Vakko Wedding House 2014 Gelinliklerini Tanıttı

Okuma Süresi: 1:24 DK

25.02.2014

Zorlu Center'da yeni açılan Vakko Wedding House, 2014 yılına damgasını vuracak göz alıcı gelinlik modellerini unutulmaz bir trunk show ile tanıttı. Instyle dergisinin moda editörü Nazlı Kayran'ın sunumuyla gerçekleşen defileyi sizin için izledik. İşte 2014 düğünlerinde en çok göreceğimiz birbirinden çekici beş gelinlik tarzı ve bu tarzların temsilcisi olan büyüleyici gelinlikler...

New Cool Gelinler

Saçtan makyaja, parfümden kumaşa tüm moda dünyasını hükmü altına alan az çoktur felsefesi bu sene gelinlik tasarımcılarının gönlüne taht kurmuş durumda. Minimalist tasarımı dantelin gelenekselliğiyle buluşturan ve uzun kollu gelinlik modeliyle derin dekolteyi harmanlayan bu tarzı biz çok beğendik. Eğer siz de böyle bir gelinlik kullanacaksanız, saçınızı doğal renkli sade bukleler halinde bırakın ve makyajınızı mümkün olduğunca doğal yaptırın.

Cool Gelinler

Danteller Teninizde

Asaletin sembolü olan dantellerle gelinliklerin dostluğu hiç bitmez. Ancak bu sene danteller teninize her zamankinden daha yakın. Ten rengi astarın üzerine uygulanan danteller, vücudunuzun en güzel yerlerine dikkatleri çekecek; omuzlarınız ve sırt dekoltenizde şeffaf bir katman oluştururken, silüetinize görenleri hayran bırakacak bir boyut ekleyecek. Eğer gelinlinliğinize danteller hakimse, saç aksesuarınızı metal ve taşlardan oluşan tokalardan seçmelisiniz.

Asaletin Sembolu Dantel

Tak-Çıkar Peplum

Volan olarak da bilinen peplum modeller, şimdi de gelinliklerde karşımıza çıkıyor. Bel ya da kalça bölgesine iyice oturduktan sonra açılan bu model, modanın sıkı bir takipçisi olduğunuzu tüm davetlilere ilan edecek. Ancak dikkat! Eğer peplum model bir gelinlik giymek istiyorsanız belinizin inceliğine bu podyumdaki modeller kadar güveniyor olmalısınız.

Peplum

Vintage Esintiler

Modadaki vintage esintisinin fırtınaya dönüşmesinden 2014 gelinlik koleksiyonları da nasibini almış görünüyor. 1920'lerin yeniden yorumlanmasıyla elde edilen vintage tarza dökümlü kumaşların eklendiği bu gelinlik, derin yırtmacı ve dekoltesiyle cesur gelinlere hitap ediyor. Bu gelinliklerin kusursuz tamamlayıcıları ise Muhteşem Gatsby temasındaki saç bantları.

Vintage

After Party Kızı

Rahatına ve eğlenceye düşkün gelinler, Vakko sizi bu sene de unutmadı. Fırfırlı, dantelli, katmanlı kısacası neşeli bu gelinlikleri kırda, plajda ya da sıcacık bir restoranda yapacağınız düğününüzde giyebilir; ya da düğün sonrasında yapılacak bir after party için kullanabilirsiniz. Bu minik gelinlikleri beyaz bootielerle kombine edin ve davetlilerinizden tam not alın. Vakko Wedding House'daki trunk show'un tamamı için tıklayın!

After Party

Şehrindeki En İyi Gelinlik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GELİNLİK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (2)

UY

U. Y.

16/10/2014

Bu sene dantelin etkisi altında kalıcaz sanırımmm


FN

F. Nazlı

16/10/2014

Vakko wedding house'ı ziyaret etmeden gelinlik almayacağım :)