Halil Özkıral ve Orkestrası

E-posta Gönder

Halil Özkıral ve Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Halil Özkıral ve Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman

Halil Özkıral ve Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Halil Özkıral ve Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Halil Özkıral ve Orkestrası Hakkında

Standart müzik repertuvarlarından sıkıldınız mı? O zaman sizleri Bursa ve çevre illerde uzun süredir sahne alan, sempatikliği ve muhteşem sesiyle tüm organizasyonlarınızı adeta bir şenliğe çevirecek Halil Özkıral ve Orkestrası ile tanıştırmak isteriz. Evlenecek çiftlere özel olarak hazırladığımız repertuvarımız ile organizasyonunuzun tam da sizin istediğiniz gibi geçmesi için elimizdeki tüm imkânları kullanıyoruz.

Düğün öncesi sizinle beraber oturup repertuvar yapılması ve düğününüzde sadece en sevdiğiniz müziklerin çalması hoşunuza gitmez mi? En özel gününüzü riske atmayın! Tamamen sizin mutluluğunuzu düşünen, yetenekli ekibimizle unutulmayacak kadar güzel bir gün geçirin.

Şimdiye kadar çok başarılı işlere imzasını atmış ekibimiz, kazandığımız tecrübe ve deneyimler ile çok daha kaliteli, çok daha doğru bir hizmeti siz değerli konuklarıyla buluşturmak istiyor. Çiftlerimizin ve konuklarının hangi müzik türlerinden hoşlandığını, bizden ne gibi isteklerde bulunabileceğini önceden tahmin ederek planlamalar yapıyor, doğru, dürüst ve güvenilir ilkelerle kendimizi her geçen gün biraz daha geliştiriyoruz.

Bursa düğün müzik gruplarının sunduğu olanaklardan çok farklı ve geniş bir hizmet yelpazemiz bulunuyor. Bayi toplantıları, baby shower, doğum günü, konferans, özel etkinlikler, eğitim ve motivasyon toplantıları, düğün organizasyonları, açılış etkinlikleri, lansman etkinlikleri, şirket yemekleri, kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonları, profesyonel fotoğrafçılık, ses & ışık ekipmanları, trio solist, orkestra, DJ hizmeti, bireysel ve kurumsal tüm etkinlikleriniz için kendinizi yorulmadan, hiç düşünmeden tüm detayları bize emanet edebilirsiniz. Etkinliklerinizden en az iki hafta önce bizimle iletişime geçmeniz gerektiğinin bilgisi de verelim.

Tekrarının imkânsız olduğu değerli günlerinizi muhteşem bir eğlenceyle taçlandırmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ücretsiz teklif formunu veya telefon numarasını kullanarak bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.