalitesi gerek ise yaptığı işler sayesinde kendini kanıtlamış bir müzik adamı olan Tarık Sezer’in kurduğu orkestramız ile uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Birbirinden yetenekli ve bir o kadar da azimli müzisyenlerden oluşan büyük ailemiz gün geçtikçe tecrübelerine bir yenisini ekleyerek kendini geliştirmeye devam ediyor. Kimisi mektepli kimisi alaylı ama hepsi profesyonel olan ekibimizde farklı alanlarda ustalaşmış müzisyen ve solistlerimiz yer alıyor.

Tarık Sezer Orkestrası olarak grupça organizasyon ve etkinliklere katılarak sahneler alıyor ve sanatımızı icra edebiliyoruz. Zaten neredeyse tüm Türkiye’nin bildiği üzere televizyon şovlarında görev alıyor, konserler düzenliyor, ünlü sanatçılar ile birlikte sahne alıyor ve müziğe dair pek çok çalışmaya imza atıyoruz. Ancak tüm bunların yanı sıra yukarıda da bahsettiğimiz gibi düğünler, davetler, partiler, kurumsal etkinlikler gibi özel gün ve gecelerde düzenlenen organizasyonlara katılıyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse şehir ve mesafe fark etmeksizin Türkiye’nin her bölgesine gidebiliyoruz. Çiftlerimizin sezona göre açık alan veya kapalı mekân tercihlerine saygı gösteriyor ve her iki ihtimalde de en iyi şekilde işimizi yapabiliyoruz. Düğün öncesinde gelin ve damat ile muhakkak görüşme yapıp istek ve beklentilerini öğrenerek planlama ve hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. Bunun için de çiftlerimizden bizimle düğüne en az 1.5 ay kala iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

Tarık Sezer ekibi olarak en mutlu gününüzde sizinle birlikte olmaktan memnuniyet duyarız. Sayfanın üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.