Gelinliğinizi seçtiniz, şimdi sıra gelinliğinizin altına yakışacak gelin ayakkabıları bulmaya geldi. Tüm gece rahatça dans etmenizi sağlayacak en önemli düğün aksesuarlarınız arasında gelin ayakkabınız başı çekiyor. O yüzden doğru bir ayakkabı seçmeniz çok önemli. Ama yaz gelinleri biraz daha şanslı çünkü topuklu ayakkabıdan babete, sandaletten spor ayakkabıya kadar pek çok seçenekleri var.

introoo - topuklu

Denemenin Sonu Yok!

Ayakkabının gelinliğinizin altından görünmeyeceğini düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Davetlilerinizin gelinliğinizden sonra bakacağı ilk yer gelinlik ayakkabılarınız olacak. Bu yüzden olabildiğince çok modeli gözden geçirip birbiriyle karşılaştırmalısınız. Çok tarzınız olmadığını düşündüğünüz bir ayakkabı bile bazen gelinliğinizle mükemmel bir uyum yakalayabilir. Ayrıca uygun ayakkabıyı seçebilmek için hangi düğün mekanında hangi ayakkabıyı giymeli öğrenin. Böylece hem doğru modeli hem de denemeler sonucu en rahat olanı almış olacaksınız.

Gelinliğiniz En büyük Rehberiniz Olacak!

Gelin ayakkabısı alırken mümkünse gelinliğinizle çekilmiş bir fotoğrafınız ya da gelinliğinizin bir fotoğrafı yanınızda olsun. Çünkü gelinlik için ayakkabı seçiminde uyumu yakalamanız için hem detayları inceleme fırsatınız olur, hem de satış yardımcılarından fikir almanız kolaylaşır. Ayakkabınızı gelinliğinizin bir-iki ton açık ya da bir ton koyu renginden seçmeniz güzel bir renk skalası yakalamanızı sağlar.

gelinliginiz_en_buyuk - gelinliginiz_en_buyuk

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

Bu Yazın Trendlerini Yakalayın!

Önü açık, taşlı ve topuklu ayakkabıları bu yaz birçok düğünde göreceğiz. Yaz düğünü planlayan gelinler için gelin ayakkabısı önerimiz rahat gelin ayakkabıları istiyorlarsa; açık bir ayakkabı seçmek yönünde. Ne de olsa önünüzde uzun bir gece var ve pek dinlenmeye vakit ayırabileceğiniz de söylenemez. Ferah ve hava alan topuklu sandaletler, şıklığı ve rahatlığı aynı anda sunuyorlar!

bu_yazin_trendlerini_yakalayin - bu_yazin_trendlerini_yakalayin

Hızla İlerleyen Bir Gece

Bütün gün topuklu ayakkabılarla gezmek mutlaka zor bir tecrübe olacaktır. Bu yüzden düğününüzün ilerleyen saatlerinde, hareketli danslara katılmak için ayakkabınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Öyleyse, yanınızda gelinlik babetleri veya parmak arası terlik bulundurursanız hem istediğiniz kadar dans edersiniz, hem de balayına ağrıyan ayaklar ile çıkmamış olursunuz.

hizla_ilerleyen_bir_gece - hizla_ilerleyen_bir_gece

Şehrindeki 145 Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

ŞG Şevval Güler.

tüm varlığımı ayakkabıya harcamk istiyorum düğün için. topuklu ayakkabı cok kullanan biri değilim ve o gece rahat etmk istiyrum. Açıkçası gelinliğimin altına da babet giymek istemiyorum. O rahat ayakkabıyı bulcagım inşşşş

İH İpek H.

Yaz düğünü için önerim topuklu sandalet KESİNLİKLEEE