Bembeyaz bir günde "Evet" demeye karar verdiniz ve siz de bir kış gelini oldunuz. Gelinliğiniz, boleronuz, eldivenleriniz, kısacası tüm düğün aksesuarlarınız hazır, peki ya gelin ayakkabınız? Kış gelinlerinin gelin ayakkabısı seçimi yaz gelinlerine oranla biraz daha kısıtlı ama cesur bir gelinseniz ve farklı olmaktan korkmuyorsanız size harika kış gelini ayakkabıları önerilerimiz var.

Kürklü Botlar

Kış gelinlerinin ayakkabı seçenekleri arasında en ilginç olanlar kuşkusuz kürklü, yumuşacık ve sıcacık botlar. Ülkemizde de büyük sükse yapan Ugg markasının beyaz ve kürklü olanları kış gelinleri tarafından tercih ediliyor. Dize kadar çıkan dantelli, vintage tarzındaki botlar da bir başka seçenek. Kürklü botlar sayesinde hem ayaklarınız sıcacık olacak hem de tüm gece rahatlıkla dans edebileceksiniz.

kurklu_botlar - kurklu_botlar

Kısa Botlar

Kısa botlar ise kış gelinlerinin en şık seçeneklerinden. Topuklu, bilekte biten kısa botlarla hem zarif olmanız hem de ayaklarınızı sıcak tutmanız mümkün. Hatta botlarınızın içine görünmeyecek şekilde kısa çoraplar da giyebilirsiniz. Eğer beyaz gelin ayakkabıları giyecekseniz gelin ayakkabısını alırken gelinliğinizi de yanınızda götürmeye çalışın. Ayakkabınız ve gelinliğinizdeki ton farkına dikkat edin.

kisa_botlar - kisa_botlar

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

Rugan Topuklular

Mevsim ne olursa olsun benim gelin ayakkabısı tercihim şık bir topuklu ayakkabıdan yana diyorsanız, rugan topuklu ayakkabılar ve dolgu topuklu gelin ayakkabıları yerinde bir seçim olur. Kalın topuklarla ayaklarınız yerden daha yüksekte olacak ve nispeten daha sıcak kalacak. Doğru gelin ayakkabısı seçmenin püf noktalarını bildiğinizde işiniz emin olun daha da kolay olacak.

rugan_topuklu_ayakkabi - rugan_topuklar ayakkabılar

Yağmur Çizmeleri

Son dönemde yağmur çizmeleri nasıl da moda oldu biliyorsunuzdur. Cıvıl cıvıl renklerde olanlarından leopar ve çiçek desenli modellerden, herkesin ayağında bir yağmur çizmesi görür olduk. E tabi kaçınılmaz olarak bu furya düğünlere de sıçradı. Gittikçe daha fazla kış gelini düğünlerine yağmur botlarını çekerek gidiyor. Tabi her zaman düğün mekanına geldiğinizde ayakkabılarınızı değiştirip topuklularınızla düğüne devam etme şansınız var.

yagmur_cizmeleri - yagmur_cizmeleri

Gelin ayakkabınız ve diğer düğün aksesuarlarınız henüz tamam değilse şehrinizdeki düğün aksesuar firmalarını incelemeye başlasanız iyi olur!

Şehrindeki 145 Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

SS Sedef Sizer

Bence gelin dediğin şık olmalı ve kesinlikle topuklu ayakkabısı olmalı

ZG Zeliha Gün

Topuklu kürklü botlar cok güzel duruyorlar:)