Ege Mey Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Ege Mey Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Ege Mey Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Konsept Müzikler

Ege Mey Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Ege Mey Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Ege Mey Orkestrası Hakkında

Ege Mey Orkestrası olarak uzun zamandır müzik yapan bir ekibiz. Huzur, aşk, sevgi ve mutluluk gibi tüm güzel duyguları enstrümanlarımızla size aktarıyoruz. Düğün gibi özel davetlerinize renk katıyor, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Kocaeli merkezli bir firma olmamıza rağmen Bursa canlı müzik grupları arasında da yer alıyoruz. Orkestramızın tamamı eğitimli müzisyenlerden oluşuyor. İşimizi daima severek yapıyoruz. Dinlemekten keyif alacağınız parçalara repertuvarımız içerisinde mutlaka yer veriyoruz. Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Bu amaç doğrultusunda da düğünden önce sizinle ön görüşme yapıyor ve isteklerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Tamamen zevkinize uygun bir hizmet sunuyoruz. Her detayda fikrinizi alıyor, tercihlerinize göre müzik listenizi oluşturuyoruz.

Kendimizi daima yeniliyor ve geliştiriyoruz. Bugüne kadar orduevlerinde, özel tesislerde, otellerde, düğünlerde, kına eğlencelerinde, nişanlarda hizmet vermeyi başardık. Müziğin birleştirici gücüyle sizin de davetlerinize güzellik katmak istiyoruz. Ekipman konusunda oldukça çeşitli imkanlara sahibiz. Düğün mekanınıza uygun olan tüm ekipmanı biz temin ediyoruz. Ses, ışık, sahne ve truss sistemlerini son teknoloji aletlerle sağlıyoruz. Ortalama dört saatlik bir performans sergiliyoruz. Fiyatlandırmamız da performans süremize ve hizmet içeriklerimize göre değişkenlik gösteriyor.

Orkestramız bünyesinde org, trompet, perküsyon ve solist bulunuyor. Dilerseniz DJ performans hizmeti de alabilir, davul şovları ya da fasıl gruplarıyla kutlamalarınızı renklendirebilirsiniz. Repertuvarımız içerisinde yöresel oyun havalarından pop ve batı müziğine kadar pek çok farklı alternatifi size sunuyoruz. Düğün esnasında sizden ve konuklarınızdan gelen istek parça taleplerini de memnuniyetle yerine getiriyoruz.

Siz de Ege Mey Orkestrası’ndan Bursa’da hizmet almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kayacık mah. Zeki ergün erbay sitesi A blok D/5 Kocaeli Karamürsel

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ege Mey Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.