En Güzel Gecem

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 5 saatten fazla
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saatten fazla
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Tarık Sezer Orkestrası
8 1

Merkez

Tarık Sezer Orkestrası

10.000 TL'den fazla
Mustafa Cömert Tasavvuf Grubu
11 4 7

Osmangazi

Mustafa Cömert Tasavvuf Grubu

1.000-2.000 TL
Mali Ve Orkestrası
6 4

Nilüfer

Mali Ve Orkestrası

5.000-7.500 TL

Hakkında

Unutulmaz bir düğünün en özel detaylarından birisi de fazlasıyla eğlenceli olması. Biz de tam olarak bunun için çalışan bir firmayız. En Güzel Gecem isimli firmamızla 15 yılı aşkın süredir organizaysonlara DJ, ses ve sahne hazırlıkları konularında destek oluyoruz. Eskişehir merkezli olmamıza karşı Türkiye’nin pek çok ilinde bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize ulaşıyoruz.

Bursa DJ kiralama araştırmanızda karşınıza çıktıysanız oldukça şanslısınız demektir. Çünkü işimizi hem severek hem de titizlikle yapıyoruz. Bu da ortaya şahane sonuçların, unutulmaz bir eğlencenin çıkmasını sağlıyor. Bugüne kadar sayısız eğlence, düğün, davet, mezuniyet ve balo gibi organizasyonlarda yer almış bir ekibiz. Önceliğimiz ise her zaman çiftlerimizi memnun etmek.

Sınırsız bir müzik arşivine sahibiz. Yıllarca tecrübeli ekibimizle organizasyonlarınızda eğlenceyi tavan yaptırıyoruz. DJ müziklerimizle çarpıcı bir hizmet sunuyoruz. Üstelik size sadece DJ hizmeti sunmakla yetinmiyoruz. Hizmetlerimiz asla bununla sınırlı değil. İstekleriniz doğrultusunda vokal, canlı müzik enstrümanları, dans şovları, animasyonlar, ses, ışık ve sahne düzeni kurulumu gibi çeşitli konularda da her türlü desteği veriyoruz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle mutlaka bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Eğlencenizin içeriğine ve konseptine göre size özel bir hizmet planı oluşturuyoruz. Bütçeniz ya da beklentileriniz hizmet içeriğini en çok belirleyecek iki unsur. Çalacak müziklerden, hazırlanacak sahne sistemlerine kadar tüm detayları görüşmelerimiz esnasında konuşuyoruz.

En Güzel Gecem’in profesyonel ekibi olarak esas amacımız sizi sonuna kadar memnun etmek. İşimize gösterdiğimiz özen, saygı ve sevgi ile sizin de takdirinizi kazanacağımıza inanıyoruz. Her zaman kendimizi geliştirmeyi ilkemiz olarak kabul ediyor ve daima en mükemmeli yakalamaya çalışıyoruz. Böylelikle memnuniyetinizi yüksek seviyelere taşımayı hedefliyoruz.

Siz de En Güzel Gecem’in Bursa’daki çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

En Guzel Gecem

 • Adres: Bursa

En Güzel Gecem Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!