2018 Düğün Trendleri

Cemre Sena Baykara tarafından yazılmıştır.

2:56 dakika

29.06.2020

Bu sene evlenmeyi düşünüyorsan eminim düğün hazırlıklarına tam gaz başlamışsındır. Ancak düğününü planlarken 2018 düğün trendlerini es geçmemeni öneririm. Dekorasyon, pasta, davetiye, gelinlik ve diğer yeni sezon trendlerini, “Evet!” diyeceğin o büyük günde uygularsan emin ol herkesin “Ne düğündü!” diye iç geçirerek hatırladığı bir düğüne sahip olabilirsin. O zaman ne duruyoruz? Gelsin yeni sezon trendleri!

2018 Gelinlik Modası

3D çiçekler, tüyler, püsküller, pelerinler ve daha neler neler! Yeni sezonun gelinlikleri peri masallarını andırıyor desem yalan söylemiş olmam. 2018 trendlerinden en çok üç boyutlu çiçek detayları ve pelerinler kendini gösteriyor. Kır düğünü yapmayı düşünüyorsan öne çıkan trendlerden üç boyutlu çiçekler senin için harika bir seçim olabilir. Gelinliğini seçerken diğer trendlere de göz atmanı öneririm. 2018 Gelinlik Modası başlıklı makalemizden yeni sezonun trendleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsin.

2018 düğün trendleri

2018 Düğün Pastası Trendleri

Düğün hazırlıklarının en tatlı kısmı tabii ki pasta seçmek! Düğün pastanın lezzetli olmasını istediğini biliyorum ama aynı zamanda da göz alıcı görünmesini de istemez misin? Öyleyse sezon trendlerine uygun şık bir pasta seçmelisin. Bu sezon metalik renkli ve mermer detaylı pastalar oldukça moda. Düğün pastanın konuşulmasını istiyorsan bu trendleri barındıran leziz bir pasta seçebilirsin. Siyah pasta ya da damlayan pasta gibi yeni sezondaki diğer pasta trendlerinden haberdar olmak için 2018 Düğün Pastası Trendleri başlıklı makalemizi okumanı öneriyorum. Sonrasında ise bir düğün pastası firması ile iletişime geçerek hayalindeki pastayı yaptırabilirsin.

2018 düğün trendleri

2018 Davetiye Trendleri

Konuklarınla düğününle ilgili ilk ipucunu vereceğin davetiyeni nasıl seçmeyi düşünüyorsun? Klasik kaligrafi yapılmış bir model mi yoksa bambaşka bir davetiye mi? Önerimi duymak istersen önce yeni sezon davetiye trendlerini incele, sonra kararını ver derim. Yeni sezonda cam, ahşap, metal gibi farklı materyallerin kullanıldığı davetiyeler göz dolduruyor. Klasiklerden uzaklaşmak istemezsen sana güzel bir haberim var: Kaligrafi de 2018 yılının trendleri arasında. Tıpkı pastada olduğu gibi davetiyelerde de metalik modası hüküm sürüyor. “Başka ne gibi trendler var?” diye sorarsan eğer, seni 2018 Davetiye Trendleri başlıklı makalemize alalım.

2018 düğün trendleri

2018 Yılının En Popüler Renkleri

2018 düğünleri rengarenk olacak, söylemedi deme! Pembeler, morlar, sarılar, griler ve daha pek çok rengin hakim olduğu yeni sezon düğünlerinde renk temalı bir düğün yapmak harika bir fikir olabilir. Örneğin; masa süslemelerinde pembe güller ve peçeteler kullanarak, davetiyeni ve pastanı pembe tonlarında seçerek pembe temalı romantik bir düğün yapabilirsin. Renk temalı düğün düşünüyorsan 2018 düğünlerini süsleyecek renkleri incelemeden karar verme. Bu Senenin En Popüler Düğün Renkleri adlı makalemizden, yeni sezonda hangi renklerin kendini göstereceğini öğrenebilirsin.

2018 düğün trendleri

2018 Düğün Dekorasyon Trendleri

İster sade olsun, ister gösterişli her düğünde mutlaka süsleme kullanılır. Peki ya 2018 düğünlerinde ne gibi süslemeler kullanılacak? Hemen cevabını vereyim: Tüyler, geometrik detaylar, tavan çiçekleri ve daha pek çok şey. Düğününde, masa süslemesi yaparken geometrik şekillerde cam teraryumlara, ahşap masa numaralarına ya da çelenk şeklinde sandalye süslemelerine yer vererek yeni sezon dekorasyon trendlerini uygulayabilirsin. Düğününü göz alıcı hale getirecek olan diğer dekorasyon trendlerini öğrenmek istiyorsan 2018 Düğün Dekorasyon Trendleri başlıklı makalemizi okumanı öneririm.

2018 düğün trendleri

2018 Gelin Saçı ve Makyajı Trendleri

“Evet!” diyeceğin o büyük günde çok güzel gözükmek isteyeceğini biliyorum. Bu yüzden saç ve makyaj artistinin de yardımıyla hem sana yakışan hem de trendlere uygun saç ve makyaj yaptırmalısın. 2018 Sonbahar-Kış sezonunda makyajda strobing tekniği ile ışıltılı tenler, kahverengi buğulu bakışlar ve birbirinden güzel farklı trendler öne çıkıyor. 2018 yılında gelin saçlarında ise ışıltılı saç aksesuarları, tepeden salaş topuzlar dikkat çekiyor. Düğününde sezon trendlerine uymak istiyorsan saçlarını dalgalı yapıp ışıltılı bir saç tokası takabilirsin. Yeni sezonun gelin saçı ve makyajı trendlerinin tamamını öğrenmek için Sonbahar Gelin Saçı ve Makyajı Trendleri makalemizi okumalısın.

2018 düğün trendleri

2018 düğün trendlerinin sonuna geldik. Önerim birbirine benzeyen trendleri harmanlayarak göz alıcı bir düğün yapmandan yana olacak. Mesela dekorasyon, davetiye ve pasta trendlerindeki metalik esintiler, düğününü metalik konseptli yapmak için sana harika bir imkan tanıyor. Peki sen düğününde bu trendleri uygulamayı düşünüyor musun? Yoksa “Klasikler vazgeçilmezdir!” deyip ona uygun bir düğün mü yapacaksın? Yorum kısmında düşüncelerini bizimle ve diğer çiftlerle paylaşabilirsin.

Düğün Mekanları

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

Q

Qmqnqdub

25/03/2018

1