Türkiye’nin En İyi Beş Gelinlik Markası Nedir?

Hayallerinizdeki gelinliği uzaklarda aramayın! Türkiye’de gelinlik deyince ilk akla gelen beş markayı ve bu markaların öne çıkan özelliklerini sizler için araştırdık.

Vakko Collection

Türkiye’de modaya yön veren köklü marka Vakko’nun gelinler için özel olarak tasarladığı Vakko Collection gelinlikler ve özellikle de gelin aksesuarları, gelinliğinde farklılığını ortaya koymak isteyenler için ideal bir seçenek. Bu yüzden; Düğün.com Vakko Wedding House’a gidip orada sizi nelerin beklediğini araştırdı ve karşılaşacağınız tüm seçenekleri bir araya getirdi.

best1 - türkiye’nin en İyi beş gelinlik markası nedir?

Derishow

Sıradışı gelinlerin birinci durağı her zaman Derishow olmuştur. Aykırı modelleri, insanı şımartan kumaş seçimleri ve her tasarımlarına mutlaka ekledikleri renk ögesi ile Derishow gelinlikler çocuksu, oyuncul ve eğlenceli gelinlerin ilk tercihi.

best2 - türkiye’nin en İyi beş gelinlik markası nedir?

Gelinlik İndirimleri

Akay

Her modelin el işçiliği ile ince ince dikilip işlendiği Akay gelinlikler, gelinlere kendilerini prenses gibi hissettirmeyi amaçlıyor. Usta ellerden çıkan her bir gelinlik kişiye özel olarak tadilattan geçiriliyor.

best3 - türkiye’nin en İyi beş gelinlik markası nedir?

Dai

Özel kalıplar kullanılarak üstün kalitede kumaş ve dantellerle dikilen Dai gelinlikler, swarovski taşlarla tek tek süslendikten sonra gelinlerin beğenisine sunuluyor. Dai gelinlik, hazır modellerle olduğu kadar kişiye özel çizim ve tasarımlarla da gelinleri mutlu etmeyi hedefliyor.

best4 - türkiye’nin en İyi beş gelinlik markası nedir?

Çağteks

Sektörde 45. yılını geride bırakan köklü marka Çağteks uzman tasarımcıları ve profesyonel ekibiyle kişiye özel gelinliklerin yanı sıra hazır gelinlik modelleri ile gelinlerin rüyalarını gerçekleştirme hedefinde ilerliyor. Hedefleri; koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ödünsüz kalitedeki gelinlikleri gelinlerle buluşturmak...

best5 - türkiye’nin en İyi beş gelinlik markası nedir?

Şehrindeki 442 Gelinlik Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

BB Büşra Buyruk

bazı küçük, bilinmeyen gelinlikçilerin de hakkını vermek gerek diye düşünüyorum.

EY Efsun Yeni

çok başarılı küçük butikler var ama onların da örnek aldıkları genellikle bu firmalar oluyor :) Bu firmaların arkasında çalışanları ve verilen emeği de küçümsememek lazım. Çok başarılı olmuş... Herkesin emeğine sağlık..