Hayır henüz değil! Ama "Her genç kız gibi ben de gelinliklere bayılıyorum." diyen Hadise, Marie Claire Wedding'in gelinlik çekimini hiç düşünmeden kabul etmiş. Çünkü muhteşem gelinlikleri giyip poz verme fikri onu çok heyecanlandırmış. O muhteşem gelinliklerin içinde, hayallerini nasıl bir düğünün süslediğini bakın nasıl anlatmış.

Yemyeşil bir ormanın içinde gelinlik giyerek objektif karşısına geçtiniz. Neler hissettiniz?

Yaptığım en eğlenceli çekimdi! Hayatımda ilk defa gelinlik giydim ve kendimi muhteşem bir karnavalın içindeymişim gibi hissettim. Küçükken annenizin kıyafetlerini ya da topuklu ayakkabılarını giydiğinizde garip bir mutluluk duygusu hakim olur ya içinizde, çekim sırasında hissettiğim tam da bu oldu. Ama gelinlik giymek çok zor bir işmiş. Sizi sıkıştıran korsenin üstüne o ağır gelinliği giymek, tüm gece topuklu ayakkabılarla dans etmek ve her an saçınızın ya da makyajınızın bozulmamasına dikkat etmek... Kadın olmak gerçekten çok zor! Bir de "düğün günü senin günündür" derler; bana kalırsa hayatımızın en yorucu günü olacak.

hadise - hadise

Evlenmeye karar verdiğinizde nasıl bir gelinlik giyeceğinize dair bir fikir var mı?

Kesinlikle içinde kendimi çok rahat hissedeceğim bir gelinlik giyeceğim. Örneğin çekimde kullanılan Zuhair Murad gelinliğin içinde kendinizi prenses gibi hissediyorsunuz üstelik içinde rahat hareket edebiliyorsunuz. Ama düğünümde kesinlikle üç gelinlik giyerim ben, biriyle doymam çünkü! Kim bilir belki o gün geldiğinde çok sade beyaz bir elbise giyip yalınayak "evet" diyeceğim. Özel hayatımda sıklıkla gel git yaşadığım için düğünümde de her an her şey olabilir.

O zaman şimdiki ruh halinizi göz önünde bulundurarak bize hayalinizdeki düğünü tarif edin...

Venedik'te bir teknede çok kalabalık olmayan romantik bir düğün hayal ediyorum... Ama şaşaalı gelinliklere, muazzam ışıklandırmaların ve yemek davetlerinin olduğu görkemli düğünlere de bayılıyorum. Böylesine ihtişamlı bir düğün için peri masallarını andıran yerlerle dolup taşan İstanbul'dan başka bir şehir düşünemiyorum. Dediğim gibi evlenme kararı aldığımda nasıl bir düğün olacağını ruh halim belirleyecek.

Gelinlik İndirimleri

Şimdiye kadar katıldığınız en güzel düğün daveti hangisiydi?

Çok zor soru... Sanırım beni gerçekten çok fazla etkileyen bir düğüne katılmadım. Öyle bir düğünü ben yaşatacağım insanlara!

İlişkilerde sadakat ve bağlılık kavramlarına eskisi gibi değer verildiğine, evlendiğinizde ilişkinin sonsuza dek süreceğine inanıyor musunuz?

Ailemizde annemin ve babamın ayrı olmasına rağmen tüm kardeşlerimle evliliğe çok sıcak bakıyoruz. İlişkinin ömür boyu sürmesi, evliliğe doğru kişiyle adım atıp atmadığınızla ilgili. Elbette bu demek değildir ki 40 yıl boyunca evli kalıp birilerine karşı bir şey hissetmeyeceksiniz. Bir bakış, bir his ya da karşınızdaki kişinin enerjisi gün gelir sizi mıknatıs gibi kendine çeker. Ancak böyle heyecanlar kısa sürelidir ve eminim herkes bu tür duygusal geçişler yaşayabilir. Ancak heyecanın tadı hoşunuza gitmeye başladığı an yasak elmayı tatmak istersiniz. Hislerinizin peşinden gittiğinizdeyse aldatmalar başlar. Aslında bu heyecan duygusu kontrol edilebilir. Böylece ilişki aldatma noktasına gelmez ve ömür boyu sürdürülebilir. Tamamen size ve ilişki yaşadığınız kişinin tercihine bağlı!

Kaynak: Marie Claire Wedding, Kapak Konusu Sayfa: 90, Sonbahar- Kış 2013-2

Şehrindeki 438 Gelinlik Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (18)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

NM Nezrin Menmedova

hadise hanım ne zeman evlemmeyi duşunuyorsunuz ve kımle beyendiyiniz kımse varmı.

AA Ahmet Acil

benimle evlen o zaman

G Gülçin

çok yakışmış gelinlik hadiseye

T Türkan

ayy evlense olay olur duyardık heralde

EU Elifsu Uğraş

ÇOK GÜZEL OLMUŞ HADİSE

SK Sinem Kaya
HNÖ Hamiyet Nur Özdemir

sana gelinlik yakışır hadise

H Hamiyet

gelinlik çok yakışmış

AG Adasu Göde

çok yakışmış

EG Esra Gökkaya

çok güzel olmuş prensese

EG Esra Gökkaya

keşke ona benzesem

EG Emre Güngör

Bir gelinlik bir kadına bu kadar mı yakışır? Hadise çok güzelsin hem tarzınla hem de eşsiz yorumun ile 1 değil 10 numara bir bayansın Allah seni sahibine bağışlasın

G Gocakoç

evli gibi gözüküyor ama evli değil

SA Sedat Arslan

sana herşey yakışır sen dünyanın en güzel bir kızsın ve sen daha iyilerınede layıksın hadise

Yasemin Şahin

bence hadise en doğru şeyi yapıyor ve bende zaten onun hayranıyım onu çok çok severim

Yasemin Şahin

çok güzel ve zarif bir kadın ve ben ona hayranım ben şerkı dinlerken ilk onun şarkısı olan nerdesin şakım şarkısını dinledim hayranıyım bu kadının ya

SNP Senayaren Nur Pirensez

hadise senin hayranınm

Nisan Özdemir

Merhaba hadise seni seviyorum şarkılarını söylüyorum