Tarık Sezer Orkestrası

E-posta Gönder

0224 322 2412

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Özellikler

Merkez, Bursa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Orkestra
  • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 5 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Nişan, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

Hakkında

Evlilik yolunda adımlarını atmış ve neredeyse sonuna varmış bir çiftseniz o halde belli başlı şeyleri halletmiş olmalısınız. Peki, düğünde sizi ve konuklarınızı eğlendirecek iyi bir grup ya da müzisyen buldunuz mu? Eğer Bursa düğün orkestraları arasında aradığınızı bulamadıysanız o halde size yepyeni bir seçenek olarak kendimizi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Türkiye çapında gerek müzikalitesi gerek ise yaptığı işler sayesinde kendini kanıtlamış bir müzik adamı olan Tarık Sezer’in kurduğu orkestramız ile uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Birbirinden yetenekli ve bir o kadar da azimli müzisyenlerden oluşan büyük ailemiz gün geçtikçe tecrübelerine bir yenisini ekleyerek kendini geliştirmeye devam ediyor. Kimisi mektepli kimisi alaylı ama hepsi profesyonel olan ekibimizde farklı alanlarda ustalaşmış müzisyen ve solistlerimiz yer alıyor.

Tarık Sezer Orkestrası olarak grupça organizasyon ve etkinliklere katılarak sahneler alıyor ve sanatımızı icra edebiliyoruz. Zaten neredeyse tüm Türkiye’nin bildiği üzere televizyon şovlarında görev alıyor, konserler düzenliyor, ünlü sanatçılar ile birlikte sahne alıyor ve müziğe dair pek çok çalışmaya imza atıyoruz. Ancak tüm bunların yanı sıra yukarıda da bahsettiğimiz gibi düğünler, davetler, partiler, kurumsal etkinlikler gibi özel gün ve gecelerde düzenlenen organizasyonlara katılıyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse şehir ve mesafe fark etmeksizin Türkiye’nin her bölgesine gidebiliyoruz. Çiftlerimizin sezona göre açık alan veya kapalı mekân tercihlerine saygı gösteriyor ve her iki ihtimalde de en iyi şekilde işimizi yapabiliyoruz. Düğün öncesinde gelin ve damat ile muhakkak görüşme yapıp istek ve beklentilerini öğrenerek planlama ve hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. Bunun için de çiftlerimizden bizimle düğüne en az 1.5 ay kala iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

Tarık Sezer ekibi olarak en mutlu gününüzde sizinle birlikte olmaktan memnuniyet duyarız. Sayfanın üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Naz Sezer Evin

Yelda Önen

  • Telefon: 0224 322 2412

  • Adres: Bursa merkez

Tarık Sezer Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!